Tüm organizmanın çalışması, sırtın sağlığına bağlıdır. Bu nedenle, üzerindeki yükü azaltmak için omurganın doğru şeklini korumak çok önemlidir. Bu aynı zamanda bir rüyada geçirilen zaman için de geçerlidir. Mediflex yataklar bu konuda çok yardımcı oluyor..

Sırt problemlerinin ne olduğunu ilk elden bilen akademisyen Valentin Dikul, Mediflex yatakların ortaya çıkmasında önemli rol oynadı.. Şu anda, serebral palsili ve omurilik yaralanmalı hastalara yönelik birçok rehabilitasyon merkezi bu ürünlerle donatılmıştır..

Kalite sertifikaları, Mediflex yatakların tüm sıhhi standartlara tam uygunluğunu kanıtlamaktadır. Ayrıca bu ürün son derece yüksek ortopedikliğe ve anatomikliğe sahiptir..

özellikler

Bu şirketin şiltelerinin bir takım avantajları vardır:

 • Sadece önleyici bir etkiye sahip değiller, aynı zamanda omurganın tüm kısımları üzerinde terapötik bir etkiye sahiptir.
 • Bu ürünlerin imalatında sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.Rusya Federasyonu normlarına uygun kalite kontrolünden geçtik.
 • Her şey Mediflex yataklar özel olarak işlenir, bakteri ve toz akarlarının büyümesini engelleyen.
 • Ürün tamamen hipoalerjeniktir ve astımı olan kişiler için bile kullanıma uygundur.
 • 25 yıl kalite garantisi ile uzun hizmet ömrü.

Ek olarak, böyle bir yatakta uyurken, bir kişinin kasları tamamen gevşer, omurgadaki yük hafifler, sırt gerçekten dinlenir. Kan serbestçe dolaşır, damarlar sıkışmaz, vücut yeterli besini alır.

Mediflex yataklar sadece sırt problemi olan kişiler için değil, aynı zamanda rahat olmanın yanı sıra yaşamlarının sonraki yıllarında sağlıklı bir omurgaya sahip olmalarının çok önemli olduğu küçük çocuklar için tasarlanmıştır..

Cihaz

Mediflex şiltenin kalbinde, Valentin Dikul’un üzerinde çalıştığı 11 bölgeli bir yay bloğu bulunur. Aynı zamanda, omurga hastalıklarının tüm özellikleri dikkate alındı. Ek olarak, çevre çevresinde, yataktan kalkmayı kolaylaştıran ve ayrıca üzerine oturmayı da rahatlatan güçlendirilmiş bir blok vardır. Ayrıca yatağın deforme olmasını engeller..

Mediflex yatak koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi, bir sonraki videomuzda şirketin uzmanı tarafından anlatılıyor..

Modeller

Mediflex yatakların birkaç modeli vardır, bu da size özel ürünleri seçmenize olanak tanır.. Bu ürün kategorisi, yalnızca bebekler için tasarlanmış eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir ve yalnızca:

 • “Böğürtlen Çocuklar”. Bu kopya, doğumdan itibaren çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen hipoalerjeniktir. Doldurmak için nemi emmeyen ve bakteri üremesini önleyen modern bir malzeme kullanılmıştır – MediFoam. Yeni doğanlar için ideal orta sertliktedir, böylece çocuğunuzun sağlığının yaşamın ilk günlerinden itibaren kurulmasını sağlar..

 • “Tutsy Çocuklar”. Bu modelin farklı sertlikte iki yüzü vardır. Bunlardan biri aynı MediFoam’dan, diğeri ise daha sert, yüksek sıcaklıkların etkisi altında bağlanmış ketenden yapılmıştır. Bebeğinize sağlıklı ve sağlıklı bir uyku getirecek doğal, alerjik olmayan dolgu maddesidir..

 • “Mutlu çocuklar”. Bu model bir yay bloğu kullanır. Üç yaşından büyük çocuklar için tasarlanmıştır. Bağımsız yay bloğuna ek olarak, preslenmiş bir keten plaka ve bir MediFoam malzeme tabakasından oluşan bir konfor alanına sahiptir..

 • “Çocuk Yıldızı”. Bu model ayrıca 12 yaşından küçük çocuklar için de uygundur. Bir lateks levhaya ve bir MediFoam katmanına dayanmaktadır. Premium modele ait parça, uyku sırasında eşsiz konfor ve anatomiklik sağlar. Ayrıca, çocuklar üzerine atlarsa böyle bir şilte zarar vermez. Herhangi bir yüke dayanacak.

 • Omurga Bakımı. Bu örnek, özellikle hareketsiz bir yaşam tarzına sahip insanlar için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda sırt sağlığına da dikkat edin. Yatağın dolgusunda, üzerinde yatan kişinin duruşu ne olursa olsun, omurganın tüm kısımlarını ideal olarak destekleyen bağımsız bir yay bloğu vardır. Ayrıca üzerinde dinlenirken maksimum rahatlık sağlayan hindistan cevizi tahtası ve elastik köpük katmanları da vardır. Üst katman mikro masaj sağlar ve önemli yüklere rağmen elastikiyetini kaybetmez. Bu kasları tonlayacaktır. Uyku tabanının bu model için işlevlerini tam olarak yerine getireceği yataktaki maksimum yük 140 kg’ı geçebilir..

 • “Uyku Kontrolü”. Bu, gençler için mükemmel bir modeldir. Ortalama bir sertlik seviyesine sahiptir. Aynı zamanda, yay bloğu dinlenme sırasında sırtı ideal olarak destekler ve çocuğunuzun uyumaya alıştığı pozisyondan bağımsız olarak tamamen rahatlamasını sağlar. Hindistan cevizi tabağı ve MediFoam malzemeden oluşan konfor bölgesi, tüm vücuda mikro masaj sağlar, bu da kan dolaşımını artırır ve tüm vücut hücrelerini gece boyunca beslenme ile doyurur..

 • Omurga Dengesi. Bu örneğin içinde, insan vücudunun yedi bölümünün tamamında değişen sertlikte unsurlara sahip, bağımsız yaylardan oluşan Özel Uyarlanabilir bir Sistem bulunmaktadır. Bu, vücudunuzun kıvrımlarına en doğru şekilde uyum sağlamanıza izin vererek, uyurken size maksimum konfor sağlar. Üst bölge, yumuşak olmasının yanı sıra mikro masaj sağlayan ve aynı zamanda şilteyi daha anatomik yapan poliüretan köpük levhadan yapılmıştır. Ayrıca, doğru vücut pozisyonunu korurken yatağın artan ağırlık altında bile kaymasına izin vermeyen bir hindistancevizi plakası da vardır. Bu model için yatak üzerindeki maksimum yük 120 kg’dır..

 • “Aktif Günü”. Bu model doğal malzemeleri tercih edenler için tasarlanmıştır. Bu yatağın içinde, tabana esneklik sağlayan bir hindistancevizi hindistan cevizi tabakası vardır. Bağımsız yay bloğu iki tip elemandan oluşur – omurganın daha güvenli bir şekilde desteklenmesi için artan sayıda bobine sahip MediSpring ve maksimum yük bölgesinde bir kum saati şeklindeki HourGlass. Böyle bir yatak, omurga hastalıklarının önlenmesi için idealdir, zor bir günün ardından stresi hafifletmeye yardımcı olur..

İncelemeler

Bu ürünün yorumları farklı. Birçok kişi, şiltelerin kas-iskelet sisteminin sağlıklı bir durumunu korumak ve geri getirmek için kendilerine verilen işlevlerle mükemmel bir şekilde başa çıktığını iddia ederek yüksek kalite hakkında yazıyor.. Mediflex yataklarda uyandığınızda tamamen dinlenmiş ve enerjik hissedersiniz.. Ancak zamanla şiltelerin parçalanacağını ve ortopedik özelliklerini kaybedeceğini söyleyen olumsuz yorumlar da var. Ancak büyük olasılıkla, bunun nedeni çalışma koşullarının ihlali, bu temelin uyku için dayanabileceği yüklerin fazlalığıdır..