Bombonierki zrób to sam

Bombonierki. DIY dekoracje ślubne

Bombniere – to małe pudełeczko, które wcześniej służyło do pakowania słodyczy, ale dziś stały się przyjemnym prezentem dla gości od nowożeńców na weselu. Dziś można kupić bombonniery o różnych kształtach, ale najprzyjemniejszą rzeczą jest zrobienie tego samemu. Pudełka DIY z drobnymi upominkami pozostawią wiele miłych wrażeń z Twojego ślubu. W tym artykule znajdziesz szablony bombniere, które pozostawią miłe wspomnienia z Twojego wyjątkowego wydarzenia..

Wcześniej istniały tylko dwa rodzaje bombnier – w formie sześcianu i płaskiego. Nowoczesne pudełka przeszły drobne zmiany i są wykonane z różnych materiałów i kolorów. Zgodnie z tradycją, te bombonniere są wręczane gościom pod koniec wesela, aby wyrazić wdzięczność za poświęcenie czasu na uczestniczenie w uroczystości..

Bombonierki zrób to sam

Miłośnicy odważnych geometrycznych kształtów, pięknych ozdób i surowych wzorów pokochają bomby w kształcie sześcianu. Do ich wykonania potrzebne są pudełka i złoty lub srebrny papier samoprzylepny. Musisz wyciąć półkola z papieru, a następnie przykleić je do pudełka. Możesz sam wymyślić wzór lub spróbować przykleić je w postaci rybich łusek..

Musisz wyciąć półkola z papieru, a następnie przykleić je do pudełka. Możesz sam wymyślić wzór lub spróbować przykleić je w postaci rybich łusek.

Wystrój pudełka może być bardzo różnorodny. Niektóre szwaczki używają swobodnie płynącego brokatu. Musisz przygotować pudełko (gotowe lub wykonane według szablonu). Nałóż klej na pudełko, a następnie zanurz go w brokacie. Tę opcję wykonania ozdobnego pudełka można nazwać jedną z najbardziej budżetowych.

Musisz przygotować pudełko (gotowe lub wykonane według szablonu). Nałóż klej na pudełko, a następnie zanurz je w brokacie

Możesz sam zrobić pudełko za pomocą szablonu. Pudełka w kształcie serc lub skomplikowanych geometrycznych kształtów wyglądają oryginalnie.

Weź kwadrat papieru o boku 30 cm i podziel go na małe kwadraty 10 cm, powinno być 9 małych kwadratów. Teraz musisz zaznaczyć środek z każdej strony kartki i narysować kwadrat przecinający małe kwadraty.

Weź kwadrat papieru o boku 30 cm i podziel go na małe kwadraty 10 cm, powinno być 9 małych kwadratów. Teraz musisz zaznaczyć środek z każdej strony kartki i narysować kwadrat przecinający małe kwadraty.

Następnie pochyl się wzdłuż linii zagięcia, a otrzymasz piramidę.

Następnie pochyl się wzdłuż linii zagięcia, a otrzymasz piramidę.

Zawiąż wstążki na wierzchu i przyklej papierki z nazwiskami i bombniere gotowe.

Zawiąż wstążki na wierzchu i przyklej papiery z nazwiskami i twoja bombniera jest gotowa.

Jeśli zdecydujesz się zrobić bombonierki na swój ślub, zastanów się dokładnie nad projektem tych pudełek, a także kolorami i materiałami. Produkty te będą wówczas nie tylko prezentem dla gości, ale także doskonałym ozdobą całego wydarzenia.. DIY dekoracje ślubne – świetny pomysł na wyjątkowe wakacje.