Fap Ceramiche, kendi pazar segmentinde oldukça aranan porselen seramik ve seramik karolar üretmektedir..

Fap Ceramiche, Avrupa’nın en büyük şirketlerinden biridir, yüzyılın ortalarından beri faaliyet göstermektedir. İşinin başında Fabbrica Artistica Piastrelle adlı küçük bir fabrikaydı. Kuzey İtalya’da, kaplama ve döşeme malzemeleri üretimi yaptığı küçük bir kasabada bulunuyordu. Zamanla markanın ürünleri sadece kendi ülkelerinde değil tüm dünyada talep görmeye başladı..

20. yüzyılın sonunda şirket yeniden yapılanma sürecine girdi ve seramik malzeme üretiminde lider şirket olan Gruppo Concorde’un bir parçası oldu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu hamle satışlarda hızlı bir artışa yol açtı ve birleşmeden yedi yıl sonra Concorde Ceramiche Gruppo, satılan ürün açısından Avrupa pazarında lider konumlardan birini aldı..

Bugün Fap Ceramiche, faaliyetlerini tam otomatik, küresel, eksiksiz bir üretim üzerine inşa ediyor. Pazar nişinde, sıra dışı tasarımları ve kusursuz kalitesi nedeniyle ürünler oldukça popülerdir..

Fayanslar sadece İtalya’da üretilmektedir., anavatanlarında. Ana hammadde beyaz kildir. Tarihsel olarak yerleşik geleneklerin ve modern teknolojilerin başarılı kombinasyonu, gerçekten eşsiz sonuçlar elde etmenizi sağlar. Orijinal dekoratif çözümler sayesinde Fap karolar bağımsız bir iç eleman unvanını kazanmıştır. Böyle bir başarıya ulaşmanın önemli bir bileşeni, üretilen ürünün mükemmel kalitesidir..

İç çözümler

Şirketin kataloğuna bakmaya karar verirseniz, zekice hazırlanmış otuz kadar karo koleksiyonu bulabilirsiniz. Her biri özgünlüğü ve benzersizliği ile ayırt edilir, bu da odayı tamamen farklı şekilde dekore etme olasılığı anlamına gelir. Örneğin, bir banyo için doğanın taklidini kolayca bulabilirsiniz – ahşap, kumaş veya mermer..

Fap fayans, mutfağınız için sıra dışı dekoratif çözümler de sunar. Koleksiyonlar hem klasik renk seçeneklerinde hem de tekli koleksiyonlarda sunulmaktadır. Klasikler, doğal malzemeler için taklit içerir. Tercihlerinize bağlı olarak sıcak veya soğuk renkleri de tercih edebilirsiniz. Orijinal koleksiyonlar, kendi zevkinize göre eksiksiz bir iç tasarım oluşturmanıza olanak tanıyan altı renk ve dekoratif ekler içerir..

Döşeme söz konusu olduğunda, geniş alanları kaplamak için geleneksel karolar ve büyük boy karolar arasında seçim yapabilirsiniz. Her koleksiyon çeşitli dekoratif unsurlara sahiptir.

Aynı koleksiyondaki farklı malzemeleri bir araya getirerek tek yönde rahat bir tarz yaratabilirsiniz..

Duvar karoları koleksiyonunda da inanılmaz bir çeşitlilik sunulmaktadır. Rahat bir iç mekan yaratabilir veya pahalı malzemeleri tercih edebilir ve evinizi lüks saraylar tarzında dekore edebilirsiniz. Fap Preziosa koleksiyonunda mermer yüzey taklidi ile rafine çözümler sunulmaktadır..

Bazı koleksiyonlara daha yakından bakalım:

 • boston. Altı mat renk tonu sayesinde şık iç mekan çözümleri sunmanızı sağlar. Mutfağın tasarımına lezzet katmayı, banyonun parlaklığını, odanın fonksiyonel alanlarını renk ve doku ile bölmeyi mümkün kılıyor. Koleksiyonun özel bir özelliği – yuvarlak canlı mozaik yuvarlak.
 • Fap firenze. Bu koleksiyon altı köşeli porselen seramik karolarla temsil edilmektedir. Yüksek kaliteli işçilik, mükemmel renk kombinasyonları ve retro tarzın kullanımı – eski güzel günlerin cazibesini evinize getirmenizi sağlayacaktır. Koleksiyon kum, tütün ve doğal taş tonlarını içeriyor..

 • fap kreta. Malzeme, yuvanıza konfor katmak için yapay olarak yaşlandırılmıştır. Üç boyutlu bir yapı kullanılmış, kiremitler fırınlanmış kilden yapılmış, sır ve boyalarla kaplanmıştır. Krem, mavi ve kum tonlarında kullanılır.

Banyo malzemeleri

Bir banyonun en iyi ihtimalle beyaz parladığı ve en kötü ihtimalle yüzü olmayan gri bir oda olarak kaldığı günler geride kaldı..

Fap koleksiyonunda kullanılan parlak öğeler, inkar edilemez bir şekilde güzellik ve rahatlığın bir şaheser kombinasyonunu yaratıyor:

 • En orijinal koleksiyon, mermer bir yüzeyin taklidi ile Fap Supernatural olarak kabul edilir..
 • Fap Havana, şüphesiz parlak renklerin ve zengin renklerin hayranlarına uyacak..
 • Fap Cielo, parlak bir yüzeyde beliren ışık tonlarıyla sizi memnun edecek.

Mutfak fayansları

Evdeki en rahat yer, artan işlevselliğine rağmen aydınlık ve güzel kalmalıdır. Özel bakım gerektirmeyen yüksek kaliteli, yüksek mukavemetli karolar ile kolaylık sağlanır.

 • fap manhattan. Sıra dışı tasarımı ve 10×30 kullanışlı boyutuyla öne çıkan mutfak için en popüler koleksiyondur. Bu koleksiyon, kentsel stilin hayranlarına uyacak. Mutfağın güzelliği parlak yüzeyle desteklenecek ve sıra dışı unsurlar – koyu siyahla sunulan Manhattan Black – alışılmadık bir atmosfer yaratacaktır..
 • Fap Meltin. Çimento efektli bir koleksiyon, şüphesiz mutfağa yeni enerji ve tazelik getirecektir. Fayansların donukluğu, iç mekanı şaşırtıcı derecede zarif hale getirecek ve metal yüzeylerin taklidi odaya bir stil ve modernlik kazandıracak..

Döşeme

 • Eşsiz güzellik FAP Frame karo koleksiyonunda yatmaktadır. Bu, şirket tarafından önerilen ana döşeme seçeneğidir. Çok çeşitli boyutlarda, yüzeylerde ve dekoratif öğelerde mevcuttur.
 • FAP Çerçeve Halı koleksiyonunda daha sofistike çözümler bulunur. Mozaik, tonlarda taze ve basit bir çift tasarımda sunulmaktadır..

Avantajlar

Fap’tan fayans satın alan alıcıların çoğu kararlarından çok memnun..

Müşteriler aşağıdaki avantajları not eder:

 • dayanıklılık;
 • kuvvet;
 • oldukça kolay şekillendirme;
 • geniş renk yelpazesi;
 • kendi benzersiz tarzınızı yaratma yeteneği;
 • çok çeşitli orijinal dekoratif unsurlar ve çeşitli süs eşyaları;
 • evi çeşitli tarzlarda dekore etme yeteneği.

Tavsiye

Bir karo seçmek için bazı ipuçları:

 • Farklı tonları düzgün bir şekilde nasıl birleştireceğini bilen deneyimli tasarımcıların zevkiyle tercihlerinizi birleştirin.
 • Odadaki aydınlatmayı unutmayın. Monitör ekranında veya vitrinde parlak renklerle gösterilen karoların rengi, evinize kurulumdan sonra farklılık gösterebilir.
 • Arka plan önemli bir rol oynar. Renk kombinasyonlarının ayrıntılarını düşünün veya daha iyisi, bunun veya bu kombinasyonun iç mekanınıza uygun olup olmadığını kontrol edin..
 • Hangi yüzeyin sizin için en iyisi olduğunu düşündüğünüzden emin olun – mat veya parlak. Bazen karo yüzeyindeki aşırı yansımalar rahatsız edici olabilir. Evinizin aydınlatmasına göre döşeme seçimi hakkında bir tasarımcıyla konuşun.

Fap kutucuğuna genel bir bakış için aşağıdaki videoya bakın.