Co dać na Nowy Rok 2021

Świąteczne opakowanie DIY

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się ręcznie robione prezenty. Rzeczywiście przyjemnie jest otrzymywać domowe prezenty na wszelkie święta, w tym Nowy Rok. Z reguły tworząc dowolny produkt wkładają w nie swoją duszę. Dlatego takie drobiazgi zachowają nie tylko ciepło mistrza, ale także wspomnienia. Jeśli poświęcisz czas na przeczytanie tej publikacji, możesz dowiedzieć się, jakie prezenty możesz zrobić na Nowy Rok 2021 własnymi rękami..

Prezenty świąteczne DIY i ich odmiany

Każda osoba ma pewne umiejętności. Dlatego wielu nie będzie miało żadnych trudności w czasie tworzenia prezentów noworocznych. Kiedy robisz prezenty noworoczne, warto wziąć pod uwagę, że w przyszłym roku odbędzie się pod patronatem Szczura Białego Metalu. Dlatego prezenty prezentowane w te święta powinny pasować do tego tematu. Ponadto odpowiedni będzie prezent, który ucieszy Panią Roku..

Dla bliskiej osoby na Nowy Rok żywy szczur będzie doskonałym prezentem. Jest to jednak właściwe, jeśli mówimy o prezentach w teorii. W praktyce wszystko wychodzi inaczej. W takim przypadku ważne jest, aby wziąć pod uwagę pewne niuanse. Na przykład wiele osób nie będzie mogło cieszyć się takim prezentem, a niektórzy chcieliby również prezent, który został stworzony samodzielnie..

Teraz podajemy listę prezentów noworocznych do samodzielnej produkcji:

 • Możesz kupić w sklepie artykuły gospodarstwa domowego i uczynić je wyjątkowymi własnymi rękami.

  Na tę okazję nadają się również różne przedmioty, a mianowicie: domowe kalendarze lub pocztówki. Również przedmioty ozdobione fotografiami pójdą z hukiem..

 • Możesz też podarować pewną pamiątkę związaną z Nowym Rokiem lub jego kochanką.
 • Różne rękodzieła, produkty do dekoracji pomieszczeń, a także pluszowe zabawki to świetne prezenty..
 • Prezenty noworoczne, które są jadalne.

To tylko część prezentów noworocznych. W tym artykule dalej porozmawiajmy o wszystkim szczegółowo..

słodkie prezenty na nowy rok 2021

Jak zrobić noworoczne opakowanie na prezent

Do pakowania prezentów noworocznych używa się błyszczącego papieru, a także kokardki. Ze względu na to, że takie opakowanie jest używane bardzo często, trudno jej kogoś zaskoczyć. Na przykład świetną alternatywą w tym przypadku jest zwykły papier, który ozdobiony jest ciekawym wzorem. Rzeczywiście, takie opakowanie sprawi, że najprostszy prezent będzie oryginalny. Oczywiście wszelkie prezenty noworoczne będą ozdobione ręcznie robionymi opakowaniami. Z reguły powinny być na nim rysunki. Ale temat obrazu może być inny. W szczególności mogą to być serca, a nawet portret ukochanej osoby. Wszystko zależy od talentu i wyobraźni dawcy. Ale jeśli nie umiesz rysować, nie rozpaczaj. Takie opakowanie można ozdobić nie obrazem, ale oryginalnym napisem. Oczywiście taki prezent wygrywa kilka razy i przyjemniej będzie go otrzymać niż pocztówkę i banalny werset jako gratulacje.

Pomysł numer 1.

Aby ozdobić paczkę, weź do tego zadania: wełniane nici, koraliki i guziki. Dzięki nim z łatwością ozdobisz opakowanie..co zaprezentować na nowy rok 2021

Pomysł numer 2.

 • Wałek na rzepy można wykorzystać do ozdabiania opakowania sylwestrowego.
 • Do pracy przyklej na wałku kartkę białego papieru.
 • Ponadto elementy teksturowane są wycinane z cienkiej pianki..
 • Następnie są przyklejane do wałka za pomocą superkleju..
 • Weź gąbkę do mycia naczyń i zanurz ją w farbie. Na tę okazję nadaje się gwasz.
 • Wałek należy pokryć malowaną gąbką, a następnie nanieść na opakowanie rysunek..prezenty na nowy rok 2021 zrób to sam

Pomysł numer 3.

Makaron przydaje się do dekoracji opakowania. Są pomalowane i ułożone w jodełkę..prezent dla babci na nowy rok 2021

Pomysł numer 4.

W tym przypadku używana jest jodełka, która powstaje z papierowych tub o różnych kolorach..

prezenty na rok szczura zrób to sam

Pomysł numer 5.

Guziki nadają się również do dekoracji, z których powstają dowolne wzory..

prezent dla babci na nowy rok 2021

Świece jako prezent na Nowy Rok

W naszym artykule znajdziesz upominki firmowe na nowy rok 2021. Możesz zrobić niepowtarzalne nie tylko opakowanie, ale także same prezenty. Takim prezentem mogą być na przykład zwykłe świece. Ale aby wyglądały oryginalnie, są ozdobione napisem lub wzorem..

Aby zrobić taki prezent, potrzebujesz świec, drukarki i pergaminu..

Postęp:

 1. Na początek arkusz pergaminu jest przycinany do rozmiaru o 20 mm większego niż arkusz A4.
 2. Pergamin nakleja się na kartkę zwykłego papieru, brzegi owija się wokół papieru i skleja. Taki arkusz wkłada się do drukarki stroną, która powinna pozostawić wzór na arkuszu pergaminowym. Do wydrukowania nadaje się fraza lub obraz..
 3. Teraz obraz jest wycinany i nakładany na świecę. Następnie świece są owijane kolejnym arkuszem pergaminu i dmuchane ciepłym powietrzem z suszarki do włosów.
 4. Jeśli obraz się rozjaśnił, usuń wierzchnią warstwę i pozwól woskowi ostygnąć. Następnie prezent jest pakowany.

Uwaga! Mistrzyni Roku – Szczur dobrze traktuje świece. To taki prezent, który zachwyci gospodynię roku..

prezenty na rok szczura zrób to sam

Śnieżny świecznik

Jeśli nie wiesz, jaki prezent możesz podarować babci na Nowy Rok 2021, przyda się kolejny prezent.

 1. Aby to zrobić, weź szklany słoik i pokryj go klejem PVA..
 2. Następnie posyp słoik solą. Jeśli soli jest za mało, to słój ponownie pokrywa się klejem i posypuje solą.
 3. Teraz do sznurka dołączona jest świąteczna ozdoba. W tym przypadku stosuje się: gałązki w jodełkę, pędzle z jarzębiny, a także szyszki.
 4. Warto też posmarować szyjkę puszki, a następnie również posypać solą..
 5. Gdy świecznik będzie gotowy, włóż świecę do środka i zapal ją.

prezenty firmowe na nowy rok 2021

Możesz również wziąć słoik i przykleić go materiałami pod ręką. Będzie też bardzo fajnie.

Pamiątki ze zdjęciami

Ten artykuł przedstawia pomysły na prezenty na Rok Szczura. W kolejnym przypadku wymagane są zdjęcia. Z reguły tworzone z nimi prezenty mogą sprawić wszystkim radość i pokój. Oczywiście, aby zrobić prezent na podstawie zdjęć, trzeba udać się do specjalnego salonu, w którym można nanieść obraz na: kubek, koszulkę lub inny przedmiot. Ale aby dać szczęście i ciepło, najlepiej zainwestować swój wysiłek w stworzenie własnego prezentu..

Zabawki ze zdjęciem na choince

Oczywiście każdy produkt można wykonać na podstawie zdjęć. W szczególności możesz zrobić świąteczne zabawki. W tym przypadku używane są przezroczyste kulki..

Z fotografii wycinane są poszczególne portrety. Zwija się je w tubę i wkłada w kulkę. Następnie pętla wraca do piłki i ponownie zawiesza się na jodełkę..

pomysły na prezent na rok szczura

Pocztówka lub kalendarz.

W tym artykule własnoręcznie robimy prezenty na Rok Szczura. Piękny kalendarz ze zdjęciami nadaje się na oryginalny prezent. Możesz sam zrobić taki prezent, korzystając z umiejętności programistycznych. Na ratunek może też przyjść specjalna usługa przetwarzania obrazu online..

Uwaga! Do takich prezentów nie trzeba używać zdjęć portretowych. Do pracy nadają się absolutnie dowolne zdjęcia..

prezenty firmowe na nowy rok 2020

Noworoczne jadalne prezenty

Teraz jest czas na listę słodkie prezenty na Nowy Rok 2021. Takie prezenty nie wyjdą z mody. Oczywiście bardzo smaczny prezent, który zostanie stworzony własnymi rękami, jest odpowiedni dla krewnych. Ponadto taki prezent z pewnością ucieszy Szczura. W końcu to zwierzę uwielbia słodycze. Więc co możesz zrobić jako prezent??

 • Domowe cukierki i ciasteczka.
 • Ciasta i wypieki.

Świąteczną kolację w romantycznej oprawie można również uznać za prezent. Dla osób z dużym poczuciem humoru butelka piwa, która jest ozdobiona w kształcie świątecznego jelenia, nadaje się na prezent..

Choinka z torebek herbaty.

Możesz zrobić ogromną liczbę prezentów ze słodyczy. Wyobraźnia nie ma granic. Drzewko herbaciane może być uzupełnieniem każdego słodkiego prezentu. Do produkcji rzemiosła użyj:

 • Torebki herbaty.
 • Stożek stworzony z grubej tektury.
 • Małe okrągłe pudełko.
 • Wszelkie grysy, klej w sztyfcie i pistolet do klejenia.
 • blichtr, wstążki i kokardki.

Postęp:

 1. Stworzenie takiej choinki uważa się za proste wydarzenie. Stożek jest oklejany paczkami, przesuwając się od dołu do góry.
 2. W tej pracy klej jest nakładany na brzeg torby. Pokrywka jest przyklejona do spodu.
 3. Do pudełka wsypywany jest ryż, co pozwoli drzewku na ustabilizowanie. Następnie pudełko jest zamykane stożkiem jako pokrywką..
 4. W kolejnym etapie dekorujemy choinkę wstążkami i blichtrem. Na górę nadaje się piękna kokardka.

co zaprezentować na nowy rok 2021

Oczywiście nie wszyscy ludzie mają umiejętności kulinarne. Jednak wiele osób doceni to, czego dla nich próbowali. Oczywiście, aby stworzyć kulinarne arcydzieło na Nowy Rok, musisz trenować. I lepiej zrobić to wcześniej.

Ale jeśli poradzisz sobie z przygotowaniem prezentu, powinieneś zwrócić uwagę na jego prezentację. W przypadku ciasta odpowiednie jest najzwyklejsze pudełko. A do ciast trzeba będzie wykonać indywidualne opakowanie. W tym przypadku odpowiednia jest lniana torba, do której sznurkiem przywiązana jest pocztówka z życzeniami noworocznymi..

słodkie prezenty na nowy rok 2021

Jeśli w ogóle nie ma ochoty na samodzielne robienie słodyczy, idź do sklepu, aby kupić na przykład słoik dżemu lub miodu. Aby taki prezent stał się wyjątkowy, do jego wieczka przykleja się pocztówkę lub etykietę, którą wykonujesz własnymi rękami. Możesz również kupić słodycze w sklepie i umieścić je w płóciennym woreczku, na którym wyhaftowane zostaną ciepłe słowa..

Noworoczne słodkie zestawy w prezencie

Pięknie zapakowany zestaw do robienia czekolady to dobry prezent. Ale przyniesie radość, jeśli będzie pięknie zapakowany..

 • Do spakowania takiego zestawu potrzebny będzie słoiczek, do którego wsypuje się proszek do produkcji czekolady, którego jedną trzecią objętości wypełnia proszek..
 • Następnie w słoiku umieszcza się kilka drogich czekoladek lub klinów czekoladowych..
 • Miejsce, które pozostało, jest wypełnione piankami.
 • Słoik jest zamknięty pokrywką, a etykieta jest do niego przyklejona, którą możesz samodzielnie narysować w motywie noworocznym. Możesz przykleić do niego portret fotograficzny lub napisać na nim miłe słowa..

Uwaga! Zestawy noworoczne mogą być inne. Na przykład może okazać się zestawem do grzanego wina, do którego dodawana jest butelka dobrego wina..

prezenty na nowy rok 2021 zrób to sam

Wreszcie

Teraz nie będziesz miał pytania, co dać na Nowy Rok w 2021 roku. Po przeczytaniu tego artykułu możesz zrozumieć, że prezentów noworocznych jest wiele. Lista jest długa. Możesz wybrać co chcesz i dać swoim bliskim ciepło i uwagę.