Buzdolabı, herhangi bir mutfakta önemli bir ekipman parçasıdır. Bu ev aletlerinin yelpazesi oldukça geniştir. Bugün harika birimlere daha yakından bakacağız. Samsung Yan Yana, birkaç model tarafından sunulan.

özellikler

Popüler bir Kore markasının bu tekniği iki odalı bir ünitedir (sallanan iki kapılı gardıroplara benzer) ile birlikte dondurucu taraf, buzdolabı ile aynı seviyede bulunan. Bu bölme düzenleme ilkesi, dar ve uzun seçeneklerden daha uygundur..

Fiyat, kameraların üst üste yerleştirildiği cihazlardan çok daha yüksek.

Bu oldukça büyük bir ekipman parçasıdır ve oldukça geniş bir mutfakta bulunmalıdır. Tüm modeller 494-604 litre, yükseklik – 184 cm’den fazla, genişlik – 912 cm, ağırlık yaklaşık 100-120 kg arasında değişen kullanışlı bir hacme sahiptir..

Soğutucu akışkan izobütandır – insan vücuduna tamamen zararsız, zamanla test edilmiş bir maddedir. Yiyeceklerin lezzetini ve sağlığa faydalarını korumak için mükemmel şekilde soğutur.

sistem "Buz tutmaz" ev hanımlarının ömrünü büyük ölçüde basitleştiren ve cihazı yılda bir defadan fazla çözmenize izin veren tam otomatik buz çözme sağlar.

Fonksiyonlar süper dondurma ve süper soğutma mümkün olan en kısa sürede, ayırmanın sıcaklık rejimi gerekli seviyeye getirilir. Bu seçenekler, uzun bir işlem için yeterli zaman olmadığında çok uygundur..

Popüler modeller ve ana özellikleri

Gerekli birimi seçmek için, en popülerleri olan modellerin özelliklerini anlamanız gerekir:

Sağ 60H90203 L

 • Çift kapı, cihaza, kullanılabilir hacmi 605 litreye çıkaran ek bir bölme sağlamak. Dış kapı, tekrar tekrar açıldıktan sonra bile sabit bir sıcaklık rejiminin korunmasına izin veren özel bir mekanik kaplama ile donatılmıştır..
 • Katlanır raflar herhangi bir şekil ve boyuttaki paketleri yerleştirmek için alanı optimize etmeye yardımcı olun.
 • İçerideki hava bir koku giderici ile temizlenir – koku emici filtre.

RS 552NRUA9 M

 • Hava besleme sistemi Çoklu Akış, her rafın üzerinde küçük deliklerin varlığı ile karakterize edilir. Soğutulmuş havayı aralıklardan sürekli sirküle ederek kapı açıkken bile ayarlanan sıcaklığı korur. Yiyecekleri uzun süre taze tutmak için tüm bölmelerin sıcaklık stabilitesini aynı anda sağlar.
 • LED ampulleri kullanma önemli ölçüde elektrik tasarrufu sağlar. Küçük boyutları nedeniyle, yiyecek için daha fazla alan vardır. Mükemmel aydınlatma, köşede ne olduğunu bile görmenizi sağlar.
 • Dokunmatik düğmeler işlemi kolay ve rahat hale getirin.
 • Dijital inverter kompresör ile tüm bölmelerin soğutma süreci optimize edilmiştir, motorun ek enerji harcamadan daha verimli çalışmasını sağlar.

RS 57K4000 SA

 • Dokunmatik kontrol ön paneli ile donatılmış, bu model zarif. İlginç tasarımı, herhangi bir iç mekana kolayca sığar.
 • Parlak bir ışık sinyali size gevşekçe kapatılmış bir kapıyı hatırlatacaktır..
 • Yenilikçi kompresör az veya hiç gürültü olmadan çalışır.
 • Geniş iklim sınıfı SN-N-ST-T üniteyi +10 ila +43 santigrat derece arasındaki koşullarda kullanmayı mümkün kılar.

RSH 5SLMR

 • Kapılar aynalıdır, ana işlevine ek olarak ev hanımlarının yüksekte görünümlerini korumalarına yardımcı olan.
 • Odaların her biri bağımsız bir evaporatöre ve fana sahiptir., birbirinden bağımsız olarak istenen sıcaklığı korumayı mümkün kılan.
 • sistem "Buz tutmaz" dondurucunun duvarlarında don oluşmasını önler.
 • Enerji sınıfı A+, minimum elektrik israfı anlamına gelir, tasarruf etmenizi sağlar.
 • Buz yapıcı yemeye hazır kalıplanmış buz küpleri üretir.

İncelemeler

Buzdolaplarının müşteri yorumlarını birleştirerek Samsung’dan Yan Yana, tekniğin büyük talep gördüğünü söylemek güvenlidir..

Geniş dairelerde yaşayan insanların genellikle geniş aileleri vardır. Bu birimlerin yüksek maliyetine rağmen, ekipman satın alıyorlar ve bundan çok memnunlar.. Büyük kapasite ve ergonomik alan her aile üyesi için ayrı bir bölmede yemek düzenlemenize izin verir. Bazı modellerin katlanır rafları, çeşitli boyutlardaki şişeleri ve paketleri yerleştirmeyi mümkün kılar..

Zamanının çoğunu mutfakta geçiren bayanlar, aynada kendimize bakma fırsatından çok mutlu, tavalardan ayrılmadan. Böyle harika bir mülkte buzdolabı var RSH5SLMR.

Dondurma ve soğutma odaları kurmak çocuklar için çok uygundur.yan yana“. Küçük boy ile istenilen rafa ulaşmak için sandalye veya tabure değiştirmenize gerek yoktur. Kontroller çok basit, bir çocuğun bile kolayca üstesinden gelebilir ve açık kapı göstergesi dalgın kullanıcıyı sıkıca kapatması için uyarır. Yenilikçi olduğu için bebeklerin uykuları gereksiz gürültü ile kesintiye uğramaz. inverter kompresör çok sessiz.

Şık tasarım özellikle iş adamları tarafından övgüyle karşılandı. Detayların zarafeti, dokunmatik kontrol panellerinin tasarımı, her türlü iç çözümle mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Renk çeşitleri her mutfağa lezzet katar.

Bu kullanıcı kategorisi arasında oldukça popüler olan bej gölge.

Kore meclisinin kalitesi son derece olumlu işaretleri hak ediyor. Alıcılar, parçaların ve rafların yüksek aşınma direncine dikkat çekiyor. Motorun kesintisiz çalışması, ünitenin uzun yıllar çalıştırılmasını sağlar. Üretim için kullanılan malzemeler insanlar için tamamen güvenlidir. Kullanıcılar, tekniğin gerçekten yüzyıllardır yapıldığını söylüyor..

Gece yemek yemeyi tercih eden erkekler, LED ampullerin mükemmel aydınlatması sayesinde her türlü ürünü rahatlıkla bulabilirler..

Sorunun mali tarafıyla ilgilenenler, buzdolaplarının oldukça yüksek fiyatlarından şikayet ediyorlar, ancak her zamanki iki odalı kardeşin Yan Yana ile bir ünite ile değiştirilmesinden sonra elektrik maliyetlerinin önemli ölçüde düştüğünü söylüyorlar. Samsung’dan sistem.

Az miktarda olumsuz yorum olmadan olmaz.

Kapıların genişliğini ölçmeyi unutan ve cihazı zaten satın alan kişiler, çözülmesi oldukça zor olabilecek bir sorunla karşı karşıyadır. Kapıları menteşelerden çıkarmanız ve bazen yakın zamanda tamamlanan tadilatı yok etmeniz gerekiyor..

Kapı kaplaması parmak lekelerinden korunmaz. Bazı rakipler, üreticinin aksine bu önemli noktayı düşünmüşlerdir. Samsung.

Tüketiciler, elbette satın alındıktan hemen sonra değil, 8-10 yıl çalıştıktan sonra başarısız olan ekran modülünün kısa ömürlü çalışmasından şikayet ediyorlar. Ayrıca, bu modülün satın alınmasının oldukça pahalı olmadığını da belirtiyorlar..