Kapılar iç tasarımda önemli bir rol oynamaktadır. Koruyucu işleve ek olarak, odayı dekore ederler, alanı başarılı bir şekilde bölmeye yardımcı olurlar, ev sahipliğinin tarzını ve bireyselliğini vurgularlar..

Porta Prima kapılar, herhangi bir daire / ev için mükemmel bir seçenektir. Bunlar, kısa sürede alıcıların sevgisini ve saygısını kazanmayı başaran yerli bir üreticinin ürünleridir..

özellikler

Kısacası Porta Prima kapılar iki kelime ile yazılabilir – güvenilirlik ve şıklık. Tuvaller, iç mekanı tamamlamak, diğer dekoratif unsurlarla uyumlu bir şekilde bir araya getirmek, öne çıkarmak için özel olarak yaratılmıştır..

Porta Prima’nın ana ayırt edici özelliği, dört benzersiz koleksiyonun varlığıdır., özel karakteristik özelliklerde birbirinden farklı olan:

  • Porta Klasik;
  • Porta Stile;
  • Porta Venedik
  • Porta Sorrento-R.

İlk koleksiyon, türün klasikleri olarak adlandırılabilir ve diğer üçü, binaları doldurmak için daha modern seçeneklerdir. Klasik kapı modelleri modern tasarımlarla da uyumlu olsa da, yeni moda iç mekanlar için idealdirler ve bunun tersi de geçerlidir. Üretici, alıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunarak seçme hakkı verir, bu nedenle böyle bir nesneyi satın alırken yalnızca kendi tercihlerinize göre yönlendirilmelidir..

Şirket iki yönde kapı yapıları üretmektedir: klasik ve modern. Klasik tarz, büyük dikdörtgen ile temsil edilir (örneğin, “Dinastia”, “Siena” dizisi) veya kıvırcık cam ve ayna ekleri (“Floransa” dizisi). Kapının tabanında pencereler veya yukarıdan aşağıya uzun bir açıklık olabilir (canlı bir örnek “Lerici” dizisi).

Özgün tasarım fikirleri koleksiyonlarla gerçek oluyor Safari-R (cam tuvalin iki yarısını ayırır), “Torino” (farklı genişliklerde dikey ekler panellerde gösteriş yapar), “Marsala” (ürünlerin ortasında bir mozaik var).

Fiyat

Porta prima ürünlerine yönelik fiyatlandırma politikası her insanın ihtiyaçlarını karşılayabilir. Markanın ürünleri piyasadaki en uygun fiyatlı ürünlerden biridir. Tuvalin maliyeti 7.000 ruble’den başlıyor. Ürünün nihai maliyetini etkileyen birkaç koşul vardır. Modeller Nano-flex kaplama ile kaplanmış – Bu kapı ürünleri bütçe kategorisidir, doğal kaplama kapılar daha pahalıdır. Fiyat ayrıca ürünün dış tasarımına da bağlıdır. Kör kanvaslar, cam veya ayna ekli seçeneklerden daha ucuzdur ve klasik seçenekler, modaya uygun tasarımlara sahip kapılardan daha ucuzdur..

Ancak hangi model seçilirse seçilsin, müşteriler Porta prima markasının tasarımlarının ek ücret ödemeden üreticinin ürünleri olduğundan emin olabilirler..

Bir ürünün fiyatı şu durumlarda yükselir:

  • standart olmayan boyutlarda kapılara ihtiyaç vardır;
  • dar bir oda için bir kapı yapısına ihtiyaç vardır;
  • özel camlı bir model gereklidir;
  • kapı geleneksel donanımlara sahip olmayacak, ancak birinci sınıf bileşenlere sahip olacak;
  • kapılara ek olarak, sette bir kapı çerçevesi, eşik, platbandlar, ek paneller yer alacaktır..

iç mekanda

Kapı kanatları rastgele satın alınamaz. Kendi zevk tercihlerinize ek olarak, odanın zaten dekore edilmiş olduğu stile odaklanmanız gerekir, çünkü kapılar kural olarak onarım ve tasarım çalışmasının en sonunda kurulur. Kapı yapıları diğer nesnelerin arka planına karşı yabancı görünüyorsa, rahat ve iyi huylu bir atmosfer çalışmayacaktır. Bu yüzden tasarım fikrini takip etmek önemlidir, bir iç açıklık için tuval seçimi.

Renk konusunda şüpheniz varsa, açık ton aralığını tercih etmek daha iyidir. Bu tür ürünler hem klasiklere hem de moderniteye ve ülke tarzına, eski püskü şıklığa, etnoya, minimalizme uyacaktır. Beyaz, şeftali, bej tonları, hangi tarzda dekore edilmiş olursa olsun odaya hafif bir dokunuş katacaktır..

Pervazlar ve süpürgelikler kapı kanatlarına uygun olmalıdır. Böylece iç mekana daha fazla ifade verebilirsiniz..

Kırmızımsı-kırmızımsı kanvaslar yardımıyla da rahat bir atmosfer yaratılabilir. Bunlar karamel, meşe, ceviz, kapuçino tonlarıdır. Bu tür tasarımlar, eko ve etno tarzı harika bir şekilde dekore edecek..

Şıklık, sertlik ve incelik tutkunlarının koyu renklerde tasarımları tercih etmesi gerekiyor. Hem koyu hem de açık zemin kaplamaları ile ikili olarak eşit derecede iyi görünüyorlar..

Odanın büyüklüğü elveriyorsa zemin ile aynı renkte kapı tasarımları satın alabilirsiniz. “Açık kapılar ve karanlık zemin” veya tam tersi, “karanlık kapılar ve hafif alt” kombinasyonu orijinal bir iç mekan yaratacaktır..

Bununla birlikte, küçük odalar için, görsel olarak daha da küçüleceği için böyle bir çözüm kabul edilemez..

Kapıların yardımıyla iç mekana bireysel notlar ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için ayna / cam üzerine fotoğraf baskısı olan kapılar sipariş edebilirsiniz. Modern teknolojiler ve donanımlar, herhangi bir desenin ek uçlara uygulanmasını mümkün kılıyor ve kapı kanatlarını odanın çarpıcı bir güzellik lezzetine dönüştürüyor..

İncelemeler

Belirli bir ürünü seçerken dikkatlerini hemen yabancı şirketlerin ürünlerine çeviren birçok vatandaşın konumu, yerli üreticiler için anlaşılmazdır, çünkü ürünlerinin kalitesi daha kötü değildir ve bu çok sayıda olumlu inceleme ile kanıtlanmıştır..

Geniş bir tüketici kitlesine göre Porta Prima kapıları mevcut tüm standartları karşılamaktadır. Mükemmel ses yalıtımını, ilginç tasarım çözümlerini ve zengin bir renk paletini not ederler. Alıcıları ve ürünlerin fiyatını tatmin eder.

Ancak, memnuniyetsiz yanıtlar da bulabilirsiniz. Alıcılar kusurlu tuvallerden şikayet ediyorlar, bazen cipsli, çizikli ve ezikli kapılarla karşılaşıyorlar. Genellikle bir model seçildiğinde, önceden sipariş edilmiş bir ürünle karışıklık olur ve şirket temsilcileri tamamen farklı bir ürün getirir. Müşterileri hayal kırıklığına uğratan genellikle çalışanların dikkatsizliğidir..

Alıcılardan birinin Porta Prima kapıları hakkındaki geri bildirimi aşağıdaki videoda görülebilir..