rękodzieło z dzieckiem na urodziny taty

Dzieci w wieku przedszkolnym z reguły nie mają dużo pieniędzy. Ale naprawdę chcą zadowolić swojego tatę jakimś prezentem. Jeśli dobrze się zastanowisz, to zadanie jest całkiem wykonalne. Możesz zrobić piękny prezent dla taty własnymi rękami. Dlatego w tym artykule postanowiliśmy opowiedzieć o tym, jakie rzemiosło zrobić tatusia na urodziny..

Papierowe rękodzieło na urodziny taty

Kartki urodzinowe.

Rękodzieło z papieru na urodziny taty to świetna okazja, aby wyrazić swoje uczucia do ukochanej osoby. Należy powiedzieć, że najbardziej oryginalnym prezentem dla taty jest pocztówka. Może być prezentowany jako osobny prezent lub razem z prezentem głównym..

Kartka dla taty może mieć absolutnie dowolny kształt. Nie ograniczaj swojej wyobraźni do standardowych form. Na przykład pocztówka może być wykonana w kształcie maszyny do pisania. Pamiętaj, aby umieścić swój wizerunek i tatusiów na takiej karcie. Można tam również zmieścić zdjęcie mamy.

papierowe rękodzieło na urodziny taty

rękodzieło z dzieckiem na urodziny taty

Pocztówka może być wykonana w formie skrzynki narzędziowej. Pamiętaj, aby umieścić swoje życzenia w takim pudełku, które zostanie sporządzone na osobnym arkuszu..rękodzieło z dzieckiem na urodziny taty

Pocztówka dla taty może być oryginalna. A zrobienie tego jest bardzo proste. Wybierasz odpowiedni arkusz tektury. Powinien być zgięty na pół. Odetnij paski i złóż je, aby utworzyć kołnierz. Guziki można przykleić do kołnierza. Krawat na koszulę możesz wyciąć z osobnej kartki papieru. Po prostu przyklej go do powstałej pocztówki..Zrób to sam na urodziny taty od 4-letniego syna

Kolejna kartka dla taty wykonana z papieru będzie najcenniejszym prezentem dla Twojego rodzica. Skoro tata jest nowoczesnym człowiekiem, temat ciężarówek będzie mu zapewne bliski. Przyklej półfabrykaty z maszyny do pisania na tekturowym arkuszu. A kompozycję można uzupełnić kulkami.jakie rzemiosło zrobić tatusiu na urodziny

Tekturowa ramka jako prezent dla taty.

Z kolorowego papieru i tektury można wykonać wiele ciekawych rękodzieł, które będą wspaniałym prezentem dla twojego taty. Oprócz kart na urodziny taty możesz zrobić oryginalną ramkę. Możesz również kupić w sklepie gotową drewnianą ramę. Wystarczy go udekorować i przekazać ukochanemu rodzicowi. Ale jeśli zdecydujesz się zrobić ramkę z tektury i papieru, przygotuj następujące materiały:

 • 3 arkusze tektury i kolorowego papieru;
 • Super klej;
 • wstążka lub cienka koronka;
 • elementy wystroju.

Postęp:

 1. 2 arkusze tektury muszą być tego samego rozmiaru i kształtu. Wytnij okno w jednym arkuszu.
 2. Następnie przykryj przednią stronę ramy kolorowym papierem. Ale jeśli karton jest kolorowy, to możesz zostawić wszystko tak, jak jest.

  Następnie należy skleić dwa arkusze tektury. Zostaw przepustkę na zdjęcie.

 3. Gdy statek wyschnie, możesz zacząć go dekorować. W takim przypadku użyj dowolnych przedmiotów dekoracyjnych, które kupujesz w specjalistycznym sklepie..
 4. Teraz nadszedł czas, aby Twoja ramka na zdjęcia była obsługiwana. W tym celu warto wykorzystać trzeci arkusz tektury. Ale jeśli ramka będzie wisieć na ścianie, uformuj pętlę ze wstążki lub sznurka do zawieszenia.

papierowe rękodzieło na urodziny taty

Inne rękodzieło urodzinowe taty

Funkcjonalne rzemiosło – kubek ołówkowy.

Kolejne łatwe urodzinowe rzemiosło dla taty powstaje bardzo szybko. Ale pomimo prostoty wykonania, to rzemiosło zostanie z wielką przyjemnością zaakceptowane przez tatę..

Aby wykonać rzemiosło, potrzebujesz zwykłego jednorazowego kubka. Jednak, aby stworzyć rzemiosło, najlepiej wybrać szklankę o dobrej gęstości. Ponadto, aby stworzyć rzemiosło, przygotuj:

 • przezroczysty klej,
 • wstążki i akcesoria do dekoracji,.

Postęp:

 1. Najpierw wytnij paski z tkaniny. Tkaninę należy wybrać nie grubą. Szerokość listew powinna być równa wysokości szyby. Długość taśmy powinna odpowiadać rozmiarowi obwodu.
 2. Nałóż klej na szkło i delikatnie przyklej do niego taśmę..
 3. Przyklej kolorowe taśmy do szkła.
 4. Następnie możesz ozdobić szkło. W tej sytuacji użyj małych elementów..
 5. Zrób napis „Happy Birthday Dad” i przyklej go do szkła.

łatwe rzemiosło dla taty na urodziny

Zabawna koszulka dla taty.

Rękodzieło z dzieckiem na urodziny taty może być świetną zabawą. Oczywiście w tym przypadku warto podarować bliskiej osobie coś oryginalnego. Zdecyduj się na jasny prezent, a następnie zwróć uwagę na ciekawą koszulkę. Po otrzymaniu takiego prezentu tata będzie mógł jednocześnie odpoczywać i bawić się z dziećmi. Co przygotować, aby stworzyć koszulkę:

 • Biała koszulka,
 • markery i farby do tkanin,
 • małe samochody.

Oferujemy Ci szablon-zdjęcie, które możesz wydrukować. I możesz osobiście wymyślić własne zdjęcie. Wydrukuj szablon.jakie rzemiosło zrobić tatusiu na urodziny

Szablon, który się okazał, należy umieścić wewnątrz koszulki.

Za pomocą markera do tkanin zakreśl wszystkie linie.

Następnie za pomocą farby pokoloruj obraz i rozjaśnij go..

jakie rzemiosło zrobić tatusiu na urodziny

Wieszak tatusia.

Następujące rzemiosło jest bardzo proste w majsterkowaniu. Ale w niektórych przypadkach dziecko może potrzebować pomocy matki. Aby zrobić osobisty wieszak taty, musisz wziąć:

Zrób to sam na urodziny taty od 4-letniego syna

 • wieszak,
 • dziurkacz i gwint,
 • ołówki i naklejki,
 • nożyce.

Postęp:

 1. Wieszak umieszczony jest na tekturowym arkuszu. Należy go zakreślić od środka, a następnie wyciąć.
 2. Za pomocą dziurkacza wykonaj otwory w powstałym tekturowym wykroju. Jednocześnie obserwuj odległość około 4 cm między otworami..
 3. Zaleca się udekorowanie tekturowego wykroju naklejkami lub ołówkami. Za pomocą ołówków wykonuje się rysunek na obrabianym przedmiocie.
 4. Następnie użyj cienkiej liny. Musi mieć jasny kolor. Przesuń tę linę przez otwory.

Podsumowując

Jak widać, możesz wykonać wiele rękodzieła dla ukochanego taty, które będą dla niego ciepłymi prezentami. Spróbuj zrobić coś wspaniałego, aby zadowolić rodzica uwagą i wspaniałym prezentem.