Bej buzdolabı, hemen hemen her mutfak iç mekanına sığabilir. LG, bu tür ev aletlerini satın almak isteyenler için çeşitli çözümler sunuyor..

özellikler ve faydalar

Mobilya veya ev aletlerinin bej tonları evrenseldir, müdahaleci olmamakla birlikte diğer renk ve şekillerle kolayca uyum sağlarlar. Değişken yoğunluktaki bu renklendirme, sakin ve huzurlu bir his verir, gözleri yormaz ve odada uzun süre rahat hissetmenizi sağlar. Bej tonlarında yapılmış mutfağın içi hem küçük bir alan hem de geniş odalar için çok uygundur..

Diğer renklerin seçimi veya bunların kombinasyonu, iç mekanı planlarken sahipler arasında belirsizliğe neden olabilirse, bej renk tonu ile şüpheye gerek yoktur. Bu, nötr beyazdan bile daha iyi bir seçenektir. Ayrıca, görsel alanı ortadan kaldırmaz..

Mutfağın herhangi bir köşesine bej bir buzdolabı monte edilebilir, bunun yardımıyla odayı da bölebilirsiniz..

LG üreticisi, bu tür ekipmanları satın alırken en başarılı seçeneklerden biridir. Kore endişesi, günlük yaşamda rahat kullanım için gelişmiş teknolojiler uygulayarak cihazlarını her yıl geliştiriyor. Buzdolapları minimum enerji tüketimi ve düşük ses seviyesi sağlayan lineer kompresörlerle donatılmıştır. Daha önce birçok kişi LG ünitelerinin aşırı gürültüsünden şikayet ettiyse, bugün dahili “doldurma” daki gelişmeler sayesinde bu sorun artık geçerli değil..

Ek olarak, LG serisinin birçok başka kullanışlı özelliği var ve ürünleri fiyatlarını tamamen haklı çıkarıyor..

Müşteriler, modern bir LG bej buzdolabı satın alarak aşağıdaki avantajları elde eder:

  • No Frost teknolojisi ile buz çözmeye gerek yok;
  • iç sıcaklığı kendi takdirinize göre kontrol edin;
  • azaltılmış elektrik tüketimi seviyesi (A sınıfı ++);
  • geniş alt dondurucu.

Modele bağlı olarak, LG buzdolapları ek kullanışlı işlevlere sahip olabilir: iç sıcaklığın dokunmatik kontrolüne sahip bir ekran, özel tazelik moduna sahip bozulabilir yiyecekler için bir bölme, şişe bölmeleri, LED aydınlatma, çoklu akışlı soğutma desteği.

Renk çözümleri

Koreli üreticinin tüm modern modellerinin yüzeyi, mekanik hasarlardan güvenilir bir şekilde korunmaktadır. Boyama için, aynı sertleştirilmiş metal gövdeye uygulanan sertleştirilmiş bir emaye boya uygulanır..

Bu nedenle, renk ne olursa olsun – gümüş, kırmızı, altın, siyah camın altında, altın veya bordo, buzdolabı çiziklerden korkmaz. Kulplarda kullanılan plastik malzemeler de belirli mekanik yüklere ve aşınmaya karşı koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır..

Bej mermer rengi çok şık görünüyor, birçok modern model için bu seçenek mevcut..

Asil renk, koyu bej seçeneklerinden biraz daha açık görünüyor, odaya ek bir hafiflik ve özgürlük veriyor ve alanı iyi artırıyor. Diğer seçeneklerle uyum bozulmayacak olsa da aynı tonda tezgah ve dolaplarla başarılı bir şekilde kombinlenebilir..

Bej ayna yüzeyi, alanı görsel olarak genişlettiği için özellikle küçük alanlar için uygundur. Bir kullanışlı özellik daha var – yansıtıcı etki sayesinde içerideki ürünlerin daha fazla güvenliği sağlanır. Örnek bir model olurdu GA-B489TGKR, prestijli ödülü alan “2013 Yılının Ürünü“. Bu buzdolabı, orijinal renklere ek olarak, ön kapıda da yaratıcı bir desenle yapılmıştır..

Bej çizgili parlak siyah her iç mekan için uygun değildir. Bu, pahalı mobilyalar ve ev aletleri ile geniş bir mutfakta şık bir ortamın parçası olabilecek çok zıt bir seçenektir. Bu seçenekler, örneğin “gelişmiş” modeller için mevcuttur. GA-489, GA-499.

Ayrıca, çevredeki mobilyalarla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacak olan monoton açık bej renginin bir versiyonunu da satın alabilirsiniz..

Mutfaktaki herhangi bir yere uygun herhangi bir iç mekana başarıyla sığar. Görünümü hem çok katı olmayacak hem de iç mekanlarda çok gösterişli olmayacaktır..

Modele genel bakış

Bej iki bölmeli buzdolabı GA-B409SEQA herhangi bir aile için mükemmel bir ev aleti olacaktır. 225 litre hacme ve 87 litre hacme sahip dondurmaya sahip buzdolabı bölmesi, herhangi bir yiyeceğin uzun süre saklanmasıyla başa çıkacaktır. En son teknolojiye sahip olduğu için cihazın buzunun çözülmesine gerek yoktur. Don yokT. İçeride belirli bir sıcaklık dengesi oluşturur, minimum miktarda rutubet salınır, eski modellerde olduğu gibi kalın fosilleşmiş buz tabakası yoktur. Ek olarak, hoş olmayan kokular tamamen yoktur..

İçeride, dağıtılmış soğuk hava akışları sağlayan çok akışlı soğutma sistemi sayesinde tüm raflar eşit şekilde soğutulur. İnverter tip kompresör az ses verir ve enerji tasarrufu sağlar, enerji tüketimi açısından cihaz A sınıfına aittir..

buzdolabının içinde GA-B409SEQA ilk olarak enerji tasarrufu sağlayan ve ikincisi, yiyecekleri akkor ampullerden daha verimli bir şekilde dondurmanıza izin veren LED lambalarla aydınlatılır. Daha parlak ışık yayarlar, şeffaf raflar ve bölmeler daha fazla görünürlük sağlar. Cihaz, üst haznenin kapısına yerleştirilen harici bir gösterge vasıtasıyla kontrol edilir. Üzerinde istediğiniz modu ayarlayabilir ve mevcut sıcaklığı görebilirsiniz, menüsünde Rus dili sağlanır..

Bu versiyonun dondurucusu 4 şeffaf bölmeye sahiptir. Küçük bir bölme ve buz tepsisi var. Ana bölmede 3 raf, kapı üzerinde 7 sepet, meyve çekmecesi, süt ürünleri için 2 bölme bulunmaktadır. Tüm bölmeler dayanıklı şeffaf plastikten yapılmıştır.

Buzdolabının bej versiyonu GA-B489TGKR 213 litre hacimli ana hazneye ve 105 litre kapasiteli dondurucuya sahiptir. Ayırt edici özelliği, herhangi bir yiyeceğin orijinal tadı korunarak saklanabileceği 17 litre kapasiteli bir tazelik bölgesidir. Diğer bir yenilik ise, açılma yönünü değiştirerek daha ağır basabilen oda kapılarıdır. Bu, mutfağın içini rahatça planlamaya yardımcı olur..

Dondurucu, üç normal raf ve iki süslü temperli cam raf ile donatılmıştır. Ana bölme şunları içerir: 2 raf, 4 kapılı sepet, bir yumurta tepsisi, bir tazelik alanı Opti TemP. Bölmeler darbeye dayanıklı camdan yapılmıştır. Yani ünitenin ekipmanı oldukça etkileyici görünüyor..

LG GA-B489TGKR modelinin kullanışlı işlevlerinden not edilebilir:

  • buz çözmeden teknoloji No Frost;
  • hızlı dondurma teknolojisi;
  • Led ekranı engelleme kurulumu;
  • kapatılmamış bir kapının ses sinyali;
  • akıllı teşhis sistemi;
  • çok akışlı soğutma.

buzdolapları LG GA-B489TGKR 40 dB’lik nispeten düşük bir gürültü seviyesine ve ekonomik bir enerji sınıfı A’ya sahiptir.++.

modeli LG GA-B499YEQZ 256 litre hacimli ve 105 litre kapasiteli dondurma için ana hazneye sahiptir. Yani toplam kapasite önceki versiyondan biraz daha fazla. Bu durumda, boyutlar aynı kalır. Tüm bölmelerin, tepsilerin ve çekmecelerin metal bir çerçeveye sahip olduğuna dikkat edilmelidir..

buzdolabında LG GA-B499YEQZ 2 bölge tazelik sağlanır, özel bir cihaz En Dengeli Sebzelik en uygun nem seviyesini sağlamak, bakteri koruma sistemi, “tatil” modu ve hatta kablosuz Wi-Fi ağları için destek. Diğer kullanışlı işlevler önceki modellerden kalmıştır: kapı açık sinyali, ekran kilidi, çoklu akış soğutma, hızlı dondurma.

Bu model biraz azaltılmış 39dB gürültü seviyesine, enerji verimliliği sınıfı A ++’ya sahiptir. İçerideki LED lambalar, enerji tüketimini azaltmaya ve verimli çalışmayı artırmaya yardımcı olur. Kontrol için üst kapının dış kısmında yer alan LED gösterge kullanılmaktadır..

Cam kapılı buzdolapları, müşterilere çeşitli ürünleri göstermek için en çok mağaza ve kafelerde kullanılır. Bu tür birimlerin görünen iç kısımları mükemmel bir düzende olmalıdır, nadiren ev kullanımı için satın alınırlar. Ancak, biri şeffaf kapılı olan üç hatta dört kameralı seçenekler var. Bu tür cihazlar, örneğin, LG InstaView Kapı İçi Kapı.

Kapıdan kapıya teknoloji içecek şişelerini, kokteylleri, kekleri ve diğer güzel yemekleri saklamak için kullanılır.

Şeffaf kapılı bölme LED aydınlatma ile donatılmıştır. Açıldığında, sıcak hava girmez, bu tür odalar çoğunlukla bir hava filtresi ve temiz hava sirkülasyonu için bir cihaz ile donatılmıştır. Şeffaf kapılı buzdolapları LG InstaView Kapı İçi Kapı yüksek bir maliyeti var, günlük ev kullanımı için birçok aile bunları karşılayamayacak.

İncelemeler

LG buzdolaplarının dezavantajlarından sadece ağırlıklı olarak yüksek maliyet belirtilmektedir..

İş ve güvenilirlik hakkında pratikte hiçbir şikayet yoktur. Teknik, sorunsuz çalışması, hızlı dondurma, Opti Temp tazelik bölgesi, No frost teknolojisi ve “tatil” modu gibi beyan edilen ek özelliklerin garantisi için takdir edilmektedir. Genel olarak, incelemeler tavsiye edilir GA-409, 489, 499 modelleri başarılı ve dayanıklı aile kullanımı için.