Yatak şilteleri genellikle bu işte uzmanlaşmış firmalar tarafından üretilmektedir. Ancak bu tür ürünlerin üretimini ve satışını ikincil üretim olarak görenler var. Örneğin, Lazurit yatakları aynı adı taşıyan mobilya fabrikası tarafından üretilir, ancak aynı zamanda çok popüler olarak kabul edilir..

Açıklama

Lazurit yatakların ana özelliği, hepsinin ortopedik kategorisine ait olmasıdır. Tüm güvenlik ve kalite gereksinimlerine tam olarak uyan doğal ve sentetik malzemelerden yapılmıştır..

Her ürün, herhangi bir kişi için en uygun yatağı seçmenize izin veren belirli bir sertlik seviyesine sahiptir.. Minimalist tasarım, çekici bir görünüm temelinde değil, tam olarak teknik özellikleri temelinde bir seçim yapmanızı sağlar..

Üretici, ürünlerinin üretimi için yalnızca yüksek kaliteli ve dayanıklı yay blokları kullanır..

Üretimin bize ait olması ve yatakların kendilerinin sadece marka mağazalarında satılması nedeniyle maliyetleri oldukça demokratiktir, çünkü aracılara ödemeye gerek yoktur..

Bugün satışta tek, çift, bir buçuk yatak veya çocuk yatakları için şilteler var.. Hepsi minimalist bir tasarıma ve mükemmel kalite özelliklerine sahiptir. Büyük bir artı, üreticinin farklı sertlikte şilteler satın almayı mümkün kılmasıdır – yumuşaktan çok serte, ayrıca ürün yelpazesi değişken sertliğe sahip modelleri içerir.

Koleksiyonlar

Bugün aynı adı taşıyan mobilya fabrikası tarafından satılan Lazurit yatakları birkaç koleksiyona ayrılmıştır:

 • “Organik Yüksek Teknoloji” – bunlar, dış tasarımı yüksek teknoloji tarzına uygun olarak yapılmış şiltelerdir. Yatakların yüksekliği 24 cm’dir, tek kişilik yatak için tasarlanmış bir ürün 150 kg’a kadar ağırlığı destekleyebilir. Bu koleksiyondaki şilteler, görünümlerini uzun süre korumak için her yönden özel olarak güçlendirilmiştir. Bu serideki 7 ürünün tamamı çevre dostu nefes alabilen malzemelerden yapılmıştır ve hepsi ikili grubuna aittir..
 • Dizi “inanç” bağımsız yaylar temelinde yapılan şiltelerden oluşur. Yükseklikleri 21 cm, maksimum yük 140 kg’ı geçmemelidir. Bu serideki şilteler, ürünün dolgusunun bir parçası olarak keçe ve oldukça elastik köpüğün varlığı nedeniyle oldukça yumuşak ve rahattır..

 • “Elmas” Yüksek sertlik ve mukavemete sahip şilte koleksiyonudur. Ürünlerin yüksekliği 26 cm’dir.Dolgu olarak kullanılan çift hindistan cevizi karoları sayesinde bu yatak oldukça rahat ve kullanışlıdır. Çiftler, huzursuz uyku çekenler ve aşırı kilolu olanlar için en uygunudur. Bu koleksiyondaki yataklar masaj etkisine sahiptir..
 • “Topaz»Yataklar için bir başka yenilikçi şilte serisidir. Yükseklik yaklaşık 22 cm, maksimum yük ağırlığı yaklaşık 140 kg. Orta sertlikte doğal dolgu, uyku sırasında rahatlık ve rahatlık sağlar..
 • “Umut”. Bu seri, 22 cm yüksekliğinde orta sertlikte ve yüksek mukavemetli ürünlerle temsil edilmektedir. Bağımsız yay ünitesi üç bölgeye sahiptir, şilte rahat bir kilit ile donatılmıştır ve rahat bir uyku ortamı yaratır..

 • “Lüks” 150 kg ağırlığa kadar dayanabilen, orta sertlikte, çevre çevresinde güçlendirilmiş bir dizi üründür. Özel sistem “Royal Soft System”, dinlendirici bir uyku için maksimum rahatlık ve konfor yaratır. Bu ürünün şık tasarımı, güzelliğe, inceliğe ve rahatlığa değer verenlere hitap edecek..
 • “aşk”. Ortalamanın biraz üzerinde sertliği, 23 cm yüksekliği, 7 bölge elastik desteği ve nefes alabilen havalandırma sistemi ile oldukça dayanıklı olan bu şilteler..
 • “Gülümsemek” Üretimi için hipoalerjenik malzemeler de dahil olmak üzere doğal olan çocuk yatakları koleksiyonudur. Bu tür ürünlerin sertliği orta veya ortalamanın üzerinde olabilir. Yükseklik – 19 cm, maksimum yük – 120 kg’a kadar. Böyle bir yatak, çocuğa sadece rahat değil, aynı zamanda güvenli bir uyku sağlayacaktır..

 • “İlerlemek” -Sadece yumuşak ve pratik bir dolguya sahip değil, aynı zamanda vücut için nokta desteğine sahip, uyku sırasında maksimum konfor ve tam rahatlama sağlayan bir ürün koleksiyonudur. Bunlar orta sertlikte ve yüksek mukavemetli ürünlerdir – 150 kg’a kadar dayanabilirler.
 • “Aktif” Çift taraflı şiltelerdir, her bir tarafı farklı sertlik seviyelerinde kendi dolgusuna sahiptir. Bu şilteler yoğun bir günün ardından mümkün olduğunca dinlenmenizi sağlar. Yükseklikleri 23 cm’dir ve sertlikleri ortalamanın altında değildir. Bu ürünler, yataklarının sertlik seviyesini değiştirmek isteyenler için idealdir..
 • “Zevk” Yatakları dönüştürmek için tasarlanmış özel bir ürün koleksiyonudur. Dolgu maddesi olarak kullanılan benzersiz köpük sayesinde, yatak çalışma sırasında bükülmez veya kırılmaz, sadece rahatlık ve rahatlık verir. Bu tür ürünlerin yüksekliği 15 cm ve maksimum yük 130 kg’dır. Orta sert yatak.

 • “Duygu” – 25 cm yüksekliğinde orta sertlikte ve yüksek mukavemetli şiltelerdir.Bunlar sadece statik elektriğe karşı koruma sağlamakla kalmayıp aynı zamanda özel bir antimikrobiyal emprenyeye sahip özel yay ürünleridir..
 • “Genç”. Bu serideki ürünler çeyrek metre yüksekliğe, ortalama sertlik seviyesine ve çift dolguya sahiptir. Güçlüdürler, vücudu güvenli bir şekilde tutarlar ve aynı zamanda tam bir rahatlama sağlarlar. Bu tür şilteler, yüksek mukavemetli kategorisine aittir..
 • “Organik Eleman”. Bu koleksiyondaki şilteler orta sertliktedir ve dolguları çoğunlukla doğal liflerdir. Benzersiz bağımsız yay bloğu ve ortopedik köpük, rahat ve konforlu bir uyku sağlar.

Bu kadar geniş bir çeşitli şilte koleksiyonları yelpazesi, her kişi için en uygun seçeneği seçmenize olanak tanır..

Boyutlar (düzenle)

Lazurit yatakların tam boy serisini çok ama çok uzun bir süre tarif etmek mümkün. Her koleksiyon farklı boyutlarda birkaç parçadan oluşur.

Ürün yelpazesinde hem standart boyutta ürünleri, örneğin 140×220 cm, 90×186 cm veya 180×220 cm hem de oldukça klasik olmayanları bulabilirsiniz – 200×90 cm veya 185×105 cm.

Bu markanın yuvarlak yatakları şu anda her boyutta satılmamaktadır..

Ticari olarak temin edilebilen yatak boyutlarının mevcudiyeti, resmi salonda veya çevrimiçi mağazada satıcıyla kontrol edilmelidir..

Bu ürünün hemen hemen tüm sahipleri, bu konuda çok övgü dolu yorumlar bırakıyor. Alıcıların çoğu, Rus fabrikası Lazurit’in yataklarının birçok kalite özelliğinde yabancı meslektaşlarını geride bıraktığını belirtiyor. Başlıca avantajları dayanıklılık, uygun fiyat, rahatlık ve konfor olarak adlandırılmıştır..

Bundan, bu markanın yataklarının sadece bugün değil, ülkemizde de popüler olacağı sonucuna varabiliriz. Yüksek kaliteleri ve uygun fiyatları, onları ithal modellere karşı güçlü bir rakip haline getiriyor..

Yataklar hakkında daha fazla bilgi "Lapis lazuli" aşağıdaki videodan öğreneceksiniz.