Banyoda onarım yüksek kalitede yapılmalıdır, çünkü bilim adamlarının hesaplamalarına göre, ortalama olarak tüm hayatımızın% 5’inden fazlasını harcıyoruz. Ve bu sefer en iyi şekilde iyi yapılmış bir odada geçirilir. Bir onarım planlarken, finansal bileşeni dikkate almak gerekir, çünkü herkes pahalı bitirmeyi karşılayamaz..

Polonyalı Cersanit şirketi, banyo dekorasyonu için en yüksek gereksinimleri karşılayan seramik karolar ve porselen taş ürünler üretiyor..

Aynı zamanda, Cersanit firmasının ürünlerinin fiyatları oldukça kabul edilebilir, bu nedenle tüm bu seramik ürünler çok popüler..

Porselen kumtaşın Cersanit

Bu şirketin porselen taş ürünleri, diğer şirketlerin ürünlerinden tamamen farklıdır. Cersanit ürünleri, herhangi bir tasarım için geniş bir porselen taş ürün yelpazesi ile ayırt edilir, çünkü renk ve desen çeşitliliği gerçekten şaşırtıcıdır. Ayrıca, ürünlerin farklı boyutlarda mevcut olduğu da belirtilmelidir; bu, genellikle tamamen bütün parçalardan, neredeyse kesme elemanları kullanmadan bir banyo yapmaya yardımcı olur..

Cersanit, zemin ve duvarlar için porselen seramik karolar üretmektedir.. Ayrıca bordürler ve çeşitli mozaik unsurlar bulunmaktadır. Bu nedenle dilerseniz tek bir stile bağlı kalabilir veya renk, desen ve uygulamalarla denemeler yapabilirsiniz..

Cersanit ürünlerinin avantajları ve dezavantajları

Porselen taş eşya veya Cersanit fayans satın almadan önce, bu şirketin ürünlerinin artılarını ve eksilerini incelemeniz gerekir. Ayrıca deneyimli kiremitçilerin ve kendi başlarına onarım yapmaya karar verenlerin incelemelerine de dikkat etmelisiniz..

Ana avantaj, herhangi bir iç mekanda porselen taş eşya seçmenize izin veren geniş bir ürün yelpazesidir. Ürünler arasında klasik iç mekanlar, minimalizm, modern tarz ve hatta Provence yönü için renk ve desenler bulabilirsiniz..

Diğer avantajlar şunlardır:

 • oldukça düşük maliyet;
 • elemanların düşük ağırlığı – bu, kurulum sürecini kolaylaştırır;
 • kesim kolaylığı;
 • düşük mekanik stres altında çatlamaz.

Ancak bu ürünün dezavantajları da vardır..

En yaygın internet eksileri şunlardır:

 • bir kutuda farklı renk veya desen tonları;
 • desenler her zaman doğru şekilde uymaz;
 • karonun boyasındaki olası lekeler;
 • elemanların güçlü eğriliği genellikle görülebilir, bu da döşeme sırasında büyük problemler yaratır.

Tarafsız yorumlar genellikle okunabilir. Cersanit şirketinin ürünleriyle sürekli çalışma ile çoğunluk, fiyat-kalite kombinasyonu açısından bu karonun Rusya pazarında benzerleri olmadığı sonucuna varıyor..

Deneyimli kiremitçiler ayrıca, bu tür karolarla çalışmanın aynı fiyat kategorisindeki ürünlere göre çok daha az zahmetli olduğunu da not eder..

İç fikirler

Cersanit, çeşitli banyolar için hazır fikirler sunmaya hazır..

 • Küçük alanlar için en popüler seçenek koleksiyondur. Akıllı. Bu koleksiyonda, tüm bitirme elemanları, oda çok küçük görünmeyecek şekilde seçilmiştir. Bu seçenek minimalizm tarzı sevenler için idealdir. Bu tür bir kaplama, tüm mobilya ve aksesuarların aynı tarzda eşleşmesini kolaylaştırır..
 • Toplamak Kolay aynı tarzda yapılmış tüm dekorasyon, mobilya ve donanım unsurlarını içerir. Koleksiyonun ana özelliği kaplamanın kolay temizlenebilir olmasıdır. Bu, iki faktör nedeniyle elde edilir:

 • ulaşılması zor yerlerin olmaması;
 • plak oluşumunu önleyen ve kirin yüzeye “yemesine” izin vermeyen özel kaplama.
 • Toplamak Renk aynı oda içinde renklerle denemeler yapmanızı sağlar. Dört renk kullanılır: beyaz, sarı, mavi ve gri. Bu koleksiyonun avantajı, kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak kendiniz bir renk seti oluşturabilmenizdir. Ve çok sayıda dekor seçeneği, banyonuzu çok güzel ve parlak hale getirecek..

Cersanit porselen taş ürünleri, çeşitli ürünlerle etkileyicidir. Bu Polonyalı şirket, sadece Rusya’ya değil, aynı zamanda birçok Avrupa ülkesine seramik karo ve porselen taş ürünleri tedarik ediyor. Bu gerçek, ürünlerin çok yüksek kalitede olduğunu gösterir. Çok çeşitli renk ve desen seçenekleri, banyodaki herhangi bir tasarım fikrini somutlaştırmanıza olanak tanır..

Porselen taş eşyaların kendi elinizle döşenmesiyle ilgili ipuçları için aşağıdaki videoya bakın..

iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org