Kapı üretimi için Rus şirketi Velldoris, modern pazarda çok popüler ve bu sektörde lider bir konuma sahip. Bu istatistiklerle bile doğrulanıyor: bugüne kadar 500.000’den fazla müşteri bu şirketin kapılarını evlerine kurdu ve satın alma işleminden tamamen memnun kaldı..

Şirket, konut binaları için iç ve dış kapılar ile diğer daha özel tasarımlar üretmektedir.. Bunlar arasında ürünler:

  1. yüksek ses geçirmezlik özelliklerine sahip;
  2. artan güç ve aşınma direnci;
  3. yangına dayanıklı ve diğerleri.

Ürün yelpazesinde, farklı tarzlarda yapılmış ofis, konut ve teknik tesisler için çeşitli tasarımlar bulacaksınız. Kapıları süslemek için laminat, eko-kaplama, modern plastik türleri, her renkte boya kullanırlar. İhtiyacınıza en uygun kapıyı kolayca bulabilirsiniz..

Üretim özellikleri

VellDoris ürün geliştirme şirketi en yeni ekipmanlarla donatılmıştır. Profesyoneller, benzersiz Alman ve İtalyan teknolojilerine göre tasarlanmış modern ahşap işleme makinelerini kullanır. Bu, üretilen malların yüksek kalitesini garanti eder ve ayrıca reddedilme yüzdesini önemli ölçüde azaltır. Yapıların üretimi için üreticiler yalnızca yüksek kaliteli, çevre dostu malzemeler önde gelen yerli ve Avrupalı ​​tedarikçilerden.

Tüm kapılar sıkı kalite kontrolünden geçmektedir. Ürünler, devlet standardının tüm kural ve düzenlemelerine uygun olarak oluşturulur. Bu, özel sertifikalar ve lisanslarla onaylanır..

Şirketin en önemli görevlerinden biri sürekli iyileştirmedir. Bu, ekipmanın, malzemelerin, çalışanların niteliklerinin kalitesi ile ilgilidir. Gerçekten de, modern koşullarda her gün büyük rekabete dayanmak zorundayız. Ancak asıl şey, orijinal hedeflerinize sadık kalmak ve birinci sınıf ürünleri uygun bir maliyetle pazara sunmaktır..

Tesis, Rusya ve komşu ülkelere mal tedarikinde uzmanlaşmıştır. Bu üretim alanında uzun yıllara dayanan deneyim, kusursuz ürün kalitesi, etkin profesyonel yönetim ve personel politikası şirketi kendi alanında lider yapmaktadır..

Tasarım seçenekleri

Velldoris fabrikasının tasarımcıları ve uzmanları düzenli olarak yabancı ve Rus kapı üreticilerinin sergilerine gidiyor. Bu tür yapıların üretiminde çalışanlar tüm modern trendleri yakından takip etmektedir. Bu nedenle, bitmiş ürün sadece mükemmel performans özellikleriyle değil, aynı zamanda çekici bir görünümle de ayırt edilir..

Şirket kataloğunda hakkında bulacağınız 12 sıra iç kapılar, hangi tarz farklıdır. Bu ve modern ve provence ve klasikler, kesinlikle her zevke uygun diğer seçeneklerin yanı sıra. Ürünler Fin teknolojileri ve İtalyan tasarımına göre tasarlanmıştır. Velldoris markasının fiyat segmentinde bugün rakip yok..

Ürün yelpazesi ayrıca çok çeşitli özel amaçlı kapılar içerir. Yapılar mükemmel ses ve ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Özel refrakter malzemelerden yapıldıkları için yangına karşı dayanıklıdırlar. Hırsızlık direncinin yüksek gereksinimlerini karşılarlar. Listelenen tüm özelliklere sahip yapılar hafif ve ekonomiktir. Kapı dekorasyonu için tasarım seçenekleri ve renk çözümleri sadece hayal gücünüzle sınırlıdır..

Bitmiş ürün kataloğunda uygun bir tasarım bulamadıysanız, sadece kendi tasarımınıza göre bir kapı imalatı sipariş edin..

Diğer şeylerin yanı sıra, şirketin ana gururu, en yeni nesil malzemelerden – eko-kaplamadan kapıların geliştirilmesi ve üretilmesidir. Yapıların son bitirme işlemlerinde kullanılan çevre dostu ve kesinlikle güvenli bir hammaddedir. Eco-veneer özel bir filmdir. Çevreye toksik madde yaymaz, bu nedenle medikal ve gıda endüstrilerinde başarı ile kullanılmaktadır.. Malzeme, mükemmel performans özellikleri ile karakterize edilir:

  • çizilmelere, darbelere ve diğer mekanik streslere karşı dayanıklı;
  • zamanla solmaz veya yıpranmaz;
  • neme dayanıklı ve buhar girişine karşı korumalı.

Bu malzeme çok güzel görünüyor. Her tür ahşabın desenini ve dokusunu yeniden oluşturmak için kullanılabilir. Derin kabartma, gerçek ahşabın masif ahşabının daha da iyi taklit edilmesini mümkün kılar. Aynı zamanda, kapı kanadı ve çerçevesinin tonları, doğal ahşaptan yapılmış yapılar hakkında söylenemez, birbiriyle tam olarak eşleşecektir. Eko kaplamadan kapı üretiminde bile malzemeye sedef pigmenti eklenir. Bu, bitmiş yapıların çekici bir ipeksi parlaklığa sahip olmasını sağlar..

Renk seçenekleri de alıcıyı memnun edecek. Ağartılmış meşe, altın veya koyu kahverengi meşe veya venge ve cappuccino tasarımları arasından seçim yapabilirsiniz. Bu tür gölgeler alaka düzeyini asla kaybetmeyecek ve iç mekana başarıyla uyacaktır..

Musteri degerlendirmeleri

Çoğu kullanıcı, kapıların kalitesinin fiyatlarına olan mükemmel oranını not eder. Makul bir maliyet için dayanıklı, güvenilir ve güzel bir tasarım alacaksınız. Ayrıca, alıcılar, ofis yöneticileri, mağaza danışmanları ve yapı montajcıları olsunlar, şirket çalışanlarının özel profesyonelliklerini ve operasyonel çalışmalarını vurgulamaktadır..

Ancak, dezavantajları olmadan değildi. Bazı kullanıcılar kapıları açarken fabrika hatası veya küçük çizikler bulurlar. Ancak bu sorun, Müşteri Destek Servisi ile iletişime geçilerek hızlı bir şekilde çözülür. Bu nedenle kusurlu bir modelle karşılaşırsanız endişelenmeyin..

Daha fazla ayrıntı için aşağıya bakın.