Musluk pazarında, Bulgar İdeal Standart International, mutfak, banyo, duş, bide ve lavabolar için sıhhi ürünler üreticisi olarak güçlü bir konuma sahiptir. Fiyatlandırma politikası, düşük ve orta fiyat segmentine odaklanmıştır. İyi kalite ve düşük fiyat, Batı ve Doğu Avrupa’da istikrarlı talep sağlıyor.

DOSYA

Ideal Standart International’ın tarihi 1934’te küçük bir teneke atölyesiyle başladı ve sonunda Vidima fabrikasına dönüştü. 90’lı yıllarda, atölyelerinde ünlü bir Avrupa markasının ürünleri haline gelen mikserler ve musluklar yaratıldı..

1992’den beri şirket, çok uluslu holding American Standard Companies’in bir parçası haline geldi. 2007 yılında Bulgar sıhhi tesisat, endişenin bağımsız bir yönü haline gelir ve İdeal Standart işletmelerinde Vidima markası altında dünya standartlarında ürünlerin üretimi başlar..

Bugün Ideal Standard, ekipman ve uygulamalı teknolojiler açısından Avrupa’da lider bir konuma sahiptir. Tesisat ürünleri aynı zamanda Ceramica Dolomite, Jado, Armitage Shanks ticari markaları altında da bilinmektedir. Ancak satış lideri hala Vidima. Bu markanın mutfak ve banyo için 5 milyondan fazla ürünü her yıl montaj hattından çıkıyor..

Seramik kartuşların, havalandırıcıların ve sıcaklık sensörlerinin mühendislik çözümleri, tasarımı ve üretimi Almanya’da gerçekleştirilmektedir. Bitmiş ürünlerin montajı, Sevlievo şehrinde Vidima’da üç fabrikanın çalıştığı Bulgaristan’da. Endişenin lojistik merkezi de orada bulunuyor..

GENEL ÖZELLİKLERİ

Malzeme – az miktarda kalaylı pirinç. Kaliteli ekipmanın ağırlığı ağırdır.

Bitiş – krom (galvanik), bazen altınla krom.

Yüzey parlak, pürüzsüz, Avrupa kalite standartlarını karşılar (EN 248).

Mikser tipi:

  1. tek kol
  2. iki valfli – vinç aks kutusu.

Mikserlerde yeni nesil seramik kartuşlar kullanılmaktadır – 28/35/40/47 mm.

Son ikisi, gürültü emici bir etki ile çalışır..

CLICK ve HWTC – bu sistemler Vidima mikserlerinin güvenli, hızlı ve zahmetsiz ayarlanmasından sorumludur. Rahat bir sıcaklık için kolun en uygun konumunu seçmek için zaman tasarrufu, su tüketim maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir. Ayrıca sistemler, mikserin güvenli çalışmasını sağlar..

Evin su besleme sistemindeki basınçtan bağımsız olarak tek tip bir jet akışı, kademeli tip havalandırıcılar tarafından sağlanır..

Kurulum yöntemleri:

  1. dikey;
  2. yatay.

Vidima ürünlerinin güvenilirliği, resmi AB standartlarından dört kat daha yüksektir..

En yeni malzemelerin kullanımı, montajları ve aşınmış parçaların değiştirilmesini kolaylaştırmak için montajların ve yapısal elemanların kirlenmeye karşı korunmasını mümkün kılar. Tüm cihazlar, perakende ağına gönderilmeden önce maksimum su basıncı altında titizlikle test edilir. Bu, karıştırıcıların kaza durumunda kritik yüklere dayanmasını sağlar..

Mikserler için fabrika garantisi – 5 yıl, seramik yapı parçaları – 25 yıl.

KOL VE VANA

Vidima, tek kollu mutfak modellerinden farklı tasarım çözümleri ile eksiksiz bir armatür koleksiyonu sunuyor..

Kurulum – masaüstü, yani doğrudan lavabonun veya tezgahın yüzeyine kurulur. Kullanımı en uygun olanı, mikser gövdesinin yan tarafında bulunan kollu bir mutfak bataryasıdır..

Popüler diziler: Orion (Orion), Fırtına, Seva’nın tüm çizgisi ve ayrıca Rusça transkripsiyon Mega II, Hercules New ve Sirius’ta ünlü.

Pürüzsüz kavisli bir çizgiye sahip yüksek çıkış ucu, çeşitli bulaşık türlerini yıkamak için uygundur ve standart tipte tek gözlü eviye tasarımları ile uyumludur. Storm, Seva serisinden modeller, özellikle Seva New ve Seva Mix, büyük tencere yıkamak için ideal..

İki valfli musluk sistemleri günümüzde mutfakta daha az talep görmektedir. Genellikle retro, klasik veya Provence tarzı sevenler tarafından tercih edilirler. Modeller Agate, Retro, Element, Select serilerinde bulunabilir..

Banyo, bide veya lavaboya kurulum için bu batarya sisteminin kapsamlı koleksiyonu.

Tüketici incelemelerine göre, operasyonda, valf kartuşu valf-aks kutuları, sert suyun etkilerine karşı koldan daha dayanıklıdır.

Üç tip volan vardır:

  1. haç – Romance ve Retro modelleri;
  2. üçgen – Delta;
  3. T şeklinde – Showa Duo serisinde bulunur.

Duvara monte duş yapıları için aksesuarlar şunları içerir: Mod regülatörlü ek bir el duşu ve farklı uzunluklarda iki çıkış ucu. Versiyonlar –32/35/40 cm Romance retro model sete uzun bir çıkış ucu ve orijinal şık kulplar eklenmiştir..

Musluğun büyük uzunluğu ve geniş dönüş açısı, bataryayı banyoya ve lavaboya servis yapmak için kullanmayı mümkün kılar. İki valfli Retro model, diğer üreticilerin ekonomi sınıfı mikserlerinin standart yeteneklerini aşan 180 derecelik bir çalışma sektörüne sahiptir. Dönme limitleri 120 ila 160 derece arasındadır. Bu modelin dezavantajı zayıf bir yön değiştiricidir: su akışının yeniden yönlendirilme mekanizması kararsızdır..

Diğer serilerin tasarımlarında bu dezavantaj ortadan kaldırıldı, geliştirilmiş bir otomatik sistem kuruldu..

Banyo için Vidima dikey, duvar ve yatay olarak üretilmektedir. Kurulum sırasındaki tüm musluklar, üzerine monte edilebilecekleri lavabo veya çalışma yüzeyinin parametreleriyle tam olarak eşleşmelidir..

Dökme demir banyosunun yüzeyine tek kollu bir mikserin kısa bir kıç ile monte edilmesine izin verilir, sadece alıcı deliğe kendi başına bakmak zorunda kalacaktır. Geliştiriciler bu amaçlar için sadece geniş ağızlı köşeli veya dikdörtgen şekilli akrilik kaseler kullanmayı planladılar..

En popüler, esnek astarlar kullanan duvar seçenekleridir. Örnek: Akik, – Seva-M, Icarus ve Sirius.

HİZMET

Vidima, Rusya’nın birçok şehrinde ekipmanlarının servisi için bir ağ açtı. Ancak tasarımları o kadar basittir ki, mikserleri kendiniz demonte edip monte edebilirsiniz. Şirket, gerekli parçaların değiştirilmesini kolaylaştıran onarımlar için yedek parçalar üretmektedir: duş başlıkları, kartuşlar, hortumlar, havalandırıcılar.