Kanepe, bulunduğu odanın merkezidir. Hem dinlenme yeri hem de tam bir uyku alanı. “Marsilya” kanepe çeşitleri, sadece pratikliği, işlevselliği değil aynı zamanda kaliteyi de birleştirdiği için alıcılar arasında popülerdir..

özellikler

“Marsilya” serisinin ana ayırt edici özelliği, renk çeşitliliği, her modelin düz ve köşeli versiyonlarında uygulanmasıdır. Böyle bir kanepe kesinlikle herhangi bir odada kullanılabilir: oturma odası, çalışma odası, kafeterya, çocuk odası..

Üreticiler, üretimde her müşteri için uygun olan çeşitli dönüşüm mekanizmaları kullanır..

Kanepe “Marsilya”, herhangi bir iç mekana bireysellik kazandırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca uygun fiyatı da unutmayın. Kanepeler, gelir düzeyi ne olursa olsun kesinlikle herkes tarafından satın alınabilir ve aynı zamanda orijinal görünümünü uzun yıllar koruyacak yüksek kaliteli ve dayanıklı döşemeli mobilyalar kullanacaklardır..

Modeller

“Marsilya” kanepe çeşitleri çeşitli ve geniştir. Burada hem ev hem de ofis için doğru modeli seçebilirsiniz. En popülerleri “Next”, “Bono”, 1, 2, 3, osmanlı, “Lux” ve “Comfort”. Aşağıda her modelin daha ayrıntılı bir açıklaması bulunmaktadır:

  • Kanepe Sonraki düz kanepeleri ifade eder. Avrupa standartlarına göre geliştirilmiş son moda bir tasarıma sahiptir. Döşeme, ürünün stilini ve ciddiyetini vurgular. Küçük alanlar için bile uygundur. Kanepe kolayca yatağa dönüşüyor. Titreşimli katlama mekanizması zeminin çizilmesini önler. Nevresimler için büyük bir kutunun varlığı, yatak çarşaflarını saklama problemini çözer..

  • “Bono” – konfor ve rahatlığı vurgulamanın gerekli olduğu bir iç mekan için mükemmel olan zarif ve sade bir kanepe. Model, açılı veya düz versiyonda sipariş edilebilir. Dolu yatağa dönüşüm hızlı ve kolaydır. Dönüşüm mekanizması geri çekilebilir. Yatak çarşaflarını saklamak için kanepe geniş kutularla donatılmıştır..

  • “Marsilya-1” modeli konfor ve işlevsellik sevenler takdir edecektir. Köşe kanepe, nevresimler için geniş bir kutuya sahiptir ve ayrıca basit bir Eurobook dönüşüm mekanizması ile donatılmıştır. Açı evrenseldir, hem solda hem de sağda kullanılabilir. Dolgu bir yay bloğudur.

  • Kanepe “Marsilya-2” – bu dizinin şık bir temsilcisi. Silindirlerin varlığı nedeniyle, böyle bir kanepede oturmak bir zevktir. Kolçakların orijinal şekli onu benzersiz kılıyor. Yürütme, hem açısal bir versiyonda hem de alıcının tercihine göre düz bir versiyonda mümkündür. Geniş uyku alanı, düz ve kalın bir şilte ile donatılmıştır..

  • Harika köşe kanepe “Marsilya-3” herhangi bir oda için uygundur. Geniş bir uyku yeri, sağlıklı bir uykuyu garanti eder ve açılır mekanizmalı bir çekmece, yatak çarşaflarını saklamak için mükemmel bir çözümdür. Kolçaklar çıkarılabilir minderlerle donatılmıştır. Yastıkların üzerindeki kılıflar da çıkarılabilir ve özel bir bakım gerektirmez, sıradan bir çamaşır makinesinde yıkanabilir. Dönüşüm mekanizması – “aknar”.

  • Yumuşak ve pratik köşe kanepe Osmanlı ile “Marsilya” Tüm aile için konforlu bir konaklama garantisidir. Bir daire veya kır evi için harika bir seçenek. Bireysel tasarım, iç mekanınızı benzersiz kılacak.

  • Kanepe “Lüks” şık ve işlevsel, harika bir konaklama sağlayacaktır. Geniş bir uyku yeri vardır. Bağımsız yay bloğu, sağlıklı ve sağlıklı bir uykuyu garanti eden ortopedik özellikler verir. Dönüşüm mekanizması – “Eurobook”, kanepeyi tam bir yatağa dönüştürmeyi kolaylaştırır.

  • Kanepe “Konfor” – bu, işlevsellik bilenler için harika bir seçenektir. Gündüzleri dinlenme yeri, geceleri ise tam bir çift kişilik yatağa dönüşüyor. Dolgu, dalgalı ve bağımsız olmak üzere iki tip yaydan oluşur. Bütün bunlar, mobilyaların harika bir dinlenmesini ve dayanıklılığını garanti eder..

“Marsilya” kanepe modeline genel bakış, aşağıdaki videoya bakın.

Malzemeler (düzenle)

Kanepelerin üretimi için “Marsilya” üreticileri kalite belgelerine sahip malzemeler kullanıyor. Bu hem dolgu hem de döşeme için geçerlidir. Dolgu, tipte bir yay bloğu olabilir Bonel, bağımsız yay bloğu ve çeşitli katmanlar Uyku yerinin orijinal görünümü ile uzun yıllar sahiplerini memnun etmesi için üreticiler ayrıca yatakta poliüretan köpük katmanları kullanır. Genellikle kesinlikle güvenli olan ve alerjiye neden olmayan keçe, hindistancevizi hindistan cevizi ve polyester elyaf katmanları eklenir..

Hindistan cevizi hindistan cevizi çürümeye ve deformasyona karşı dayanıklıdır, bu nedenle bu tür mobilyaların hizmet ömrü önemli ölçüde artar.

Kapaklar ve döşemeler için eko-derinin yanı sıra genellikle doğal kumaşlar veya deri ikameleri kullanılır. Tüm bu malzemelerin temizlenmesi kolaydır ve geleneksel kumaş temizleyicilerle temizlenebilir.. Standart versiyonda kanepeler ahşap bir çerçeve üzerinde yapılmıştır., ama zaman değişiyor ve teknoloji durmuyor. Çoğu zaman metal bir çerçeve kullanılır, bu tip en dayanıklı olarak kabul edilir. En fazla yükün olduğu yerlerde ek çelik yapıların varlığı, çerçeveyi dokunulmaz kılar. Kanepeler için garanti ortalama 10 yıldır, ancak uygulamada görüldüğü gibi bu süre çok daha uzundur..

Renkler

“Marsilya” mobilya takımlarının ve ürünlerinin renk paleti oldukça çeşitlidir. Geniş renk yelpazesi, kanepeyi iç mekanın merkezi yapmanıza olanak tanır. Gri, siyah, beyaz gibi klasik tonlar hariç değildir. Her müşteri, tercihlerine ve iç mekandaki stile göre bir renk seçebilir. Parlak, hatta bazen zehirli renkler odanın tasarımını benzersiz ve modaya uygun hale getirecektir..

Ancak bu tür tonları seçerken dikkatli olmalısınız. Kanepe, tüm ortamla uyumlu olmalı ve odadaki parlak bir nokta olmamalıdır..

En popüler renkler klasiktir. Ancak abartılı ve canlı tasarımlar çağında, siyah veya beyaz ile birlikte kırmızı gibi doğal renklerde kanepeler sıklıkla satın alınır. Yeşil ve kahverengi renkler eko tarzı sevenler için mükemmeldir. Parlak mavi veya açık mavi renkler genç nesil tarafından seçilir. İç mekanınızı kişiselleştirmek istiyorsanız, Marsilya kanepelerin sahip olduğu geniş renk yelpazesine dikkat edin..

stil

Marsilya kanepeler klasik bir tarza sahiptir. Her model bireyseldir, ancak herhangi bir iç mekanda harika ve faydalı görünecektir. Çok çeşitli model ve seçenekler sayesinde alıcı, bireyselliğini ve zevkini vurgulayabilecektir..

Köşeli veya düz sade deri kanepeler, ofislerin ve ofislerin lüksünü ve asaletini vurgular. Ve küçük ve parlak, bir apartman dairesinde veya evde herhangi bir odayı benzersiz kılacaktır..

Klasik tarz, kanepenin sırt ve kolçaklarının tasarımında da ifade edilir. Omurganın eğrisini takip eden silindirlerin varlığı, her modeli çok yönlü hale getirir. Bütün bunlar, sahibinin stil ve zevk duygusunu vurgulamaya yardımcı olur..

İncelemeler

Kanepeler “Marsilya” uzun zamandır benzer ürünler arasında onur yerini kazandı. İncelemelerden, pratikte hiçbir eksikliklerinin olmadığını anlayabilirsiniz, ancak birçok avantajı vardır.. Çoğu alıcı satın alınabilirliği vurgular. Bu sınıfın ürünleri arasında “Marsilya” en bütçe seçeneğidir. Görünüşte, daha pahalı modellerden daha düşük değildir ve hatta bazen onları aşar. Döşemeli mobilyaların görünümü, üretimde sadece yüksek kaliteli malzemelerin, dayanıklı yapıların kullanıldığını göstermektedir..

Mobilya “Marsilya” hem daire hem de ofisler ve ofisler için kullanılabilir.

İç mekanın ciddiyetini ve lüksünü vurgulamanıza izin verir. Kanepeyi diğerlerinden ayıran bir sonraki artı, doğrudan bir seçenek veya bir köşe seçme yeteneğidir. Ancak, önemli bir kalitenin, hem solda hem de sağda kullanılabilen evrensel bir açının varlığı olduğunu belirtmekte fayda var. Çok çeşitli renk çözümleri de alıcılar tarafından avantajlardan biri olarak takdir edilmektedir. Burada sadece arzularınızı karşılayacak bir ürünü hayal edebilir ve satın alabilirsiniz..