Dairelerinin içi için hazır bir gardırop seçen birçok kişi, aynalı cepheler veya camlı seçeneklere dikkat ediyor. Ancak, yukarıda belirtilen ürünler çoğu zaman bazı alıcıların isteklerini karşılamadığı için ideal modeli seçmek her zaman mümkün değildir. Bu durumda, lacobel malzemeden yapılmış cephelere sahip sürgülü gardıroplar ideal çözüm haline geliyor..

Ne olduğunu

Lacobel, cam yüzeye güvenli bir şekilde sabitlenen ve dış yüzeyi belirli bir renge boyanmış dekoratif bir cam olan yenilikçi bir malzeme, lake kaplamadır. İç mekanın böyle özgün bir detayı, herhangi bir eve özel bir stil ve çekicilik kazandırır. Lacobel rengi daha doygun, parlak, derin yapar, büyüleyici yansımalar, olağanüstü projeksiyonlar yaratır, gölgelerle oynar, odayı hayatla doldurur..

özellikler ve faydalar

Lakobel boyası yüksek nem direncine sahiptir. Üst kısım, ürünü mekanik hasarlardan koruyan özel bir katmanla kaplanmıştır, ayrıca özel bir katman sayesinde ürünün rengi yıllar sonra bile değişmeden kalır. Renkli cam, silikon yapıştırıcı veya çift taraflı yapıştırıcı ile dolap yüzeyine sabitlenir.

Lakobel’in boya ve vernik kaplamasında insan sağlığı ve hayatı için tehlikeli olan ağır metaller ve kimyasallar bulunmamaktadır. Lacobel camlı bazı sürgülü dolaplar buzlu yüzeyli olarak üretilmektedir..

Lacobel kaplamayı oluşturmak için kullanılan malzemelerin çevre dostu olduğuna ve doğayı kirletmediğine dikkat edilmelidir..

Çok çeşitli cam renklerinin yanı sıra çok çeşitli tasarımlar, desenler ve bunların renk çeşitleri, lakobelin sunta, ahşap, taş, metal gibi diğer dekoratif malzemelerle birleşebilme yeteneği, en iyisini yaratmanıza izin verir. iç mekanda öngörülemeyen seçenekler.

Yukarıdakilerin tümüne ek olarak, renkli camın montajı ve temizlenmesi kolaydır..

Lacobel kaplamalı gardıropların avantajları şunlardır:

 • uzun hizmet ömrü;
 • güvenlik ve çevre dostu olma;
 • cephenin orijinal görünümü;
 • geniş bir renk ve desen yelpazesi;
 • tasarım çok yönlülüğü.

renk tayfı

Lacobel cam paleti, çeşitli gölgeler, parlaklık ve etkileyicilik ile ayırt edilir. Lacobel ile kaplanmış gardıropların cepheleri sadece beyaz, siyah veya bej değil, bu malzemelerin farklı koleksiyonlarında 20 renk var ve bunların çoğu yenilikçi olarak adlandırılabilir: metalik tonlar, saf ila kusursuz renkler ve diğer eşit derecede olağanüstü renk çözümleri. Benzersiz iç mekanlar yaratmak için renkli cam kullanılabilir.

7fotoğraf

Malzemelerin kombinasyonu

Lacobel sürgülü gardırop, bağımsız bir tasarım olarak harika görünüyor ve modern kaplama diğer malzemelerle başarıyla birleştirildi. Sunta, ahşap ve metal elemanlarla birlikte, deri ile birlikte lacobel daha da avantajlı görünüyor.

Deri ekleri olan siyah bir dolabın yanından kim geçer? Her dairede bu kadar harika bir mobilya seti yoktur. Ve tekstillerle birlikte renkli cam, sahibinin zevk tercihlerini vurgulayacaktır. Böyle bir kabinin ortaya çıkmasıyla, odada nazik bir doğanın yaşadığını hemen anlayabilirsiniz..

Ayna ve lacobelle benzersiz efektler yaratır.

9fotoğraf

Bakım kuralları

Lacobelli gardırop özel bakım gerektirmez. Aslında, modern bir kaplamanın ön tarafı, kir, nem, sıcaklık değişimleri ve agresif maddelerden korkmayan sıradan camdan başka bir şey değildir. Bu nedenle, lacobel bakımı, cam bakımı ile aynıdır..

Bir dolabın cephesini bir etiketle temizlemek için, kendinizi bir bez, deterjan ve birkaç dakikalık boş zaman ile donatmanız yeterlidir. Islak mendilin sonunda, varsa lekeleri çıkarmak için yüzeyi kuru bir bez veya kağıt havluyla silin. Halk ilaçları da kullanabilirsiniz – cepheyi bir su ve sirke çözeltisiyle silin. Herhangi bir kaplama gibi, Lacobel aşındırıcıları tolere etmez.

Nasıl seçilir

Bugün modern insanları bir şeyle şaşırtmak zor. Pek çok teknolojinin doruk noktasına ulaştığı ve ürün yelpazesinin o kadar geniş olduğu bir çağda, bazen belirli bir ürünün seçimine karar vermenin zor olduğu bir çağda, olağan formlar etkilemeyi bıraktı. Bu nokta gardıroplar için de geçerlidir. Müşteriler, çılgınca miktarda farklı cephe gördüklerinde genellikle kaybolurlar. Olağandışı şekiller çok çekici ve odaların içini vurguluyor..

Gardırop olmadan modern bir daire hayal etmek zor. Bu ürünler uzun zaman önce onur yerlerini kazandılar. Ancak onları satın almadan önce, kabinin nerede duracağını önceden düşünmeniz gerekir, çünkü odanın mütevazı boyutunu görsel olarak artırabilen, karanlık bir odayı aydınlatan ve alçak tavanları “geren” kişi odur..

Bir gardırop satın almayı başarıyla tamamlamak için aşağıdaki önerilere dikkat etmelisiniz:

 • zaman zaman, dolaptaki şeylerin sayısı yenilenir, bu nedenle hemen geniş bir model satın almak ve satın alma sırasında kendinizi yalnızca en gerekli çekmeceler ve raflarla sınırlamamak daha iyidir;
 • dolabın kapağının, yan ve arka panellerinin rolü, alçıpan yüzeyler hariç, odanın duvarları tarafından oynanabilir. Bu malzeme artan dayanıklılıkta farklılık göstermez, bu nedenle sabit yüke dayanamayabilir;
 • Kapıyı açma ve kapama yapısı önemli bir işlev görür. İki seçenek vardır: ilki, içinde kapının özel makaralar yardımıyla hareket ettiği metal bir çerçevedir. Oluktaki en küçük nesne bile hareketi engelleyebileceğinden, böyle bir cihaz çok pratik değildir. Bu nedenle, oluklar sürekli kontrol edilmeli ve gereksiz tüm olanlar onlardan çıkarılmalıdır. Ayrıca, keskin bir açılışla, bir kişi için oldukça tehlikeli olan kapı kayabilir ve düşebilir. Kapının ikinci versiyonu, ray boyunca hareket eden makaralarla temsil edilir. Bu cihaza sahip bir kabinin maliyeti daha yüksektir, ancak bu tasarımın güvenilirliği şüphesizdir. Silindir, yabancı cisimlerin rayın içine girmesini zorlaştırırken, kapının düşmesine izin vermeyen özel bir eleman ile donatılmıştır; kapıların üzerinde hareket ettiği profilleri dikkate almaya değer. Alüminyum ve çelikten yapılırlar. İlk modeller daha pahalıdır, ancak dayanıklı değildirler, çelik olanlar ise çok daha uzun süre dayanır;
 • kasanın tekerleklerinin yapıldığı malzeme gardırop seçiminde önemli bir detaydır. Uzmanlar, Teflon kaplı plastik jantlar veya metal jantlar satın almanızı tavsiye ediyor. Pratikte görüldüğü gibi saf plastiği reddetmek daha iyidir, bu tür tekerlekler hızla kırılır;
 • sürgülü kapıların genişliği için bir metre – mobilya üreticilerinin tavsiyesi. Neden tam olarak bir metre? Büyük bir kapıyı daha uzak bir mesafeye taşımak, donanımın kırılmasına neden olabilir;
 • etiketli bir gardırop herhangi bir stili mükemmel bir şekilde vurgulayacaktır. Mobilya üretimi alanındaki teknolojilerin hızla gelişmesi nedeniyle, bu tür yapılar orijinal olarak çeşitli çizim ve desenlerle dekore edilmiştir. Sanatsal becerileriniz ve vahşi hayal gücünüz varsa, dolabın yüzeyinde kendiniz bir şey tasvir etmeye çalışabilirsiniz..

İncelemeler

Dolap kullanıcılarının gerçek incelemeleri oybirliğiyle. Alıcılar, etiketli dolapların kullanımda aynalı dolaplardan daha iyi performans gösterdiğine inanıyor. Şık bir görünüme sahipler, herhangi bir odayı dekore ediyorlar, cepheler ağır değil.

Birçok insan bakım kolaylığından bahseder. Lacobel kaplı camı temizlemek için gelişmiş teknikler veya özel deterjanlar gerekmez.

Müşteri incelemeleri en olumlu, Lacobel gardıropları hakkında neredeyse hiçbir olumsuz ifade yok.

İç tasarımda şık çözümler

Lakobel cam, birçok farklı mobilya parçasının bileşenlerini yapmak için kullanılır. Kaplama, mutfak önlüklerinde kendini mükemmel bir şekilde kanıtlamıştır, duvarları süslemek, tavan yapmak için kullanılırlar. Banyoda dolap kapıları veya boyalı cam bölmeler muhteşem görünüyor. Bu tasarım kararı asla fark edilmeyecek..

Lacobel kaplamalı cam, dekoratif vitray pencereler, asma süslemeler oluşturmak için uygundur..

Modern veya yüksek teknoloji tarzındaki sürgülü gardırop, kural olarak, birkaç farklı malzemeyi birleştirir, bu nedenle deri veya sunta ekleri olan aynı etiket, odayı süsleyecek ve iç mekanı kolayca tamamlayacaktır. Bölme tipindeki modern gardıroplar genellikle iki ve bazen daha fazla stili birleştirirken, odanın tasarımında liderlik konumlarını kaybetmezler..

Etiket üzerinde desenli bir gardırop, özel bir çekicilik dokunuşu katacak. Böyle bir ürünle, seçilen stilin özelliklerini, oda sahibinin karakterini başarıyla vurgulayabilirsiniz..

8fotoğraf