Sağlıklı bir çocuğun vücudunun oluşumu için rahat uyku koşulları yaratmak gereklidir. 10 yılı aşkın bir süredir çocuklar için ortopedik yataklar üreten Belaruslu Plitex firmasının hedeflerinden biri de bu..

Menzil

Üretimde yenilikçi gelişmeler kullanılmaktadır, sadece hipoalerjenik malzemeler kullanılmaktadır..

Tüm teknolojiler ortopedi doktorları ile koordine edilir ve çocukların damar, kas ve sinir sistemleri üzerinde faydalı bir etki ile doğru duruşun oluşumu için en iyi koşulları sağlar..

Ürün yelpazesi birkaç seri halinde sunulmaktadır:

 • “Organik” – Bu ürünlerde sadece doğal malzemeler kullanılmaktadır;
 • “Evrim” – en son yenilikler kullanılır;
 • “Eko” – modern ekolojik malzemeler;
 • “Bambu” – Bambu kumaş kaplamalı premium ürünler;
 • “Genç” lateks hindistan cevizi hindistan cevizi kullanılarak yaysız bir sistemle donatılmış;
 • “Konfor” – bir bağımlı yay bloğu ile;
 • Özellikle yuvarlak veya oval beşikler için “Halka” ve “Oval” şilteler;
 • Yatak örtüleri.

Popüler modeller

“Eco” serisi, yeni teknolojiler ve güvenli, çevre dostu dolgu maddeleri kullanılarak oluşturulan yaysız yatakları içerir.. Üst katmanlar için doğal malzemeler kullanılır ve iç içerik, yenilikçi malzemeler airoflex-pamuk ve hollcon plus’tan oluşur..

 • “EcoLux” modeli çift ​​taraflı anlamına gelir. Airotek-pamuk ve lateks hindistan cevizi hindistan cevizi katmanlarını birleştirir. Farklı taraflar sertlik derecesinde farklılık gösterir. 3 cm hindistan cevizi hindistan cevizi tabakası daha fazla sertlik sağlar ve yeni doğanların uyuması için uygundur. Yıl sonunda şilte, 1 cm’lik bir hindistancevizi hindistan cevizi tabakası ile orta derecede sağlam tarafa döndürülebilir. Model, StressFree kapitone kumaştan yapılmış benzersiz iki katmanlı çıkarılabilir bir kapağa sahiptir. İki katmandan oluşur – %100 pamuk lifleri ve gözenekli bir malzeme. Kapak statik değildir. Boyut: 50x60x12 cm.

 • EcoLat modeli yaysız çift taraflı yatakların aynı serisine dahildir, benzer özelliklere sahiptir. Ayrıca kauçuk ağacı özsu ekstraktından 10 mm lateks tabakası yapılır. Dolgu (80 mm) “Hollcon” özel bir teknoloji kullanılarak yapılır: lifler dikey olarak döşenir ve her biri küçük bir yay görevi görür. Model boyutu: 125×65, yüksekliği 12 cm.

 • EkoDream 119x60x11 cm boyutlarındaki Eco serisi modellerin tüm olumlu özelliklerine, çıkarılabilir tik kaplama %100 pamuk sahiptir. Bu serinin yatakları, yüksek mukavemet, dayanıklılık, hipoalerjenite, hava geçirgenliği ve nem direnci ile karakterizedir..

 • Orta derecede sert açık bej “Eko Basit” 1190x600mm boyutunda. Hipoalerjenik. Özellikler arasında hindistan cevizi hindistan cevizinin %100 doğal lateks ile yapıştırılması yer alır. HollconAirlay dolgu maddesi en son teknoloji kullanılarak oluşturulmuştur: omurga doğru pozisyondayken kasların mümkün olduğunca gevşemesini sağlar. Pamuklu kapitone kılıfı var.

 • EcoSleep (kış-yaz) – 120 mm yükseklikte 1190×600 ebadında yaysız bir yatak. Sisal ve yünlü tepecikler, farklı sertlik ve termal özelliklere sahip malzemeler, yatağın kenarlarına belirli nitelikler kazandırır. Sisal – agave ailesinden bir bitkinin lifleri. Hollcon yünü, %60 merinos yünü ve %40 silikon elyaftan oluşur. Sisal daha serttir, yünlü halcon yumuşaktır, ısıyı iyi tutar, nemi mükemmel şekilde emer. Yatağın çevresi, şeklini uzun süre korumasını sağlayan poliüretan köpük bloklarla güçlendirilmiştir. Kaplama malzemesi – maksimum havalandırma için 3D ağ ile tamamlanan doğal tik.

 • “Genç” – yeni doğanlar için yaysız yatak. Baz: beş katmanlı lateks hindistan cevizi hindistan cevizi. Bu olağanüstü doğal bir üründür, iyi hava geçirgenliği, anti-alerjik, deforme olmaz. Seri, farklı kalınlıklarda 6 model şilte içerir. Örneğin Plitex Junior modeli 139×70 ölçülerinde ve 6 cm yüksekliğindedir.Tüm modellerde çıkarılabilir kapaklar bulunur..

 • “Plitex Aloe Vera Basit” – çift taraflı numune. Uzmanlık, kullanılan lif Aloe Vera’dır. Bağışıklık sistemini güçlendirir, bebeğin nefes almasını kolaylaştırır. Model Alman yapımı dolgu kullanır. Kenarlardan biri orta sertlikte, diğeri daha yumuşak ve daha elastiktir. Çıkarılabilir kılıf, aloe vera içeren örgü kumaştan yapılmıştır. Boyutlar: uzunluk – 1190 mm, genişlik 600 mm, yükseklik – 110 mm.

 • Comfort-Elite yatak çift ​​taraflı sertlik. Blok, vücut ağırlığını eşit olarak dağıtan Bonnel bağımlı yaylara dayanmaktadır. Şilte doğal dolgu maddeleri içerir: anatomik lateks ve lateks hindistan cevizi hindistan cevizi, deniz otu, pamuk dolgu. Bu dolgu maddeleri doğal havalandırma, elastikiyet, hijyen, anti-alerjenlik sağlar. Antistatik çift katmanlı çıkarılabilir kapak. Anatomik lateks toz biriktirmez, içinde akar ve bakteri başlamaz. Boyutlar: 120×60 cm.

 • “Bambu Doğa” – Değişken sertlik derecelerine sahip çift taraflı yaysız şilte. Premium ürünleri ifade eder. Hindistan cevizi hindistan cevizi ve doğal lateks dönüşümlü olarak esneklik ve sertlik, anatomiklik ve rahatlık sağlar. Yatak, yumuşak bambu kumaştan yapılmış bir kapağa sahiptir. Dolgu polyester üzerine kapitonedir, anında higroskopiklik ve iyi termoregülasyona sahiptir..

İncelemeler

Tüketiciler, ürünlerin yüksek kalitesini, koku olmamasını, pratik ve hoş renkli çıkarılabilir kapakların varlığını not eder. 3 yanda bulunan fermuarlar, yıkama için kolayca çıkarılmasını sağlar. Ve bir yatak örtüsü satın alırken, örtüleri yıkamanıza gerek yoktur. EcoLife, Line modelleri için çok sayıda olumlu yorum kaldı.

Çocuklar için iyi bir uyku, tüm aile üyeleri için iç huzurunu garanti eder. Bebekleri sağlıklı tutmak her ebeveyn için en önemli şeydir. Plitex çocuk yatakları bu konuda size yardımcı olacaktır..

“Plitex Aloe Vera Simple” yatak modelinin özellikleri ve olumlu nitelikleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki videoya bakın..

Adblock
detector