Neredeyse tüm ev aletleri ünlü Redmond markası altında üretilmektedir.. Kusursuz tasarım, kalite ve sürekli yenilik ile benzer ürünler için piyasada olumlu bir şekilde karşılaştırır. En son gelişme bir akıllı telefon uzaktan kumanda sistemidir. Bu sistem Redmond su ısıtıcılarında ve kahve makinelerinde kullanılmaktadır. Ayrıca kahve makinesi modellerinin kendine has, ayrıcalıklı özellikleri ve avantajları vardır..

10 fotoğraf

Avantajlar ve dezavantajlar

Bu markanın kahve makineleri, Smart Home serisinin cihazları olarak konumlandırılmıştır. Keçiboynuzu ve damla çeşitleri şeklinde üretilirler..

Bu türlerin kendi avantajları vardır:

 1. anlaşılır Kontrol Paneli;

 2. Şık ve modern tasarım;

 3. Yüksek hız içeceğin hazırlanması. Ortalama olarak, bu 1 dakika kadar sürer;

 4. alma aromatik ve hoş tadı olan kahve;

 5. kullanılabilirlik bardakları ısıtmak için bardak altlıkları;

 6. Olasılık yerleşik bir kapuçino üreticisi olduğu için kapuçino yapın;

 7. Rozhkovy kahve makineleri kullanımı ve bakımı kolay;

 8. Damla kahve makineleri yüksek teknoloji ve kullanımı kolay;

 9. kullanılabilirlik kahve makinesinden kahve akışını durdurma işlevleri;

 10. Demokratik Fiyat:% s.

Tüketici incelemelerine göre, dezavantajlar şunlardır:

 1. Gürültülü bazı modellerde kahve yapma işlemi;

 2. Kısa boylu prize takmak için kablo;

 3. Yokluk bir damla kahve makinesinde değiştirilebilir filtreler.

Bu markanın kahve makineleri sürekli geliştirilmekte ve yeni modeller ortaya çıkmaktadır..

Modeller

Redmond kahve ekipmanının model yelpazesi, çeşitli kahve makineleri ve kahve makineleri ile temsil edilmektedir.. En popüler ve güvenilir, aşağıdaki modellerin kahve makineleridir:

 • Redmond RCM-1503.

 • Redmond RCM-1502.

 • Redmond SkyKahve М1505S.

RCM-1503

 • Model RCM-1503 aynı anda iki bardak içecek hazırlayabilen bir keçiboynuzu çeşididir. Cihaz, otomatik ve manuel modlarla donatılmıştır. Ayrıca sıcaklık modunu ve su miktarını da seçebilirsiniz. Maksimum su hacmi 1L’dir..

Elektronik kontrol sistemi, kapuçino yapmak için istediğiniz modu, basıncı ve buhar kaynağını seçmenize yardımcı olacaktır. Makinenin gövdesi kompakttır, bu da küçük bir alana sahip bir mutfağa bile yerleştirilmesine izin verir. Kabloyu saklamak için bir bölme var. Makinenin kendisi kuru bir süngerle kolayca temizlenebilen metalden yapılmıştır..

Model aşırı ısınma ve kapanmaya karşı otomatik fonksiyona sahiptir. Damlama tepsisi, kolay temizlik için çıkarılabilir.

RCM-1502

 • Model Redmond RCM-1502 bir kahve makinesi için ekonomik bir seçenektir. Korna tipi yarı otomatik bir model şeklinde sunulmaktadır. Bu model, kahve değirmeni olmadığı için sadece çekilmiş kahve ile çalışır. Aynı zamanda, espressodan kapuçinoya kadar geniş bir içecek hazırlama listesine sahiptir. Çalışma basıncı, örneğin Redmond RCM-1503 modelinden önemli ölçüde daha düşük olan dört bardır..

Model bir bütün olarak ev kullanımı için yapıldı, bu nedenle bu baskı bir aile için kahve yapmak için yeterli..

Su kabı küçüktür, ancak 4 porsiyon içecek yapmak için yeterlidir.. Bu durumda aynı anda iki bardak doldurulabilir. Fincanları ısıtmak için bir tepsinin varlığı, aromalı kahve hazırlamanıza izin verecektir. Kahve elde etmek için özel bir külahın içine dökülür ve ardından teknisyen otomatik olarak içeceği hazırlar..

Metal korna, kahvenin eşit şekilde ısıtılmasını ve zengin bir aroma ve tat elde edilmesini sağlar. Plastik kasanın kullanımı ve bakımı kolaydır. Temizlemek için özel ürünlere gerek yoktur..

Aynı zamanda, plastik sıcaklık hasarına karşı dayanıklıdır..

Gökyüzü Kahve М1505S

 • Yenilikçi ve modern modellerden biri bir kahve makinesi Redmond SkyKahve М1505S. Özel bir telefon kontrol teknolojisine sahiptir. Bunun için akıllı telefonunuza bir uygulama indirmeniz ve kahve makinesi programı ile bağlantı kurmanız gerekiyor. Bu, yalnızca kahve makinesini kontrol etmenizi değil, aynı zamanda hazırlama sürecini ve sonucunu da izlemenizi sağlar. Bu model bir kapsül tipidir ve yerleşik bir kahve öğütücüye sahiptir. Bu nedenle, hem bütün hem de öğütülmüş çekirdeklerden kahve yapabilir..

Bu makine kahveyi hızlı bir şekilde yapar, ancak aynı zamanda kahve öğütücüsünden güçlü bir sıyırıcı etkisi vardır..

Hızlı performansı nedeniyle sadece ev için değil, küçük bir ofis ekibi için de tercih edilmektedir.. Bitmiş içeceğin sıcaklığını 30 dakikadan (manuel modda) 6 saate (uzaktan kumanda modunda) koruma modu vardır. Bu kahve makinesi, otomatik kapanma modu, aşırı ısınmaya ve içeceklerin dökülmesine karşı koruma ile donatılmıştır. Manuel kontrol ile, mod, öğütülmüş veya tahıl kahvesine geçiş için bir düğme ve bir düğme ile hazırlık yapılır..

Gövde, bakımı için çok fazla masraf gerektirmeyen metal ve plastikten yapılmıştır. Aynı zamanda mekanik veya doğal nitelikteki hasarlara karşı dayanıklıdır. Redmond kahve makineleri güvenilirliğin, kalitenin ve aromalı içeceğin garantörüdür..