Ünlü markalardan en iyi el blenderlerinin değerlendirmesi

El blenderi pazarı çok büyük ve çeşitli şirketler tarafından temsil ediliyor. Pek çok alıcı, bu cihazı seçme sorunuyla karşı karşıya, bu kadar çeşitlilikle karıştırılıyor..

En İyi Modeller

El blenderi ergonomik olmalı, yeterli güce sahip olmalı ve ek bir dizi ek fonksiyon ve aksesuara sahip olmalıdır. İşte bu cihazı yapan popüler firmalar.

Mutfak yardımı

2013 yılında el blenderlerinin teknik ekipmanlarına uygulanan yenilikçi teknolojiler için uluslararası bir ödül alan şirket. Krem şanti için bir çırpma teli ve kıyma yapmak için bir bardak da dahil olmak üzere çok çeşitli ataşmanlara sahiptir. Bir dizi kablosuz karıştırıcı var. Bir elektrik prizine bağımlı olmanız gerekmediği için uygundurlar. Pili önceden şarj ederek elektriğin olmadığı yerlerde bile kullanılabilir. Ek olarak, bu üreticinin tüm el blenderleri, tüm ekleri ve cihazın kendisini saklamak için uygun bir kasaya sahiptir. Bu ekipmanın fiyatı oldukça yüksek ve maksimum konfigürasyonun maliyeti 30 bin rubleye ulaşıyor..

bizimki

Bu şirketin el blenderleri parlak, modern bir tasarıma sahiptir. Sapın kendisi ergonomik bir şekilde yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır. Cihaz bir turbo modu ile donatılmıştır. Fiyat 2.000 ila 5.500 ruble arasında değişiyor ve eklerin sayısına bağlı. Maksimum konfigürasyonda sebzeler için bir dilimleyici ve parçalayıcı, bir çırpma teli ve bir doğrayıcı bulunur.

Braun çok hızlı 5

Güncellenen seri, diğer firmaların çoğu modelinden daha hafif bir gövdeye sahip. Nozulun belirli bir şekli sıçramaya izin vermez. Minimum gürültü ve titreşim üretir. Kokteyller, patates püresi, kremler, bebek maması ve daha fazlasını yapmak için harika. Maliyet 3.700 ila 6.500 ruble arasında değişir ve ekipmana bağlıdır.

Daha fazla ayrıntı için aşağıya bakın.

Vitesse

Bütçe modeli. Cihazın gücü 200 W ile 500 W arasında değişmektedir. Kasenin hacmine, hızına bağlı olarak fiyat 4000 rubleye ulaşıyor. İki hız modu vardır, ergonomik tasarım. Şenlikli ve günlük yemeklerin hazırlanmasında büyük yardımcı.

Delimano

Oldukça ucuz bir blender, ancak gücü de çok düşük. Sadece 150 watt. Tabii ki, fındık, et öğütmek, pudra şekeri yapmak için böyle bir blender çok uygun değildir, ancak bu ürünü kullanarak içecekleri karıştırmak veya patates püresi yapmak zor olmayacaktır. Fiyatı yaklaşık 600 ruble.

ev kulübü

Lenta hipermarket zincirinde satılan daldırma blender. Bir indirimle, yaklaşık 1.000 ruble gibi küçük bir miktar için satın alınabilir. Bir çırpma teli ve öğütme bardağı içerir. Fındık öğütmek için bile yeterli güç.

Rolsen

Bu şirket, çeşitli konfigürasyonlarda bir karıştırıcı üretir. Maksimum bir mutfak robotunun yerini alabilir. Sadece içecekleri karıştırmaya veya patates püresi yapmaya yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda sebzeleri doğrayacak, kıyma yapacak ve peynir ve sosisleri dilimler halinde kesecek. Rahat ergonomik sap, bu cihazla uzun süre çalışmanıza izin verirken, el titreşimden yorulmaz. Maliyeti, sete dahil olan ve 6.500 rubleye ulaşan nozul setine bağlıdır..

Startex

Bu bütçe modeli Ukrayna’da üretilmektedir. Ana ataşman setini, yani karıştırıcının kendisini, bir çırpma teli, bir öğütme camını içerir. İki hıza sahiptir. Yaklaşık 1000 ruble maliyeti.

Videoda blender incelemesi.

robot kupası

Büyük hacimler için tasarlanmış profesyonel el mikserleri. Maksimum çırpma kabı 45 litredir. Blender ağırlığı 3 kg. Fransa’da yapılmıştır. Çırpılmış ürünün konfigürasyonuna ve hacmine bağlı olarak maliyet 20 ila 50 bin ruble arasındadır..

LuazON

Bu şirketin cihazı, çalışma sırasında rahat olacak düşük gürültülü bir motorla donatılmıştır. Tek dezavantajı plastik daldırma kısmıdır. Ancak bu karıştırıcıların fiyatı yaklaşık 500 ruble.

Maxwell

Bu şirketin teknik cihazları evrenseldir, herhangi bir sıvıyı karıştırabilir ve hemen hemen her ürünü öğütebilirler. Daha pahalı modifikasyonların ek ekleri vardır. Bu cihazdaki mükemmel performans özellikleri düşük bir fiyatla birleştirilmiştir. Maliyetleri 1400 ila 3500 ruble arasındadır..

Turmiks

Sadece patates püresi yapmanıza değil, aynı zamanda mus ve krema çırpmak için yemek pişirmede vazgeçilmez olan yenilikçi bir eke sahip bir blender. Ancak maliyeti çok yüksek, bu tür ekipmanların fiyatı yaklaşık 15.000 ruble..

Kambrook

Bu şirketin cihazları oldukça kaliteli. Düşük gürültü ve titreşim değerleri, mükemmel ergonomik özellikler. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik. Buz kesmeleri mümkündür. Maksimum setin fiyatı 5.000 ruble.

Leben

Blenderin bütçe versiyonu sadece 500 rubleye mal olacak. Tek hızı vardır. Buzu kıramazlar ama patates püresi yapmak oldukça mümkündür..

İncelemeler

El blenderi sahipleri, bu tekniğin mutfak robotu ve diğer bazı mutfak gereçlerinin yerini kısmen alabileceği konusunda hemfikirdir. Patates püresi yapabilir, kokteyl karıştırabilir, kitte ek ekler varsa, krema yapabilir, hamur yoğurabilir, fındık öğütebilir, kıyma yapabilirler. En önemlisi, bu cihaz az yer kaplar. Ana görev, ihtiyacınız olan işlevselliği bulmaktır..

El blenderi mutfakta çok yardımcı olacak kullanışlı bir tekniktir..