Alman mutfak muslukları, uzun süredir ev sıhhi tesisat pazarını fethetti. Almanya’dan gelen ürünler her zaman kalite ve güvenilirlik ile ünlü olmuştur ve bu ürün de bir istisna değildir..

Avantajlar

Bir mutfak musluğunun iki ana işlevi vardır:

  1. su temini;
  2. onun sıcaklığını düzenle.

Basınç düşüşü yaşamayacaksınız, musluklar mümkün olduğunca eşitleyecektir..

Ellerini yakmanın nasıl bir şey olduğunu unut. Sıcaklığı mükemmel şekilde düzenlerler.

Ayrıca, bu ürün mükemmel bir görünüme sahiptir. Bunları retro tarzdan modern ve teknolojik yüksek teknolojiye kadar herhangi bir iç mekan için seçebilirsiniz..

Görüntüleme

Alman muslukları da dahil olmak üzere mutfak musluklarının üç tür açıklığı vardır:

  1. iki valf;
  2. tek kollu;
  3. duyusal.

İki valfli karıştırıcılarda iki adet kuzu bulunur ve soğuk ve sıcak su temini ayrı ayrı yapılır..

Tek kollu olanlar, su kaynağının basıncını ve sıcaklığını düzenleyen bir düğme anahtarına sahiptir. Tek elle kullanılan musluklar, özellikle mutfak için çok uygundur, çünkü eller bulaşıklarla meşgul olsa bile su kaynağını açabilirsiniz. Ancak country, Provence veya klasik tarzda dekore edilmiş odalar için pek uygun değildir..

Sensörlerin manuel anahtarları yoktur. Kızılötesi sensörleri var ve elinizi musluğun altına getirdiğinizde suyu açıyorlar. Su sıcaklığı özel bir kol ile önceden ayarlanır. Musluğun kendisine veya lavabonun üzerine monte edilir..

emzik

Ayrıca farklı ağız şekillerine sahiptirler..

Vincin eğimi, keskin köşeleri olanlar da dahil olmak üzere çeşitli geometrik şekillerde düşük, yüksek olabilir..

Son zamanlarda, duşakabinli musluklar çok popüler. Büyük kapları suyla doldurmanıza, yumuşak meyveleri onlara zarar vermeden yıkamanıza kolayca yardımcı olabilirler. Bu tip armatürler, birden fazla çanaklı lavabolar için oldukça uygundur..

Mutfak musluğunuzun ek işlevleri olması iyidir ve Alman üreticiler bunu dikkate almıştır. Birçok şirket, örneğin, çıkışta vücudunuz için yararlı olan en saf filtrelenmiş suyu almanızı sağlayan bir su filtresi ile donatılmış olarak üretir. Bu tür mikserlerin ağzı, içme suyu sağlayan ek bir dahili hortuma sahiptir..

Malzemeler (düzenle)

Almanlar, vinç üretimi için çok miktarda her türlü malzeme kullanıyor..

  • Pirinç veya krom. En sık mikser üretimi için kullanılır. Bu malzemeden yapılmışlardır, dayanıklıdırlar, pratik olarak çürümeye maruz kalmazlar ve ucuzdurlar. Krom veya nikel kaplamaları vardır ve ayrıca mat veya bronzdan yapılmıştır. Kaplama dayanıklıdır, uzun yıllar soyulmaz.

  • Seramik, granit, yapay taş. Pirinç musluklar genellikle dekoratiftir, ancak bazen musluklar tamamen bu malzemelerden yapılır. Bu tip mikser yağlı el izi bırakmaz, ancak çok kırılgandır. Aynı malzemelerden yapılmış bir lavabo için mükemmeldir. Maliyetleri sıradan pirinçten çok daha yüksektir.

Tasarım

Almanya’dan gelen vinçlerin görünümü mükemmel. Klasikten minimalizme kadar iç mekanlarda yapılan herhangi bir mutfak için seçilebilirler..

Ama her şeyden önce, musluğun lavabo ile mükemmel bir uyum içinde olması gerektiğini hatırlamakta fayda var. Örneğin paslanmaz çelikten bir evye için bronz bir karıştırıcı seçmek gerekli değildir..

Bir bütün olarak mutfağın stilistik çözümüne de dikkat etmeye değer..

Klasik tarzdaki bir oda için iki valfli bronz bir musluk mükemmeldir. Stile şıklık ve incelik katacak..

Yüksek teknoloji için, net çizgileri ve dik açıları olan geometrik musluk şekilleri uygundur. Tek kollu karıştırıcı veya dokunmatik burada yeri doldurulamaz bir seçenektir.

İskandinav tarzında lavabo renginde beyaz taşlı bir mikser harika görünecek..

Lavabonun şekli de musluğun görünümü üzerinde etkilidir. Yuvarlak bir lavabo için yuvarlak bir ağızlık seçmek daha iyidir. Bir kare için L şeklinde veya U şeklinde bir kızak daha uygundur.

Ana üreticiler

Alman mutfak bataryaları yelpazesi, geniş bir üretici yelpazesi ile temsil edilmektedir..

Franke – kromdan yapılmış ürünler, ancak taş karıştırıcı modelleri de var. Yüksek kaliteli ve dayanıklıdırlar, ancak incelemelere göre arıza durumunda tamir edilemezler. Bu şirketin avantajı, çok çeşitli modellerin tam olarak istediğiniz vinci bulmanıza yardımcı olacağı gerçeğidir..

beyaz çok pahalı bir markadır. Mutfağınızın iç mekanını öne çıkaracak benzersiz tasarımlı bataryaları burada bulabilirsiniz..

İdeal Standart Ceradon mikseri sunar. Alman fiyatlarına göre maliyeti çok ucuz ve uzun yıllar sürecek..

Mutfağınız için bir Alman bataryası seçerek, kaliteyi ve özgün tasarımı tercih etmiş olursunuz. Ve yüksek fiyat, bu vinçlerin uzun, kesintisiz hizmet yıllarını fazlasıyla karşılayacaktır..