Rus şirketi Azori’den seramik karolar, yüksek kalitesi, şık tasarımı ve uygun fiyatı nedeniyle talep görüyor. Marka, Azori ürünlerinin kalitesini ve çeşitliliğini olumlu yönde etkileyen İtalyan uzmanlarla yakın işbirliği içinde çalışmaktadır..

Şirket hakkında

Azori markası 11 yıl önce ortaya çıktı. Kurucusu KeraMir şirketler grubudur. Azori markası, mutfaklar, banyolar ve diğer alanlar için yüksek kaliteli seramik karolar ve dekoratif ürünlerin üretiminde uzmanlaşmıştır..

KeraMir şirketler grubunun iki seramik fabrikası ve kendi lojistik ağı vardır. Fabrikalar yalnızca İtalyan ekipmanı kullanıyor, bu nedenle tüm ürünler mükemmel kalitede. KSP fabrikası duvarlar ve zeminler için fayans üretiyor ve Decor-M, dekor ve bordür gibi dekoratif elemanların üretiminde uzmanlaşmıştır..

Azori’nin ilk seramik karo koleksiyonu 2006 yılında halka sunuldu ve sadece seramiklerin kalitesini ve tasarımını değil aynı zamanda değerini de takdir eden müşteriler tarafından hemen beğenildi..

Şirket, ürünlerin kalitesini her aşamada kontrol eder, bu nedenle Avrupa standartlarını karşılayan mükemmel kaliteyi garanti eder..

Reddetme oranı pratik olarak sıfıra düşürülür.

özellikler

Azori seramik karoları çok çeşitli koleksiyonlarla büyüler. Ürün tasarımı renk çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Fayanslar farklı malzemeleri taklit ederek her ayrıntıyı doğru bir şekilde iletir.

Her seramik karo koleksiyonu moda trendleriyle uyumludur, çünkü tasarımcılar her zaman moda trendlerine bağlı kalır. Deneyimli Rus uzmanların yanı sıra İtalyan profesyoneller de tasarımların geliştirilmesine katılıyor..

“KeraMir” şirketler grubu, dekoratif elemanların üretiminde özel bir su jeti kesim teknolojisi kullanır. Eşsizliği, aşındırıcılı bir su deseninin kullanılması nedeniyle dekoratif bir ek için karoda bir girinti yaratılması gerçeğinde yatmaktadır. Bu seçenek yalnızca pahalı yabancı üretim koleksiyonlarının üretimi için kullanılır..

Azori çinileri, Rotokolor sisteminin uygulanması sayesinde çizimlerle dekore edilmiştir. Belirli seriler dijital olarak basılmıştır.

Avantajlar

Azori karosu sadece Rus seramik üreticileriyle değil, aynı zamanda birçok avantajı olduğu için yabancı şirketlerle de rekabet edebilir:

 • Mükemmel kalite ve üretimin her aşamasında sıkı kontrol.
 • Zengin seçim ürünler, geniş bir koleksiyon yelpazesi. Marka tasarımcıları sürekli olarak yeni koleksiyonlar oluşturmak için çalışıyor.
 • Uzun hizmet ömrü, artan aşınma direnci, güvenilirlik ve mukavemetin yanı sıra uzun süreli kullanım sırasında boyaların tutulması.
 • Çekici bir görünüm. Karo, çeşitli malzemeleri mükemmel bir şekilde taklit eder.
 • Uygun ürün fiyatı gelir düzeyi ne olursa olsun evinizi kaliteli ve şık fayanslarla dekore etmenizi sağlar..

Özellikler

Azori seramik karoları duvar ve zemin kullanımı için tasarlanmıştır. Devlet standartlarına göre üretildiği için mükemmel kalitesi, güvenilirliği ve dayanıklılığı ile dikkat çekiyor..

Azori markasının karosu aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Karo kalınlığı 7 ila 9 mm arasında değişir.
 • Ürün boyutları farklılık gösterebilir ancak bir buçuk milimetreyi geçmemelidir..
 • Duvar karoları %24’e kadar nem emer ve yer karoları %4,5’e kadar nem emer.
 • Ürünün şeklinde sapmalar olabilir. Duvar karolarının eğriliği 1 mm’yi geçmez ve zemin uygulamaları için 1,5 m’dir..

 • Beyaz karoların ısı direnci 150 derece, renkli karoların ısı direnci 125 derecedir..
 • Seramikler kimyasal saldırılara karşı dayanıklıdır. Ancak ayrılırken dikkatli olmaya değer, asit içeren ürünlerin kullanılması önerilmez..
 • Ürünler kalıcı mekanik hasara karşı kararsızdır. Metal fırçaların veya aşındırıcı partikül içeren ürünlerin düzenli kullanımı ile ürünün yüzeyi orijinal görünümünü kaybeder..
 • Seramik, yalnızca düşük trafiğe sahip odalarda karoların kullanımını gösteren aşınma direnci sınıfı I ile karakterize edilir..

Çeşitlilik

Azori ürünleri yüksek kaliteli seramikten yapılmıştır. Tasarımcılar sürekli olarak en sıra dışı ve cesur fikirleri ve fikirleri iç mekanda somutlaştırmaya izin veren yeni koleksiyonlar sunar..

Şirket, herhangi bir odanın orijinal ve benzersiz iç mekanını dekore etmek için duvar ve yer karolarının yanı sıra dekoratif unsurlar sunmaktadır..

Duvar karoları parlak ve mat, kabartmalı ve pürüzsüz, düz ve desenli olabilir..

Koleksiyon ayrıca bordürler veya dekorlar şeklinde dekoratif öğeler içerir..

Tasarımcılar, çeşitli doğal malzemelerin yüzeyini taklit eden seramik karo koleksiyonları sunar.. Ahşap, tuğla, taş, parke tahtası, mermer, traverten ve hatta tekstillerin dokusunu taşıyabilir..

Yer karoları kare şeklinde sunulmaktadır. Kalınlığı genellikle 8 mm’dir ve formatı 333×333 mm’dir. Düz veya pürüzlü bir yüzeye sahip olabilir, bağımsız bir eleman olarak veya bir panelin ayrılmaz bir parçası olarak kullanılabilir..

Koleksiyonlar

Azori’nin kataloğu, birçok şık ve şaşırtıcı seramik karo koleksiyonu içerir. Doku ve dekor bakımından farklılık gösterirler. Bir koleksiyonda, tasarımcılar aynı anda birkaç renk seramik sunar. Bugün marka, her biri geniş bir koleksiyon yelpazesi içeren 15 orijinal ve renkli seri sunuyor..

“Renklerin İlhamı”

Bu, 2006 yılında ortaya çıkan Azori markasının ilk serisidir. Alıcıların dikkatini yeni seramik şirketine çektiği için şirketin yüzü. Karo duvar kullanımı için tasarlanmıştır ve 278×400 mm formatında sunulmaktadır..

Bu seri 4 koleksiyon içerir:

 • “Alize” – dikey çizgili kabartmalı karolar. İngiliz kumaşının dokusunu çok doğru bir şekilde aktarıyor. Çiçek baskılı süslemeler ve kenarlıklar.
 • “Canavar” – iri laleli dekor dikkat çekiyor. Fayanslar çeşitli renklerde mevcuttur – kahverengi, mavi, yeşil ve turuncu.
 • “Aurora” – Bitki temalı süsleri kahve çekirdekleri ile başarılı bir şekilde birleştirir. Fayanslar kahverengi, mavi ve turuncu tonlarında yapılmıştır..
 • “kapris” – özlü iç tasarımların düzenlenmesi için idealdir. Birinden diğerine akan çizgilerin akıcılığı koleksiyonun öne çıkan özelliği..

“Güzelliğin Harmonisi”

Seri birkaç koleksiyon içeriyor: “Radika”, “Origami”, “Travertino” ve “Halı”. Kahverenginin çeşitli tonlarını içerir. Her koleksiyon sıcak renklerde sunulmaktadır. Karo, çeşitli malzemelerin yüzeyini mükemmel bir şekilde taklit eder. Tekstil, taş, metal ve doğal ahşabın dokusunu taşır. Eklerin varlığı, özgün ve sıra dışı iç mekanlar oluşturmanıza olanak sağlar..

“Renklerin havası”

Seri 2008’de çıktı ve Crystal, Tweed, Fusion ve Jasmine koleksiyonlarını içeriyor. Özelliği, üç koleksiyonda karoların yeni bir formatta – 200×400 mm – yapılması gerçeğinde yatmaktadır..

Koleksiyonlar aynı serinin parçası olsalar da, etkileyici farklılıklara sahipler. Her birinin kendi tadı vardır. Yani, “Jasmine” koleksiyonu, yazın kişileştirilmesidir, çiçek baskıları ve zengin tonları ile dikkat çeker..

Tasarımcılar parlak renkler kullanırken, “Tüvit” karo kumaşı mükemmel bir şekilde taklit eder: turuncu, bordo. Fusion koleksiyonu, dinamiklerin somutlaşmış halidir.

“Renklerin büyüsü”

2009’un yeniliği, “Iris”, “Twist”, “Alta” ve “Atrium” isimleri altında 4 koleksiyonla temsil edilmektedir. Karo 200×400 mm formatında sunulmaktadır. Bunlar, birlikte unutulmaz bir etki yaratan parlak ve narin renklerin karolarıdır. Sunulan koleksiyonlarda dokulu süslemeler, floristik temalarda motifler ve katı geometri bulabilirsiniz..

“Desen İlhamı”

Seri, karoları sadece renk ve stilde değil, aynı zamanda ruh halinde de farklılık gösteren 10 farklı koleksiyon içeriyor. Asti karoları basit, özlü çizgilerle temsil edilir. İç mekanı çiçek ve geometrik baskılarla tamamlanan dekoratif unsurlarla dekore edin..

Doğal tonları sevenler kesinlikle Estella koleksiyonunu beğeneceklerdir. Karo mat bir yüzeye sahiptir, doğal ahşabın dokusunu mükemmel bir şekilde taşır. Koleksiyonun öne çıkan özelliği ise çiçek açan elma ağaçları ile süslenmiş dekorlar..

“Desendeki Sihir”

Bu seri 2011 yılında oluşturuldu ve iki koleksiyonla temsil ediliyor. Enfes desenler, fayansların öne çıkan özelliğidir. “Solo” serisi, büyük haşhaş şeklindeki çiçek baskısı ve parlak yüzeyi ile dikkat çekiyor. Koleksiyon “Kamlot” – patchwork stilinin çarpıcı bir örneği.

“Parlaklığın büyüsü”

Bu seri, sofistike dekorları ile karakterizedir. Çiçek desenleriyle süslenmişler, şehir manzaralarını çok güzel bir şekilde aktarıyorlar ve ayrıca Afrika motifleriyle temsil ediliyorlar. Seri, “Aliante”, “Attica”, “Ethel”, “Gloss” ve “Sanmarco” koleksiyonlarını içeriyor..

“Çizgi geometrisi”

Markanın tasarımcıları 2013’ü ilerlemeyi amaçlayan koleksiyonlar oluşturmaya adadı. Moda trendlerine karşılık geliyorlar, mevsimlerin mükemmel bir göstergesi..

Seri, birbirinden kökten farklı 8 koleksiyon içeriyor. “Loft” ve “Vogue” koleksiyonları, mutfağın iç dekorasyonu için özel olarak oluşturulmuştur. İlk karo, tuğla dokusunu mükemmel bir şekilde aktarır ve kır çiçekli dekorlarla tamamlanır. İkinci koleksiyonda karolar rölyef bir dokuya sahiptir ve kahve temalı ekler ile tamamlanmaktadır..

“Renk ruh hali”

2014 yılında bir yenilik olan seri, parlak, zengin renklerde duvar ve yer karolarının yanı sıra pastel renklerde oda dekorasyon seçenekleri içeriyor. “Chalet” ve “Maison” koleksiyonları oturma odası için tasarlanmıştır ve parkeyi taklit eden yer karoları ile sunulmaktadır..

Rüyalar, Renk Melodileri ve Mariscos

2015, üç seri seramik lansmanı ile şirket için en verimli yıl oldu. Çok çeşitli koleksiyonlar, yeni süslemeler ve desenler, pürüzsüz ve kabartmalı dokular, mat ve parlak yüzeyler, sıra dışı ve şık bir iç mekan oluşturmanıza olanak sağlayacak seçeneği seçme fırsatı sunar..

“Tarzın büyüsü” ve “Ritmo”

2016 için yeni seri, yatıştırıcı, pastel renklerde karolar içeren koleksiyonlar içeriyor. Sıra dışı dokular, süslemeler ve baskılar koleksiyonlara karakter ve özgünlük katar.

“Yapıların ve renklerin oyunu”

2017 serisi, sıra dışı bir renk, desen, süs ve doku kombinasyonu ile karakterizedir. Eclipse koleksiyonu, çivit renginde yapıldığı için en parlak olanıdır..

İncelemeler

Bugün profesyonel kiremitçilerden Azori ürünleri hakkında birçok olumlu yorum bulabilirsiniz. Şık tasarıma ve renk çeşitliliğine dikkat etmezler. Uygun fiyata yüksek kalite, Azori seramik karoların tartışılmaz bir avantajıdır. Dayanıklılık, çeşitli biçimler, kurulum kolaylığı, Azori karolarını diğer üreticilerden ayırır..

Koleksiyona genel bakış "Kamlot İndigo" ve "Bianca" sonraki videoya bakın.