DIY tort na pieluchy krok po kroku zdjęcie dla początkujących

Robienie ciasta z pieluszek i szampana nie jest tak trudne, jak się wydaje wielu początkującym szwaczkom. Procedura tworzenia ciasta nie zajmie dużo czasu, dzięki czemu otrzymasz piękny produkt. Oferujemy zdjęcie krok po kroku dla początkujących, jak zrobić ciasto na pieluchy własnymi rękami. Zaskocz rodziców swojego noworodka wyjątkowym i kreatywnym prezentem.

Od czego zacząć robić ciasto na pieluchy

Przygotuj niezbędne materiały i narzędzia. Do tego statku będziesz potrzebować:

  • szampan
  • pieluchy
  • stoisko
  • grzechotki, wstążki, skarpetki
  • drewniane patyki
  • gumki papiernicze.

Weź butelkę szampana i umieść ją na środku swojego stoiska. Następnie wykonaj wykroje z pieluch: każda pielucha jest zwijana w rolkę i zabezpieczana gumką.

Weź butelkę szampana i umieść ją na środku swojego stoiska. Następnie wykonaj wykroje z pieluszek: każda pielucha jest skręcona w rolkę i zabezpieczona gumką.Zdjęcie krok po kroku: ciasto na pieluchy

Na pierwszy poziom potrzebujesz 20 zwiniętych pieluszek. Rozłóż je w kręgu butelki, a następnie przymocuj wszystko jedną gumką. Najpierw zrób jedno małe kółko, a potem większe..

Na pierwszy poziom potrzebujesz 20 zwiniętych pieluszek. Rozłóż je w kręgu butelki, a następnie przymocuj wszystko jedną gumką. Najpierw zrób jedno małe kółko, a potem większe.

Następny poziom będzie miał mniejszą średnicę niż poprzedni, jednocześnie go wypełniając. Zobacz zdjęcie krok po kroku, wtedy będzie dla ciebie wyraźniejsze, jak zrobić ciasto z pieluszek i szampana.

Najwyższy poziom jest wyższy niż szyjka butelki. Aby się nie chybotał, w każdą pieluchę włóż pałeczki lub bambusowy szpikulec. Dostosuj dobrze wszystkie poziomy, aby były równe.

Najwyższy poziom jest wyższy niż szyjka butelki. Aby zapobiec jej chybotaniu, włóż do każdej pieluszki pałkę lub bambusowy szpikulec

Teraz możesz zacząć dekorować ciasto. Aby to zrobić, weź przydatne drobiazgi, wstążki i inne przedmioty. Wstążkami można przykryć gumki na torcie. Pieluchy są często używane w tym samym celu. Użyj taśmy dwustronnej, aby dobrze zabezpieczyć taśmę..

Wstążkami można zakryć gumki na torcie. Pieluchy są często używane w tym samym celu. Użyj taśmy dwustronnej, aby dobrze zabezpieczyć taśmę.

Z serwetek frotte, pieluch i skarpetek dziecięcych możesz zrobić takie zabawne ozdoby w postaci małych mężczyzn. Zwiń pieluchę w rolkę, naklej na nią sztuczne oczy. Owiń małego człowieka w serwetkę i załóż na niego skarpetę.

Z serwetek frotte, pieluch i skarpetek dziecięcych możesz wykonać takie zabawne ozdoby w postaci małych mężczyzn.Jak zrobić dekorację ciasta

Możesz włożyć te dzieci do ciasta za pomocą szaszłyków. Produkty higieny osobistej dla dzieci mogą być używane jako ozdoby do ciast..

możesz włożyć te dzieci do ciasta za pomocą szaszłyków. Produkty higieny osobistej dla dzieci mogą być używane jako ozdoby do ciast.

Ciasto z szampanem i pieluchami jest gotowe. Taki prezent nie tylko przyniesie radość rodzicom, ale również zostanie uchwycony na zdjęciu. Użyj różowych dekoracji do ciasta dla dziewczynki i niebieskiego dla chłopca. Zrób piękne pieluchy i zaskocz wszystkich oryginalnym prezentem.