Aristo gardırop sistemleri, kıyafetlerin saklanması ve kişisel alanların düzenlenmesi için pratik ve şık bir çözüm olacaktır. Şirket, her türlü iç mekana uygun, güvenilir, özel ve yüksek kaliteli ekipman üreticisi olarak kendini kanıtlamıştır. Kilerinizi, oturma odanızı veya yatak odanızı temizlemekte zorlanıyor musunuz? Aristo’nun dayanıklı sistemlerine göz atın.

mekan organizasyonu

Sovyet gardıropları, hantal gardıroplar – tüm bunlar geçmiş dönemde kaldı. İşlevsel ve dayanıklı yapılar, soyunma odasına tüm önemli şeyleri yerleştirmenizi sağlar: ayakkabı kutularından, gece elbiseli askılardan çamaşır makinesine, temizlik ürünleri için bölmelere ve bir iletişim ünitesine kadar. Böyle bir cihazı banyoya, koridora, tavan arasına, bir sanat atölyesine yerleştirmek mümkün olacak. Çekmecelerde, diğer şeylerin yanı sıra kış için bir büküm, spor malzemeleri, inşaat aletleri vb..

Aristo, alanı sizin için en iyi şekilde düzenlemenize yardımcı olacaktır. Sistem, herhangi bir bölmeyi müşterinin bireysel gereksinimlerine uyarlar. Nişlerin, örgü kumaşlardan yapılmış rafların, çekmecelerin ve diğer elemanların konumu, odanın her santimetresini rasyonel bir şekilde elden çıkarmanıza izin verecektir. Herhangi bir kutu, eski veya mevsimlik giysiler artık görünümden gizlenebilir.

Modellerin geleneksel gardıroplara göre avantajları

Yapı detaylarının çoğu beyaz ve metalik renklerde mevcuttur. Görünüm, “açık meşe” ve “koyu ceviz” renklerinde yüksek kaliteli ahşaptan yapılmış dekoratif ekler ile tamamlanır..

Aristo gardıroplarının önemli bir avantajı, özel aletlerin veya profesyonel becerilerin kullanılmasını gerektirmeyen hızlı kurulumdur. Müşteri, herhangi bir zamanda, yapının kendisini ihlal etmeden gerekli elemanları satın alabilir, belirli bir bölmeyi sökebilir. Sipariş üzerine hazır dolaplar yapılır. Ancak daha önce bu anı mühendislerle koordine ederek kişisel ihtiyaçlarınız için bir giyinme odası da tasarlayabilirsiniz..

Geleneksel mobilyaların depolama sırasında çok fazla rahatsızlığa neden olduğunu kabul edin. Mekanın kendisi mantıksız kullanılıyor, giysiler buruşuyor, karışıyor. Böyle bir kaosta bir şey bulmak zordur, bu nedenle genel temizlik oldukça sık yapılır.. Aristo gardıroplar herhangi bir temizlik ve sipariş kontrolü gerektirmez. Onlarda, her şey her zaman yerinde olacaktır..

Duvar alanı, ayrı raflar, sepetler, pantolonlar vb. Varlığında çok daha verimli kullanılır. Böyle bir giyinme odasında ek bir ütü masası, muhtemelen bir çamaşır makinesi kurmak için yeterli alan vardır. Sonunda, atılması üzücü olan, ancak giyilmeye de uygun olmayan gereksiz ve gereksiz şeylerden kurtulacaksınız..

Aristo kitleri yetenekleri

Modern gardıropların bir özelliği, boş duvarların, çitlerin olmamasıdır. Ayrıca mükemmel havalandırma sağlayan file sepetler de kullanışlıdır. Böylece hiçbir giysi hoş olmayan kokuları emmeyecek ve uzun süre temiz görünümünü koruyacaktır. Benzer bir tasarımla, güvelerden, tahtakurulardan da bahsetmenize gerek yok. Soyunma odasına daha fazla ışık girecek ve bu da böcekleri korkutacak.

Klasik sunta mobilyalar hızla eskirken, Aristo ürünleri uzun ömürlüdür. Yüksek kaliteli çelikten yapılmış güçlü elemanlar, güvenilir braketler muazzam yüklere dayanır. Sistemin kendisi herhangi bir zamanda tamamlanabilir veya yükseltilebilir.

Suntadan yapılmış dolap mobilyalarının kelimenin tam anlamıyla tek kullanımlık olduğu düşünülürse, Aristo söz konusu olduğunda, uzun yıllar boyunca eşyaları saklamak için güvenilebilecek güvenilir bir sistem elde edersiniz. Sistemin mutlu sahiplerinin yorumları, oybirliğiyle ne kadar etkili ve pratik olduğunu “tekrarlıyor”.

Kurulum

Küçük bir kiler, oturma odasında küçük bir oda düzenlemeyi seçtiyseniz, o zaman küçük bir giyinme odası size uyacaktır. Aristo’nun hazır bileşenleri kullanılarak kendi ellerinizle tasarlanabilir. Mesh modelleri ucuzdur, modern stüdyolar için idealdir.

Üretici firmanın bu tür mobilyaların montajı için net talimatlar vermesi önemlidir. Bir uzmanı işe almak için bütçeden fazladan para harcamazsınız. Ürünler, askıların, rafların ve çekmecelerin braketler yardımıyla tutturulduğu alüminyum bir çerçeveyi temsil eder. Herhangi bir karmaşıklık projesi, yeni başlayanlar için bile kurulum sırasında zorluklara neden olmaz.

Metal soyunma odasının avantajı, yalnızca yapının kendisinin sağlamlığı değil, aynı zamanda korozyona karşı koruma olacaktır. Yüksek teknoloji, modern, çatı katı, kentsel şık, vb. Modern iç mekanları sevenler için uygundur. Yenilikçi dolapların tasarımı profesyonellere emanet edilebilir. Mütevazı metrekarelerle sınırlı olsanız bile, alanı en iyi şekilde nasıl düzenleyeceğinizi size söyleyeceklerdir..

Kompakt Aristo sistemi, çıkarılabilir paneller, raflar, çamaşır sepeti için tutucular ve tutucular, dekoratif kancalar ve diğer elemanlarla donatılabilir. Bir plan hazırlarken, bu tür giyinme odalarının nasıl çalıştığını bilmeniz gerekir:

  • genellikle üst raflar herhangi bir şapka, bazı aksesuarlar için kullanılır;

  • alt kısımda ayakkabılar, yatak takımları, çantalarda paketlenmiş mevsimlik giysiler;

  • çantalar, şemsiyeler özel kancalara asılır;

  • orta kısım gündelik veya gece giyimi, iç çamaşırı vb. için bırakılır..

Artık çekmecelerdeki şeyleri sürekli değiştirmek, ulaşılması zor yerleri yıkamak için nedenleriniz olmayacak, böylece şifonyerlerin, komodinlerin, gardıropların derinliklerinde mantar, küf oluşmaz. Aristo’nun yenilikçi mobil sistemi giysileri güvenli ve sağlam bırakır, onlara tam erişim “açar”.

Çerçeve gardıropların özellikleri

Bu tür sistemlerin ana avantajları ve yetenekleri kolaylıklarıdır.. Ancak daha derine inerseniz, tüketici şunları da elde eder:

  • her elemanın gücü, aşınma direnci;
  • ürünün modern görünümü;
  • yüksek kaliteli, sadece çevre dostu malzemeler;
  • “eski” şeylerin kokularını önlemek için alanı bir havalandırma sistemi ile donatma imkanı.

Tüm yapının hareketliliği, soyunma odasını bir yerden diğerine aktarmanıza izin verir..

Modele genel bakış

Aristo takımları yardımıyla kadın ve erkekler için ayrı ayrı giyinme odası donatmak mümkün olacaktır. Bir bekar dairesi için mükemmel seçenekler var, gerçek bir bayan için yatak odası alanı, 1.340 x 2.500 mm’yi işgal ediyor. 2.500 mm derinliğe kadar köşe sistemi de satın alabilirsiniz. 7 adet raf, 4 adetten fazla sepet, raf bölücüler vs mevcuttur. Model, fildişi veya ceviz renginde meşeden yapılmıştır..

Taşıyıcı raylar, menteşeli kılavuz, braketler, dekoratif şeritler sayesinde bu yapıyı kullanmak bir zevktir. Dış giyim asın, şapkalar, ayakkabılar ve diğer şeyler için özel bir yer yaratın. Böylece elbisenin düzgün görünümünü bozmaz, takım elbiseyi hatırlamaz ve her gün bluz, gömlek, pantolon ütülememiş olursunuz..

Aristo’nun kır evi, otel kompleksi vb. İçin U şeklindeki giyinme odası çok popülerdir.Optimal boyutlar odanın tüm alanını düzgün bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Kullanışlı raflar, askılar, asma raflar, eşyaları raflara ve hatta renge göre doğru şekilde dağıtmanızı sağlayacaktır. Kalbinde mükemmeliyetçi misin? O zaman kesinlikle böyle rahat bir giyinme odası ile “kendinizi silahlandırmanız” gerekir..

Aksesuarlar ve diğer öğeler

Soyunma odasının amacına bağlı olarak, sadece iç çamaşırı çekmeceleri, askılar, aynı zamanda gömme kasalar, yardımcı bloklar ile donatabilirsiniz. Ergonomik çamaşır sepeti, ev işlerini kesinlikle tam bir zevke dönüştürecek, iç mekanı dekore ederken yerden tasarruf sağlayacaktır..

Herhangi bir dışarı çekilebilir sepet, dayanıklı örgü kumaştan yapılabilir. Derinliği 8,18 ila 28 cm arasında değişmektedir.Pantolon gibi küçük bir detay, beyazla birlikte lüks bir platin renginde yapılmıştır. Eşyalarınızın hiçbirini kırışmamanızı ve yarının iş gününe her zaman hazır olmanızı sağlar..

Ayakkabılar için alt raflar özel ilgiyi hak ediyor. Şık tasarım, kirli bir çift bot, ayakkabı veya sandalet giymenize izin vermez. Kelimenin tam anlamıyla, eski kıyafetlerin bile yeni gibi göründüğü mükemmel giyinme odasını kendiniz için inşa ediyorsunuz. Koridor, çamaşır odası, çatı katı, çocuk odası için komple bir set sipariş edebilirsiniz. Ayrıca banyo, mutfak, yardımcı oda, kiler için raflar, asma kat şeklinde ayrı öğeler satın alın.

İncelemeler

Memnun müşterilerden gelen geri bildirimler “oybirliğiyle” Aristo ürünlerini övüyor. Satın alırken en çok sevdiğiniz şey paranın karşılığıdır. Kendi kendine montaj olasılığı, böyle bir sistemi satın almanın son argümanı değildir. Eşyalar için alanı yerleştirdiğiniz yer, işlevselliğini hiçbir şekilde etkilemeyecektir..

Aceleyle, işe hazırlanırken, ders çalışırken, sadece zamanınızı değil, aynı zamanda eşyaların saklanacağı yeri de en uygun şekilde organize etmek çok önemlidir. Aristo kitleri ile birlikte daha fazla fırsatınız, daha fazla boş zamanınız var. Artık ikinci bir çorap aramak için dairenin etrafında koşmanız veya dışarı çıkmadan önce ayakkabılarınızı hızlı bir şekilde cilalamanız gerekmiyor..

Aristo gardırop sistemi planlayıcısı

Şirketin büyük bir avantajı, herhangi bir karmaşıklığın olağandışı projelerini geliştirmesidir.. Müşteri, özel bir programda bağımsız olarak herhangi bir oda oluşturabilir ve içine gerekli soyunma odasını yerleştirebilir.. Resmin daha gerçekçi görünmesi için kıyafet ve aksesuarlar yardımıyla iç mekanı canlandırabilirsiniz. Sonuç olarak, hazır bir depolama alanı çözümünün görselleştirmesini elde edeceksiniz..

Ayrıca, projesinin sonunda müşteri, gerçek fiyatları ortaya çıkan set ile karşılaştırır. Satın almadan önce bu tasarımın kendisine ne kadara mal olacağı konusunda bir fikri vardır. Program arayüzü oldukça açıklayıcıdır. Her elementin bir tanımı, özelliği ve rengi vardır. Ortaya çıkan pencerede rafların, rafların, çekmecelerin, bağlantı elemanlarının konumunu değiştirebilirsiniz..

Ortaya çıkan belge yazdırılabilir veya 3D olarak görüntülenebilir. Müşteri, dekorsuz veya dekorlu bir giyinme odası yaratma, istediği zaman odanın kendisini düzenleme, daha fazla gerçekçilik için aksesuarlar ekleme fırsatına sahiptir..

Modüler bir gömme dolap, evinizdeki düzen hakkındaki düşüncelerinizi tamamen değiştirecek. Hacimli toz dolaplarından kurtulun!