Ciasto na pieluchy DIY, klasa mistrzowska

DIY tort na pieluchy krok po kroku zdjęcie

Co dać rodzinie, w której niedawno urodziło się dziecko? Ostatnio na popularności zyskują kreatywne i użyteczne prezenty. Ciasto na pieluchy – to oryginalny prezent, który jest idealny zarówno dla nowonarodzonych dziewczynek, jak i chłopców. Pieluchy są potrzebne nie tylko noworodkom. Rodzice używają tych artykułów higienicznych do opieki nad dzieckiem od prawie dwóch lat. W tym artykule postanowiliśmy powiedzieć, jak zrobić ciasto na pieluchy własnymi rękami. Teraz i Ty możesz zaskoczyć wszystkich kreatywnym prezentem.

materiały do ​​robienia pieluszek

Materiały:

– pieluchy;

– taśma dwustronna;

– gumki;

– Rzeczy dla dzieci;

– podkoszulki;

– taśmy;

– stojak na ciasto.

Mistrzowska klasa robimy krok po kroku tort na pieluchy dla noworodków

Zanim zaczniesz robić niezwykłe ciasto, nie zapomnij dobrze umyć rąk, ponieważ pieluchy to artykuły higieny osobistej. Aby zrobić trzypoziomowe ciasto, potrzebujesz około 84-90 pieluszek. Możesz samodzielnie decydować o wielkości tortu i liczbie poziomów.

Tort prezentowy z pieluch

W przypadku dolnej warstwy musisz wziąć około 40-45 pieluszek. Umieść je ciasno w kręgu, upewniając się, że wszystkie obracają się w ten sam sposób. Na środku koła możesz umieścić rdzeń z rolki papieru toaletowego lub taśmy. Wsuń do niego wszystkie pieluchy i zaciśnij je taśmą.

W przypadku średniego poziomu weź około 25-30 pieluch

Na środkowy poziom weź około 25-30 pieluszek, a na górny poziom około 10-15. Udekoruj je w taki sam sposób, jak poprzednie rzędy..

Aby ciasto wyglądało realistycznie, umieść je na specjalnym stojaku.

Teraz możesz zacząć dekorować ciasto. Aby to zrobić, możesz wziąć grube wstążki i uszyć na nich warkocz. Użyj wąskich i szerokich pasków na każdym poziomie. Następnie na powierzchni tortu możesz umieścić buciki, smoczek, grzechotki lub inne przedmioty, które chciałbyś podarować noworodkowi..

DIY pieluchy ciasto instrukcje krok po kroku

Aby ciasto wyglądało realistycznie, umieść je na specjalnym stojaku. W zależności od tego, dla kogo tort jest (chłopiec czy dziewczynka), użyj koloru różowego lub niebieskiego.

Mistrzowska klasa robimy krok po kroku tort na pieluchy dla noworodków

Ciasto klasy mistrzowskiej z pieluszek i pieluch

Jeśli chcesz, aby ciasto było dość podobne do prawdziwego, używaj nie tylko pieluch, ale także pieluch. Wykonując takie rzemiosło, nie zapominaj o czystości powierzchni, na których pracujesz..

Ciasto klasy mistrzowskiej z pieluszek i pieluch

Materiały:

– opiekunowie;

– pieluchy;

– cienki koc;

– spinacze do bielizny;

– stać na ciasto;

– papier do pakowania;

– skarpetki, łyżki, sutki.

Wyjmij wszystkie pieluchy z paczki i zacznij je przekręcać od strony gumki w tubę

Wyjmij wszystkie pieluchy z opakowania i zacznij je zwijać od strony gumki do tuby. Aby zapobiec ich rozłożeniu, zabezpiecz je spinaczami do bielizny. Możesz użyć plastikowych spinaczy do bielizny i zalać je wrzątkiem. Następnie ułóż 6 słomek wokół jednej i zaciśnij taśmą lub gumką.

Następnie ułóż 6 słomek wokół jednej i zaciśnij taśmą lub gumką

Teraz weź jedną pieluchę, złóż ją tak, aby była tak szeroka, jak wysokość koła pieluchy. Owiń pieluchy w pieluszkę i zabezpiecz szpilką. Zrobiłeś górną warstwę tortu. Przeciętnie potrzebujesz 19 pieluszek. Z siedmiu zrób to samo koło, co na pierwszym poziomie i zapnij gumką. Następnie musisz przykleić pozostałe pieluchy pod gumkę. Złóż drugą pieluchę i zawiń powstały poziom.

DIY tort na pieluchy dla noworodków

Do trzeciego, najniższego poziomu potrzebne będą 43 pieluchy. Podobnie zrób kółko z 7 pieluszek, a następnie wsuń 12 pod gumkę, ponownie zamocuj gumkę, a następnie wsuń pozostałe 24. Możesz zrobić kolejny poziom. Ponieważ jest duży, najlepiej zwijać pieluchy w kółko, a następnie je łączyć. Owiń ostatni poziom małym złożonym kocem.

Połóż wszystkie poziomy jeden na drugim i zacznij dekorować

Połóż wszystkie poziomy jeden na drugim i zacznij dekorować. Możesz naciągnąć skarpetki na tekturowe paski i włożyć je między warstwy ciasta.

Aby ukryć pieluchy, posyp ciasto sztuczną trawą

Aby ukryć pieluchy, posyp ciasto sztuczną trawą. Pięknym dodatkiem do tortu będą również grzechotki, sutki czy kokardki..

Pięknym dodatkiem do tortu będą również grzechotki, sutki czy kokardki.

Ciasto na pieluchy DIY to świetny pomysł na prezent.

DIY TORT PAMPERS. Co dać na narodziny dziecka

Piękny design tak niezwykłego rzemiosła nie pozostawi obojętnych rodziców i pozostawi miłe wrażenia u dawcy.