Buzdolapları Hisense

Ev için buzdolabı gibi önemli bir cihaz seçerken, teknik özelliklerine, görünümüne, tasarımına, boyutlarına ve enerji tüketimine güvenilmelidir. Üretici önemli bir rol oynar. Ev aletleri pazarında kendini kanıtlamış bir firma olmalıdır. Hisense markası 40 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Başlangıçta Çin’de küçük bir radyo fabrikasıydı. Şimdi üretim tüm dünyada bulunuyor ve 60 binden fazla çalışanı var..

kadro

Hisense buzdolabı, yiyecekleri taze tutmak ve kış için sebze, çilek ve meyve hasat etmek için mutfakta güvenilir bir arkadaş ve yeri doldurulamaz bir yardımcı olacaktır..

Model RD-53WR4SAY – Bu, yüksek enerji verimliliğine sahip iki bölmeli bir buzdolabıdır. Defrost gerektirmediği için zamandan ve emekten tasarruf sağlayacaktır. Şirket ayrıca çevre güvenliğine de özen göstermekte ve uygun ürünler üretmektedir..

Model kontrolü RD-53WR4SAY elektronik. Buzdolabı çok geniş, toplam hacim 400 litre: 95 litre – dondurucu, 305 litre. – soğutma. A Sınıfı enerji tüketimi, yılda 445 kWh’den fazla tüketilmesine izin vermeyecektir. Düşük gürültü seviyesi – 45 dB, evdeki huzuru bozmaz ve rahatsız etmez. Bu cihaz günde 8 kilograma kadar yiyeceği dondurabilir..

Işığı kapatırsanız, gıda güvenliği konusunda endişelenemezsiniz, çünkü cihaz 10 saat boyunca soğuk ve yiyecek tutabilir. Bu modelin iki kapısı vardır. Ve düzgün boyutlar: genişlik – 68 cm, yükseklik – 175,6 cm, derinlik – 73,5 cm.Buzdolabı plastik ve metal kullanılarak yapılmıştır..

Alıcılar bu model hakkında olumlu yorumlar bırakıyor. Teknik başarısız olmaz ve şikayet edilecek bir şey yoktur. Avantajlardan biri: soğutma odası ek bir çekmece ile donatılmıştır, yani bunlardan sadece ikisi vardır. Biri sebzeleri saklayabilir, diğeri sıfır sıcaklıkta sosis, soğutulmuş et ve peynir tutabilir. Bu sayede yiyeceklerin tazeliği daha uzun süre dayanır..

Ayırt edici özellikleri

Hisense buzdolabının avantajı hızlı dondurma işlevidir.. Bu, yiyeceklerin mümkün olduğunca uzun süre taze ve sağlıklı kalmasını sağlar. Sadece döndürmek için yeterli olan özel bir kulp yardımıyla buzlu çay veya kokteyller için kolayca buz alabilirsiniz. Cihazın içinde hava eşit olarak sağlanır, tüm alanı yayar ve soğutur, aşırı ısınmayı önler.

Hisense şirketi oldukça geniş bir model yelpazesi sunar – tek odacıklı, çift odacıklı, üstte veya altta dondurucu bölmeli, yan odacıklı büyük boyutlu.

Zevkinize göre, enerji sınıfını, genişliği, yüksekliği ve derinliği, toplam hacmi ve modelin rengini kolayca seçebilirsiniz – kahve, metal, bej, kırmızı, beyaz ve siyah, koyu mavi.

11fotoğraf

satış lideri

RQ-56WC4SAB Yan Yana Sistemi Tanıtıyor. Bölmeler birbirinden ayrılarak aralarına hava girmez, kokular karışmaz. Cihaz, çok uygun bir buz yapma jeneratörü ile donatılmıştır..

Uzun süre evden uzaktaysanız, tatilde veya iş gezisindeyseniz, ekipman bekleme moduna alınabilir. İçeride 15 derecelik sabit bir sıcaklık korunacaktır. Bu, elektrik tüketiminden tasarruf sağlayacaktır. Bunu otomatik olarak yapan özel bir sistem olduğu için ne dondurucu ne de buzdolabı kendi kendine çözülmek zorunda kalmayacak..

Sebzelerin tazeliği ve tüm faydaları, nem seviyesi ayarlanabilen 2 çekmecenin muhafaza edilmesine yardımcı olacaktır..

Tek dokunuşla buzdolabının tüm bölmelerindeki sıcaklık hızla ayarlanabilir. Bu model çok geniştir: toplam hacim 432 litredir, büyük bir aile için uygundur. Enerji verimliliği sınıfı A +, bütçeden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. RQ-56WC4SAB modelinin bir diğer avantajı: otonom modda soğuk 15 saat boyunca kalır.

Odadaki bu mutfak aleti 79,4 cm genişliğinde, 181 cm yüksekliğinde ve 70 cm derinliğinde olacaktır.Kaplama malzemesi camdır. Model siyah renkte yapılmıştır. Böyle bir tasarım çözümü, evin içinde çok şık ve şık görünecek. Siyah cam, apartman sakinlerinin zevkini ve sofistike estetik tercihlerini vurgulayacak.. Üretici bir seçenek sunar, bu nedenle benzer modeller ayrıca iç mekandaki farklı tarzları sevenler için beyaz, çelik ve kahve renklerinde sunulur..