Kanepe kanepe gibi döşemeli mobilyalara herkes aşina değildir. Küçük daire sahipleri buna daha yakından bakmalıdır. Küçük odalarda böyle bir kanepe organik görünecek ve çok az yer kaplayacaktır. İç mekan şık, modern ve benzersiz olacak.

özellikler

Kanepe kanepe gibi döşemeli mobilyalara herkes aşina değildir. Küçük daire sahipleri buna daha yakından bakmalıdır. Küçük odalarda böyle bir kanepe organik görünecek ve çok az yer kaplayacaktır. İç mekan şık, modern ve benzersiz olacak.

Her tarza uygun bir Kanepe kanepe var. En sıradan ve göze çarpmayan odada renk katacak ve modaya uygun bir aksan olacak. İsteğe bağlı olarak yatağa dönüşen bir dönüştürücü model seçebilirsiniz. “Kanepe”, sahibinin zevkinin, tasarım ve iç tasarımdaki tercihlerinin bir göstergesidir. Bu kanepe çok çeşitli malzemeler, dokular, renkler, şekiller, tasarımlar ve stiller sunar..

Bu tür döşemeli mobilyalar yatak odasına, oturma odasına, koridora, mutfağa yerleştirilebilir – her yere. Klasik iç mekan veya yaratıcı tasarım – Kanepe modeli her durumda uygun olacaktır. Mini kanepe, dahili bir depolama alanı ile donatılabilir. Kolçaklara veya koltuğun altına yerleştirilir. Kanepe modeli, küçük boyutları nedeniyle adını aldı..

Bu tür döşemeli mobilyalar, arkadaşlarla buluşmak veya rahatlamak ve hatta uyumak için uygundur. “Fransız kapaklı” mekanizması içeride gizlenebilir. Yastıkları, kolçakları çıkarır, koltuğu çekip sırtını indirirseniz, tam bir yatak elde edersiniz..

Modelin üretiminde doğal masif ahşap kullanılmıştır – çam, ladin, meşe, huş; metal çerçeve ve sunta. İçine lateks, poliüretan köpük doldurulur, dolgunun yaylı versiyonu kullanılır. Döşeme olarak süet, jakarlı, hakiki deri kullanılmaktadır..

Çocuklar için

Çocuk odası için döşemeli mobilya seçimi her zaman çok zordur. Çocuklar için kanepe kanepeler geniş bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır.

Her şeyden önce, seçim yaparken kalite ve güvenliğe dikkat etmelisiniz. Odadaki böyle bir nesne sadece bir dekor unsuru değil, sadece oyunlar için değil, aynı zamanda uyumak için de gerçek bir platform olacak..

Kanepe roketi uzaya gitmenize, yıldızları görmenize ve yeni gezegenler keşfetmenize izin verecek. Bu model yaklaşık 13 bin rubleye mal oluyor. Parametreleri: derinlik – 76 santimetre, genişlik – 150 santimetre, yükseklik – 95 santimetre. Rıhtımın boyutları 74 x 190 santimetredir. “Eurobook” mekanizması bir transformatör olarak kullanılır. Başlık soldan veya sağdan seçilebilir.

Döşeme olarak yeni nesil kadife kullanılmaktadır. Bu malzeme, silinmeyen veya solmayan uzun ömürlü bir renge sahiptir. Kumaş dayanıklıdır, bakımı kolaydır, kir lifleri ısırmaz, böylece lekeler yüzeyden kolayca çıkarılabilir.

Kanepede katlanır mekanizma “Roket” güvenilir ve kullanımı kolaydır. İçeride nevresimler için bir kutu var. Stilize sarı bir yıldız yastığı içerir. Monte edildiğinde, böyle bir kanepe modeli çok az yer gerektirir, açıldığında zaten tam teşekküllü bir yataktır. Arka kısım gerçek bir uzay roketi şeklinde yapılmıştır..

Sualtı ve hayvanlar dünyası

Divan “Yunus” evin en küçük sakinleri için yaratılmıştır. Boyutları: yükseklik – 84 santimetre, genişlik – 132 santimetre, derinlik – 101 santimetre. Böyle bir modelin maliyeti oldukça bütçelidir ve yaklaşık 9 bin ruble. Arkada iki komik arkadaş canlısı yunus var. Set ayrıca yengeç şeklinde yapılmış bir yastık içerir..

Böyle bir köşe kanepe, çocuk odasında fazla yer kaplamaz, köşedeki duvara rahatça yerleştirilebilir. Roll-out dönüşüm mekanizması, 195 x 77 santimetre ölçülerinde bir uyku yeri yapmayı mümkün kılacaktır. Koltuk, sırtlık ve kolçaklar, bebeğin yaralanmasını önleyecek dokunuşa hoş gelen yumuşak mavi bir kumaşla kaplanmıştır. İçinde keten için bir keten kutusu var. Köpük kauçuk dolgu maddesi olarak kullanılır.

Çocuk yatak odası için mini versiyon, kanepe kanepe modelidir. “Bir aslan”. Monte edildiğinde, daha çok büyük bir sandalyeye benziyor. Üst yastık çıkarılır, gövde açılır – ve zaten sebze bahçesi olarak sol veya sağ köşeli tam teşekküllü bir yatak alırsınız. Sevimli bir aslan yavrusu ile böyle komik bir çocuk döşemeli mobilya modeli yaklaşık 10 bin rubleye mal oluyor.

Boyutlar, minimalizm ve pratiklikleriyle gerçekten etkileyicidir: yükseklik – 80 santimetre, genişlik – 78 santimetre, derinlik – 87 santimetre; rıhtımın boyutu 185 x 78 santimetredir. Turuncu kumaş döşeme dokunuşa çok hoş geliyor, kirden korkmuyor, aşınmaya dayanıklı ve uzun yıllar dayanacak. İç kısımda sünger kauçuk kullanılmıştır. Bu model sadece 55 kilogram ağırlığında.

Alıcılar, bir aslan yavrusu olan kanepe hakkında yalnızca olumlu yorumlar bırakır. Çocuklar bu kadar parlak ve neşeli mobilyalardan kesinlikle memnunlar. Kullanıcılar tarafından belirtilen tek dezavantaj, keten çekmecesinin olmamasıdır. Ancak bu, mobilyaların küçük boyutlarından kaynaklanmaktadır..

Köşe modelleri

Fabrika Ev Koleksiyonu hem sağa hem de sola yerleştirilebilen kanepeli köşe kanepeler sunar. modeli “Nicole” 45 bin ruble için satın alınabilir. Köşe bölmesinde büyük bir iç saklama bölmesi vardır. Yatak, sırt ve omurga sağlığına faydalı olan ortopedik bir tabana sahiptir. Divan “Nicole” itibaren Ev Koleksiyonu çok geniş ve büyük bir şirketin üzerine oturmasına izin verecek.

Üretici, döşeme olarak hem kumaş malzemeleri hem de doğal deri kullanır. Model, bir dönüşüm mekanizması olarak “yunus” sistemini kullanır. Kanepeyi yatak haline getirmek için, çerçeveyi koltuğun altından çekip üst konuma sabitlemeniz gerekir. Bu modelin parametreleri: uzunluk – 240 santimetre, yükseklik – 90 santimetre, genişlik – 181 santimetre; uyku yeri – 202 x 135 santimetre.

Döşeme olarak suni ve doğal deri, sadece kumaş malzeme veya deri kombinasyonu kullanılır. Renk şeması çok çeşitlidir: beyaz, gri, gri, bej, kahverengi, yeşil ve diğer tonlar.

Divan “Marsilya” şirketten kanepeler ile Ev Koleksiyonu 43 bin ruble’den biraz fazlaya mal oluyor. Bu modelin döşemesi sadece kumaştır. Desenli ve çiçek baskılı seçenekler var. Temel olarak sakin pastel renkler kullanılır – gri, bej, kahverengi. Model parametreleri: uzunluk – 236 santimetre, yükseklik – 91 santimetre, genişlik – 91 santimetre; uyku yeri – 197 x 135 santimetre.

Kanepe ve yunus çekme mekanizmalı oldukça rahat ve sıra dışı bir kanepe modelidir. Koltuklar çok yumuşak, dinlenmesi keyifli ve rahat. Farklı renk çözümleri sayesinde bireysel bir iç tasarım oluşturabilirsiniz..

Barok tarzı

Sıra dışı malzemelerle kaplanmış, İmparatorluk veya Barok tarzında küçük bir kanepe, uygun, sofistike ve pahalı bir iç tasarım yaratmaya yardımcı olacaktır. Barok tarzındaki “Kanepe” zarif çizgilere, kıvırcık oymalı bacaklara ve sırtlara, zarif desenlere, pahalı detaylara sahiptir. Bu modelin dört, altı veya sekiz ayağı olabilir. Böyle küçük bir model, yalnızca üzerinde oturmak için hizmet edebilir. Veya biraz kanepe gibi uzun seçenekler var.

İtalyan şirket, Barok ve Rokoko tarzında sıra dışı modern döşemeli mobilyalar sunuyor. Bu kanepe ikili veya üçlü olabilir. Ayaklar, kolçaklar, sırtlık ve koltuk kenarları altın varak kaplamadır. Kapasiteye bağlı olarak uzunluk 137 ila 200 santimetre arasında değişebilir. Parametrelerin geri kalanı değişmedi: genişlik – 82 santimetre, yükseklik – 112 santimetre.

Zengin, koyu kahverengi dokulu döşeme ve altın kaplama, pahalı ve şık bir iç mekan yaratmak için birleşiyor. Bu tür mobilyalar kesinlikle odanın merkezi ve ev sahipleri ve misafirler için favori bir dinlenme yeri olacak..

Kanepe kanepeye genel bir bakış için aşağıdaki videoya bakın.