Modern bir divan, sürgülü bir mekanizmanın yokluğunda bir yataklı kanepeden farklıdır ve bunun yardımıyla bir uyku yeri oluşturulur. Üreticiler, eşyaları, yatak çarşaflarını saklamak için kutulu kanepeler sunar. Bu, evde yerden tasarruf sağlar, ek bir gardırop veya şifonyer gerektirmez. Kutuların varlığı, odadaki düzeni korumaya yardımcı olur. Balkon için küçük ve kullanışlı özel bir model seçebilirsiniz..

balkon için

Kanepe, sundurmanın veya balkonun küçük alanına mükemmel uyum sağlar.. Bir kanepenin tüm kullanışlı özelliklerine sahiptir. Üzerinde rahatlayabilir, oturabilir, uyuyabilirsiniz. Harika bir depolama alanı olabilir. Modern kanepeler yüksek kalite, dayanıklılık, güvenilirlik ve çekici tasarıma sahiptir..

Böyle küçük bir kanepe balkonun köşesine yerleştirilebilir. Çok az yer kaplayacaktır. Sırtlık yerine bir sıra minder kullanılır. Koltuk yükselir, içinde çeşitli şeyleri saklamak için boş bir alan vardır..

Döşeme olarak kadife seçmek en iyisidir, kırmızı tonlarda veya tuğla renginde harika görünecektir..

Çerçeve masif ahşap, çam veya ladin; alt – masif ahşap ve suntadan. Döşeme dokunuşa hoş, yatak yumuşak, böylece böyle bir kanepede güvenle oturabilir ve rahatlayabilirsiniz. Böylece balkonda dinlenmek için rahat ve güzel bir yer düzenleyebilirsiniz. Bu, alanı gereksiz eski şeylerle doldurmaktan daha kullanışlı ve keyifli..

Balkon için kanepe, alana mükemmel şekilde sığması ve dağınık olmaması için en iyi şekilde sipariş üzerine yapılır.. Mükemmel bir seçenek, kumaş döşemeli iki tonlu bir model olacaktır. Koltuk, kırmızı-kahverengi renkte yoğun yapılı bir malzemeden, kanepenin alt kısmı, sırtlık ve minderleri kir ve aşınmaya dayanıklı gri-yeşil yoğun kumaştan yapılmıştır. İçinde iki yatay saklama bölmesi var.

genç mobilya

Beyaz Bailey kanepe genç odası için uygundur. Bu model hem dinlenmek hem de uyumak için uygundur. Bu tür mobilyalar 27 bin ruble için satın alınabilir. Genişlik, yükseklik ve derinlik oranı 200 x 91 x 100 cm’dir.Bu beyaz model masif çamdan yapılmıştır ve 63 kg ağırlığındadır. Bu tür mobilyalar çok çekici görünüyor ve birçok kişi tarafından beğenildi..

Böyle orijinal bir yatak sadece bir çocuğa değil aynı zamanda bir yetişkine de uyacaktır. Koltuk sırtlıkları maksimum konfor sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sırt kısmı destek sağlar. Çamaşır çekmeceleri yerleşiktir ve kızaklara takıldığından kolayca dışarı kaydırılır. Çerçevenin doğal malzemesi, mobilyaların güvenliğini ve çevre dostu olmasını sağlar..

Bailey kanepe, İngiliz veya klasik Provence tarzında iç mekana mükemmel uyum sağlar. Bu tür mobilyalar sadece geleneksel tasarımın değil, aynı zamanda modernin de temelini oluşturacaktır. İç mekanda orijinal fikirlerin hayata geçirilmesine yardımcı olacak..

Çocuk yatak odasının iç tasarımındaki parlaklık ve canlılık, açık yeşil gölgede bir yatak kanepesi getirecektir.. Bu model, ayrı olarak monte edilen yüksek bir sırt ile birlikte gelir. Altta iki çekmece var. Arka kısımla aynı renkte olabilirler veya daha fazla renk ekleyebilirler – sarı, turuncu veya mavi. Böyle bir modelin fiyatı 14 bin ruble’den başlıyor.

Böyle bir kanepenin genişliği 200 cm, yükseklik – 35.8 cm, derinlik – 91.8 cm’dir, çerçeve beyaz veya sütlü renkte yapılır. Yatağın ayrı olarak satın alınması gerekecek.

Bütçe modelleri

Tanınmış şirket Ikea, sadece 10 bin ruble için Tarva çamından yapılmış bir çerçeve sunuyor. Böyle bir kanepede, sırt sağa veya sola monte edilebilir. Bu nedenle, odanın herhangi bir köşesine yerleştirilebilir. Çerçeve, işlenmemiş masif çamdan yapıldığı için doğal bir ahşap damara sahiptir. Bu, az parayla harika mobilyalar elde etmenizi sağlar..

Böyle bir yatağın boyutu 80 x 200 cm’dir.Yatağın ayrıca 14 cm kalınlığa kadar satın alınması gerekecektir.Kanepeyi çift kişilik yatak olarak kullanmayı planlıyorsanız, iki yatak satın alın. Böyle bir yatağı açmak için aşağıdan ek bir taban çekmeniz gerekecektir..

Birkaç büyük yastık koyarak, kanepede olduğu gibi rahatça kanepede oturabilirsiniz..

Ikea şirketinde 10 bin ruble için iki veya üç çekmeceli bir kanepe bulabilirsiniz. Bu beyaz Brimnes modelidir. Boyut oldukça standart: 205 × 86 × 57 cm Bu mobilya için 200 x 80 cm şilte uygundur.Beyaz çerçeve ile kontrast oluşturmak için renkli nevresimler alınabilir..

Bu mobilya, doğal ahşap – çamdan yapıldığı için çevre dostu ve güvenlidir. Tüketiciler bunu çok sık seçiyor ve bu şaşırtıcı değil, çünkü çok sayıda avantajı var ve sahiplerini hayal kırıklığına uğratmıyor..

Kendi elinizle bir balkon için çekmeceli bir kanepe nasıl yapılır, sonraki videoya bakın.