Musluk, mutfak ve banyonun vazgeçilmez ve vazgeçilmez bir özelliğidir. Aynı zamanda, bugün bu cihazlar yalnızca doğrudan işlevlerini – sıcak ve soğuk suyu karıştırmakla kalmamalı, aynı zamanda kalite ve güvenilirliği bir araya getirmeli, yüksek estetik gereksinimleri karşılamalıdır. Bu yönde başarılı bir çözüm, Çek mutfak ve banyo ekipmanları Lemark üreticileri tarafından sağlandı. Tabii ki, sıhhi tesisat armatürleri üreticileri için pazar çok büyük. Lemark mikserlerinin yüzlerce benzerinden nasıl farklı olduğunu anlamak için, profesyonel tesisatçıların ve tüketicilerin incelemelerini tanımak için Çek mikserlerinin türlerini, özelliklerini ve avantajlarını göz önünde bulundurmak gerekir..

özellikler

Lemark mikserlerinin menşe ülkesinin Çek Cumhuriyeti olmasına rağmen, modeller ve bileşenler, cihazların teknik ve estetik özellikleri için alıcıların gereksinimlerini dikkate almaya çalışan Rus uzmanlar tarafından geliştirildi. Tüketicilere sunulmadan önce, ekipman, 9 atm’lik artan su basıncı altında bir tezgah testine tabi tutulur. Cihazın fonksiyonel özellikleri, sızdırmazlığı kontrol edilir. Tüm Lemark sıhhi tesisat ürünleri, ISO 9001 sistemine göre bir uygunluk sertifikası alır, uluslararası kalite standartlarını ve GOST gerekliliklerini karşılar..

Avantajlar ve dezavantajlar

Çek mikserlerinin avantajlarından biri, pirinç ve paslanmaz çelikten yapılmış olmalarıdır. Bu malzemelerin kullanımı ve kalınlaştırılmış duvarlar sayesinde cihazlar, çalışma sırasında kaçınılmaz olan olumsuz faktörlere karşı dayanıklıdır: mekanik hasar, sıcaklık değişiklikleri, kimyasallara maruz kalma. Hijyenik antibakteriyel korumalı güvenilir kaplama, ürünleri pas, küçük çatlaklar ve plaktan korur. Tipik olarak, bir su pompası sisteminde su temini birçok faktöre bağlıdır. Basınçta keskin bir değişiklik, kapanma, basınçta artış veya azalma hariç değildir. Lemark armatürleri, iç kısımları aşınmaya dayanıklı seramikten yapıldığı için bu sorunların üstesinden başarıyla gelir..

Cihazın yüksek kalite gereksinimleri nedeniyle üretici, pirinç karıştırıcıların en az 4 yıl ve çelik karıştırıcıların güvenilirliğini 5 yıl garanti eder, ancak uygulama bu sürenin çok daha uzun olduğunu göstermektedir. Tesisatçıların incelemelerine göre, doğru kullanılırsa mikserler 10 yıldan fazla kesintisiz hizmet verebilir, bu süre zarfında hizmetlerinin ücretsiz olması tesadüf değildir. Profesyoneller, ürüne bağlı eksiksiz bir yüksek kaliteli bağlantı elemanı setinin varlığı nedeniyle ekipmanı kurarken göreceli basitliğe dikkat çekiyor. Birçok tüketici kurulumla kendi başına başa çıkıyor, ancak parametre seçimini doğru bir şekilde belirlemek ve yanlış kurulumla ilgili sorunlardan kaçınmak için yine de bir uzmana başvurmanız önerilir. Ve bir artı daha: karıştırıcıdan geçerken, Alman yapımı bir havalandırıcının kullanılması nedeniyle su ayrıca oksijenle doyurulur..

Havalandırıcıya sahip olmanın avantajları, birçok tüketici tarafından yapılan incelemelerde belirtilmiştir: bu cihaz, kanalizasyon sisteminden gelen hoş olmayan kokuların ve yabancı seslerin daireye girmesini önler ve bir hava kilidi oluştuğunda, tahliyelerin odaya boşaltılması gibi olumsuz bir faktöre karşı korur ve bu da genellikle kiracılara birçok sorun getirir. Thermo serisi, olumlu eleştirilerin sayısı açısından doğal olarak liderdir. Mikser, tüketici tarafından ayarlanan sabit bir sıcaklığı korur ve su tüketiminden önemli ölçüde tasarruf sağlar. Geliştiriciler, bu tür ekipmanı tüketici için mümkün olduğunca uygun fiyatlı hale getirmeye çalıştı. Almanya ve İtalya’dan gelen analoglara göre kaliteden daha düşük değil, çok daha demokratik bir fiyata. Aynı zamanda hem bütçe seçenekleri hem de elit seçenekler sunulmaktadır..

Önemli bir dezavantaj, popüler markaların tüm ürünleri gibi, Lemark karıştırıcılarının da genellikle vicdansız üreticiler tarafından taklit edilmesidir. Sahte ürünlerin kalitesiyle ilgili şikayetler, incelemeler arasında oldukça yaygındır..

Bunu önlemek için öncelikle ürünün ağırlığına dikkat edilmesi önerilir. “Yerli” Çek mikseri oldukça ağır ve sağlamdır. Ardından, kartuşa daha yakından bakın – İspanya’da ve havalandırıcı Almanya’da yapılmalıdır. Bu parçaların diğer üreticileri, ünitenin orijinalliğini sorguluyor..

Çeşitler

Teknik avantajlara ek olarak, Çek firmasının mikserleri şık görünümleriyle de öne çıkıyor. Cihazın tasarımı, renk şemasının değişkenliği (klasik beyaz ve çelik, eski bronz, orijinal altın renkleri), iç mekana organik olarak oturmasını, neredeyse görünmez olmasını veya tam tersine göz alıcı bir tasarım öğesi olmasını sağlar. . Bu tür ekipman yelpazesi çok çeşitlidir ve en talepkar müşteriyi tatmin edebilir. Markanın tasarımcıları ve tasarımcıları, sürekli olarak görünüm, tasarım özellikleri ve işlevsel nitelikler açısından farklılık gösteren yeni seriler geliştirmektedir..

Tasarım gereği, cihazlar farklı tipte ağızlarla monolitik, yerleşik olabilir: klasik döner ve açılır. Su, valf ve kol yöntemi ile karıştırılabilir. Musluklar ve kulplar, çalışma sırasında yanıklara karşı koruma sağlayan plastik ek parçalarla donatılmıştır. Kural olarak, seri, evrensel musluklar, banyodaki lavabo ve mutfaktaki lavabo için musluklar, banyonun kendisi için modeller, duşakabin, bide içerir. Paket, birkaç model dışında duş başlığı, esnek hortumlar ve bağlantı elemanları içerir. Seri çözümler, yaşam alanlarının tasarımında tek tip bir tarzı korumanıza izin verir..

Yani, serinin karıştırıcıları çocuk arabası, rahat bir tutamakla donatılmış, hemen hemen her tasarıma organik olarak sığacak ve özel bir başlık su sıçramasına karşı koruma sağlayacak.

Tüketiciler tarafından sevilen klasik tek kumandalı mikser serisi ay Rafine, basit bir tarzda yapılmış olan çıkış ucu, döner veya dönmez olabilir.

Modern tasarım, nispeten yeni, ancak zaten talep gören bir seriyi ayırt ediyor Artı grev. Tasarım, bu modellerin yanlara veya banyo duvarına yerleştirilmesine ve tek tek parçaları neredeyse görünmez hale getirmesine olanak tanır..

Büyük mutfak lavabosu sevenler seriyi beğendi Uzman, otuz beş santimetre uzunluğa kadar olan bir ağızlık için uygun bir çıkış sağlar.

Eski sıhhi tesisat armatürleri olarak stilize edilmiş, bronz ve altını taklit eden güzel ve ilginç seri, mekanın dekorasyonunu vintage tarzda organik olarak tamamlayacak. Bunlar tek elli muslukların bronz koleksiyonları Villa ve iki elli cihazlar Nostaljik, daha pahalı “altın” brava, tek kulplu karıştırıcıları temsil eden.

Daha önce bahsedilen karıştırıcılar termo bir basmalı düğme anahtarı ve çıkış ağzında artış ile donatılmıştır, kullanımı pratik ve ekonomiktir. Geliştiricilerin yenilikçi bir çözümü – yerleşik bir termostat – suyun ısıtılmasını istenen sıcaklığa ayarlamanıza ve sürekli ayardan kaçınmanıza olanak tanır.

Favori yenilikler arasında – bir dizi Konfor, ürünleri içme suyu sağlamak için bir filtreye bağlı olan, iki havalandırıcı ile donatılmıştır ve güvenilir metal anahtarlara sahiptir. Standart olmayan düzenlere sahip banyolar için, diğer üreticilerin yelpazesinde her zaman sağlanmayan orijinal zemin bataryaları geliştirilmiştir..

Bu nedenle, Lemark mikserlerini seçerken belirleyici faktörler mükemmel kalite, dayanıklılık, ekonomi, cazip fiyat ve şık tasarımdır..

İç mekandaki örnekler

Modern bir insan, mikser gibi bir sıhhi tesisat ekipmanı unsuru olmadan yapamaz. Lemark armatürler, mutfak mobilyası ve banyo aksesuarları ile organik bir şekilde birleştiği ve kullanım rahatlığı sağladığı için her müşteriyi memnun edebilmektedir..

Döner ağızlı Plus Strik tek kumandalı batarya, modern mutfak için harika bir keşif..

Lemark zemin tipi batarya her türlü iç mekanı güzelleştirebilir. O, bina ve ekipmanın herhangi bir konfigürasyonuna “ayarlanır”.

“Altın” Lemark koleksiyonu lüksün ışıltısıdır. En seçici uzmana konfor ve estetik zevk sağlayacaktır..

Zamansız vintage sadece bir karıştırıcı değil, aynı zamanda şık dekora güzel bir ektir. Tasarım en ince ayrıntısına kadar çalışıldı.

Lemark mikserler herhangi bir iç mekana kolayca “uydurulabilir”. Her zevke uygun renk çözümü.

Comfort serisi, sıhhi tesisat sisteminde su arıtımı çoğu zaman arzulanan çok şey bıraktığında, modern gerçekler dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bu mikserler ile saf içme suyu sağlanır..

Banyo musluğu seçmenin sırları için aşağıdaki videoya bakın.