Rahat bir ev, birçok düşünceli ayrıntıdan oluşur. Ve duvarların görünümü iç mekanda önemli bir rol oynar. Onlarca yıldır en popüler dekorasyonlardan biri duvar kağıdı (kağıt, vinil, dokunmamış vb.). Doğru duvar kağıdı seçimi, herhangi bir tadilatın başarısının anahtarıdır.. Evinizin “imajını” değiştirmeyi düşünüyorsanız, bu malzeme tam size göre..

Üretici hakkında

Duvar kağıdı, yaşam alanlarının duvarlarının dekoratif bir kaplamasıdır. Modern pazar, benzersiz bir iç mekan yaratmak için çeşitli tasarım çözümleri sunar. Duvar kağıdını seçerken, amaçlarını belirleyebilecek özellikleri dikkate almak gerekir. Örneğin, mutfak için duvar kağıdı, kompozisyon ve stil açısından yatak odası versiyonundan çok farklı olacaktır. Bu kaplama malzemesinin bir başka özelliği de kullanım kolaylığıdır, çünkü herhangi bir usta, duvar kağıdını yapıştırmanın duvarları boyamaktan daha kolay olduğunu kabul edecektir..

Bugün birçok şirket, herhangi bir cüzdan için tasarlanmış farklı kompozisyonlarda, çeşitlerde, boyutlarda duvar kağıtları sunmaktadır. Bunların arasında, kusursuz kalitede ürünler sunan Maxwall markası ayırt edilebilir..

Maxwall, Slovakya’dan bir üretim şirketidir. Makul bir fiyatla birleşen kalite işini yaptı ve Maxwall’un ürünleri hızla ülke sınırlarının çok ötesinde popülerlik kazandı. Koleksiyonlarda klasik tarz hakimdir, ancak diğer yönler de markanın geniş yelpazesine yansır. Maxwall’un birçok özel eseri, dünyanın önde gelen markalarının örnekleriyle eşit düzeyde rekabet ediyor.

Orijinal duvar kağıtları oluşturma tarihi uzun zaman önce başladı. Maxwall cesurca genç tasarımcılara güveniyor, bu da şirketin zamana ayak uydurmasına ve hatta bazen modanın önünde kalmasına yardımcı oluyor. Büyüleyici resimler, evde benzersiz ve eşsiz bir iç mekan yaratmanıza izin verir: renk lüksü veya gölgelerin kısıtlanması, aynı tarzda çeşitli renkler veya dekorasyon. Sıcak damgalama, süslü monogramlar, çıkıntılar ve diğer tasarım çözümleri, iç mekanı orijinal hale getirebilir.

Maxwall, müşterilerine, arkası dokunmamış sıcak kabartmalı vinil duvar kağıdı sunuyor. Bu tür bir malzeme homojen ve aynı zamanda plastik bir bileşimdir. Bu tür kaplamalarla çalışmak çok basit ve kolay kabul edilir.. Ürünler zararsız ve dayanıklıdır, çocuk odaları ve yatak odaları için uygundur..

Dokunmamış bir tabandaki duvar kağıtları, pürüzsüz veya kabartmalı bir versiyonda bulunur. Sıcak damgalama kaplamalar, özel dayanıklılık ve çeşitli tasarım çözümleri ile karakterize edilir. Genellikle fayans, doğal taş, gümüş veya büyük bir şehir manzarası için taklit şeklinde çizimler vardır – tüm bunlar Maxwall uzmanlarının gücü dahilindedir..

Koleksiyonlar

Markanın ürün yelpazesi arasında en parlak ve en göz alıcı koleksiyonlardan birkaçı bulunmaktadır..

 • Eski zaman. Koleksiyon, klasik iç mekanlar için idealdir. Lüks süslü monogramlar, daha özlü, ancak daha az karmaşık tamamlayıcı çizimlerle mükemmel bir şekilde birleştirilir. Geniş renk yelpazesi, herhangi bir oda için doğru seçeneği kolayca seçmenizi sağlar.

 • Senin için. Bu seri, en son moda trendlerini tamamen karşılamaktadır. Romantik çiçek süsü yatak odasını, oturma odasını, koridoru ve diğer odaları süsleyecek.

İç mekanı ferahlatmak ve daha hafif ve havadar hale getirmek için, ince çizgili nötr bir gölge yoldaşı kullanabilirsiniz..

 • Benim sırrım. Ve bu koleksiyon büyüleyici çiçek aranjmanlarını içeriyor. Hassas, şaşırtıcı derecede güzel ve havadar buketler kesinlikle bir kızın yatak odasının içini süsleyecektir..

 • yaşam çizgisi. Bu seri, bir oturma odasının veya çalışma odasının modern, gizli bir iç mekanını dekore etmek için daha uygundur..

 • İkişer ikişer. Koleksiyon, minimalizmi tercih eden kişiler için oluşturuldu. Gereksiz bir şey yok: yumuşak pastel renkler, seçilen herhangi bir iç stili göze çarpmadan vurgulayacaktır..

  Her koleksiyon çeşitli renk seçenekleriyle sunulur: en katı ve ölçülüden parlak ve doyguna. Ana tuvallerin hem bağımsız bir kaplama olarak hem de uyumlu arkadaşlarla birlikte kullanılması önerilir..

  İncelemeler

  Duvar kaplaması satın almadan önce müşteri yorumlarına dikkat etmelisiniz. İnternette yayınlanan çok sayıda yanıt, Maxwall ürünlerinin rekabette haklı olarak ön planda olduğunu doğrulamaktadır. Çoğu alıcı, büyüleyici çeşitlilik ve mükemmel tasarımdan etkilenir. Yerli ve yabancı müşterilerden gelen geri bildirimler, şirket temsilcileriyle yapılan kaliteli ve keyifli çalışmanın kanıtıdır..

  Duvar kağıdını sadece moda trendlerine göre değil, kendi tasarım zevkinize göre de seçin. Hayal gücünüze güvenin veya evinizi dekore etmesi için bir tasarımcıyı davet edin, bugün bu doğaüstü bir şey değil. Kayıt için profesyonel bir yaklaşım bazen paraya mal olabilecek ciddi bir hatadan kaçınmaya yardımcı olabilir.. Maxwall ile mutlu alışveriş!

  Bir sonraki videoda dokunmamış duvar kağıdının nasıl düzgün bir şekilde yapıştırılacağını öğrenebilirsiniz..