Dormeo yataklar

Uyku, her insanın hayatının önemli bir parçasıdır ve ahlaki ve fiziksel gücü geri kazanmanıza izin verir. Dinlenmek için en uygun koşulları sağlamak için, bir kişi uyku için yüksek kaliteli koşullar yaratır ve bunun için doğru vücut pozisyonunu koruyan özel bir ortopedik yatak kullanır..

Bazı özellikler

Dormeo yatakları bir İtalyan şirketi tarafından pazarlanmaktadır. stüdyo modern. Bu üreticinin bir özelliği, ürününü ağ pazarlaması yoluyla dağıtmasıdır. Ürün garantisinin yalnızca satın alma işleminin yalnızca yetkili bir temsilciden yapılmış olması durumunda geçerli olduğuna dikkat edilmelidir. Bir ürün seçerken bunu dikkate almak önemlidir..

Dormeo yataklar benzersiz parametrelere sahip ürünlerdir. Bugün piyasada bu ürünlerin hemen hemen her kişi için seçilebilecek birçok modifikasyonu var..

Şirket bu marka altında sadece yaysız şilteler ve şilteler üretmektedir. İkinci tip, gerektiğinde kolayca yuvarlanabileceği ve taşınabileceği için bugün çok popülerdir..

Avantajlar

Piyasadaki Dormeo yatakların çeşitliliği etkileyici ve onları ülkemizde en çok tanınan yataklardan biri yapıyor.. Bu ürünün birkaç ana avantajı vurgulanmalıdır:

 • Şirket, bileşen olarak sadece güvenli ve doğal maddeler kullanır.. Bu, birçok insanda alerjik reaksiyonları dışlamanıza izin vererek rahatlamak için rahat bir ortam yaratır..
 • Eşsiz tasarım. Hemen hemen tüm modellerin kendine özgü özellikleri olduğundan, ürünler her iç mekana mükemmel uyum sağlar..
 • Çeşitli boyutlar. Bu oldukça önemli bir avantajdır, çünkü hemen hemen her tür uyku yüzeyi (yatak, kanepe vb.).
 • Ortopedik modifikasyonların mevcudiyeti. Bu yatakları hem sağlıklı bir insan hem de omurga problemi olan kişiler kullanabilir. Böyle bir ürün satın alırken, bir uzmana danışmak daha iyidir..
 • Nispeten düşük fiyat.
 • Yüksek yüzey kalitesi, kişiye mükemmel uyum sağlayan ve uyku sırasında onu destekleyen.

Dezavantajları

Dormeo ürünleri ülkemizde çok popülerdir, ancak bu sadece malların yüksek kalitesinden değil, aynı zamanda iyi reklamdan da kaynaklanmaktadır.. Daha önce dikkate alınan tüm avantajlarla örtüşecek olan birkaç önemli dezavantaj vurgulanmalıdır:

 • Paranın değeri çok düşük bir seviyede. Pek çok müşteri, bir TV mağazasından çok yüksek bir piyasa fiyatından satın aldıkları ürünlerden memnun değil.
 • Malzeme. Hemen hemen tüm şilteler, basit bir köpük kauçuk olan poliüretan köpükten yapılmıştır. Madde hızla azalır ve hizmet ömrü en iyi ihtimalle 5-6 yıla ulaşabilir (yüksek kaliteli ve pahalı hammaddeler kullanılıyorsa).
 • Kötü ortopedik özellikler. Bu özellikle ince katlama modifikasyonları için geçerlidir. Birçok müşteri incelemesine göre, şilteler en ucuz modellerden farklı değil..
 • Birçok yatak, üretici tarafından belirtilen özelliklere sahip değildir..

Malzemeler (düzenle)

Dormeo yatakları yaysızdır, bu da ürünlerinin yüksek kalitesini garanti eder.. Bu ürünler, aralarında en popüler olanlardan birkaçının ayırt edilebildiği, parça yapılı polimerlere dayanmaktadır:

 • poliüretan köpük. Bu maddenin yoğunluğu, üretim sürecinde değişir, bu da optimum düzeyde yüzey sertliği elde etmenizi sağlar..
 • Polyester.
 • Lateks. Çoğu zaman, bu tür amaçlar için parça yapılı maddeler kullanılır. Ancak daha pahalı modellerden bazıları doğal lateks kullanır..

Hemen hemen tüm şiltelerin çok katmanlı olduğuna dikkat edilmelidir. Bunun için birkaç madde birleştirilir. Böylece yüzey gerekli teknik özellikleri alır. Ayrıca performansı artırmak için malzemenin yapısına çeşitli sentetik ve doğal bileşenler eklenebilir. Hipoalerjenite, çevre dostu olma ve diğer özelliklerin etkisini yaratmak için kullanılırlar..

Dormeo yatak örtüleri, yalnızca havanın mükemmel şekilde geçmesine izin veren doğal malzemelerden yapılmıştır. En popüler kumaş, hipoalerjenik ve sağlık için güvenli olan pamuktur..

Modeller

Dormeo yatak çeşitleri çok geniştir, bu da ürünü en iyi fiyat-kalite oranında seçmenize olanak tanır.. Tüm bu çeşitlilik arasında en popüler modellerden bazıları ayırt edilebilir:

 • “Dormeo Altın”. Yatak 20 cm kalınlığında olup, 17 cm’si Ecocell köpük ile kaplanmıştır. Burada ayrıca kullanılan Bellek doldurucu (3 cm). Aynı zamanda farklı sertlik seviyeleri ile donatılmış çift taraflı bir modeldir.. Ürünün tüm yapısı akar ve zararlı mikroorganizma olasılığını azaltan özel bir 3D Airmesh maddesi ile emprenye edilmiştir..
 • Dormeo iMemory Gümüş. Yatağın yüzeyi çift taraflı olduğundan kış ve yaz aylarında uyumaya yöneliktir. Her bir taraf farklı yoğunlukta köpükten yapılmıştır. Dolgu maddesi olarak özel bir Ecocell köpük türü kullanılır. Bu ürünün bir özelliği, bakteri üremesini engelleyen yapıya gümüş ipliklerin girmesidir..

 • “Hafıza”. Bu, bütün bir şilte serisidir. En popüler temsilci, yüksek kaliteli silikon elyaf ve poliüretan köpükten yapılmış “Memory 2 + 12” dir. Ürünün kalınlığı 15 cm’dir.Ürün 70 kg’ın altındaki kişiler için tasarlanmıştır. Kılıf yüksek kaliteli pamuktan yapılmıştır. Emprenye olarak, yatağı içindeki akarların ve mikroorganizmaların görünümünden de koruyan özel bir Sanitized karışım kullanılır..
 • “Hava”. Ürün yaylı tip bir üründür. Yüzey yapısında bağımsız yay blokları kullanılmıştır. Bu çeşitlilik çok nadirdir. Yatak her iki taraftan da çalıştırılabilir. Sahip olduğu yay sayısı standart olup yatak başına sadece 256 adettir. Üretici, dolgu maddesi olarak yüksek kaliteli poliüretan köpük kullanır. Yüzey sertliği spesifik modifikasyona bağlıdır. Ürünün taşıyabileceği maksimum ağırlık 140 kg’dır. Yatağın kalınlığı 16 cm’ye ulaşır.Çeşitli emprenyelerle de sağlanan tamamen anti-alerjenik ve antibakteriyel olduğuna dikkat edilmelidir..

Toppers türleri

Bu tür yatak, bu şirketin en tanınmış ürünüdür. Birçok kişi ek bir tesviye katmanı oluşturmak için bunları satın alır.. Bu markanın birçok popüler modifikasyonu vurgulanmalıdır:

 • Yuvarlanma Konforu. Şilte Ecocell köpükten (poliüretan köpük) yapılmıştır ve kılıfın tabanı silikon tabakalı polyesterdir. Ürün sadece 5 cm kalınlığındadır, bu da bükülmeyi kolaylaştırır. Yüzeye yerleştirilmesi önerilen maksimum ağırlık 130 kg’ı geçmemelidir..

Kanepelerin veya sert yatakların yüzeylerini düzleştirmek için topper önerilir. Ürünün yıkanmasının istenmediğine dikkat edilmelidir. Bakım sadece ıslak temizlik ve ütülemeyi içerir. Tüm şilte malzemeleri son derece yanıcıdır, bu nedenle açık ateşe veya yüksek sıcaklıklara yakın yerleştirmemeniz önerilir..

 • “Rüya”. Bu ürün ayrıca Ecocell köpük ile doldurulmuştur. Kılıfın kendisi, sağlık için güvenli ve alerjiye neden olmayan kokusuz polyesterden yapılmıştır. Köpük sadece 3 cm kalınlığındadır ve üzeri mikrofiber ile kaplanmıştır. Bu kısım yüzeye yumuşaklık ve rahatlık vermenizi sağlar. Ürün vücudu mükemmel şekilde destekler ve köpük konturlarına kolayca uyum sağlar. Sert yüzeylerde ( bazalı yatak, kanepe vb.) kullanılır. Benzer ürünleri “TopShop” sitesinde satın alabilirsiniz..
 • “Yenile”. Yatak, vücudun şeklini ve sıcaklığını hatırlayabilen köpükten yapılmıştır. Ürün, ağırlığı tüm yüzeye mükemmel bir şekilde dağıtır ve dinlenme için en uygun koşulları yaratır. Bu ürünün kapağının okaliptüs liflerinden yapıldığına dikkat edilmelidir. Yüksek kaliteli termo düzenleme özellikleri ile ayırt edilirler ve ayrıca nemi mükemmel şekilde emer ve buharlaştırırlar. Üst kısım sadece 6 cm kalınlığındadır.Genellikle bu model benzer maddelerden yapılmış bir yastıkla birlikte satılır..

Dormeo şilteler, poliüretan köpükten başka neredeyse hiçbir şey içermeyen basit ürünlerdir. Onlara benzersiz özellikler vermek için, üretici yalnızca kapağın türünü ve dolgu maddesinin yoğunluğunu değiştirir. Böyle bir yatak satın alırken, başlangıçta belirli bir modelle ilgili tüm incelemeleri incelemeli ve ardından yalnızca son seçimi yapmalısınız..

Yatak genel bakış "Dormeo Roll Up Air" daha fazla gör.