Zrób to sam. Schematy, szablony, zdjęcia, filmy

Bonbonniere to małe pudełko na czekoladki, które może ozdobić każde świąteczne wydarzenie. Pierwsze bombonniery pojawiły się w XV-XVI wieku i były wykonane głównie z metali szlachetnych lub tektury. Nowoczesne pudełka przeszły wiele zmian i dziś występują w najróżniejszych kształtach. Wręczanie takich prezentów gościom na weselu to nowa tradycja, która przybyła do nas z Europy i zyskała w ostatnich latach znaczną popularność. W tym artykule wyjaśnimy jak zrobić bonbonnieres własnymi rękami.

Zrób to sam. Wideo

Chcesz zrobić bonbonniere, ale nie wiesz, co w nią włożyć? Zgodnie ze starą tradycją można zapakować migdały w cukrze lub jakąś drobną pamiątkę. Ponieważ powinien zawierać przyjemny symboliczny prezent, nie ma specjalnych wymagań dotyczących tego, co umieścić w bonbonniere..

Kształt bonbonniere może być dowolny, od zwykłej kostki po kuferek lub torebkę.

Jednym z najprostszych pudełek na drobny prezent jest etui. Możesz obejrzeć szczegółową klasę mistrzowską na wideo: Klasa mistrzowska: Pudełko

Jeśli chcesz zrobić bardziej efektowną bonbonniere własnymi rękami, spróbuj użyć schematu pudełkowego.

Obejrzyj lekcję mistrzowską na filmie: Ślubne bonbonnieres

Pudełka w kształcie serca nie są tak łatwe do wykonania, ale jeśli zastosujesz się do szczegółowych instrukcji, możesz to zrobić. Obejrzyj wideo: Pudełko w kształcie serca DIY (bonbonniere).

Zrób to sam. Zdjęcie

Po opanowaniu podstaw tworzenia bonbonnieres, pokaż swoją wyobraźnię i spraw, aby pudełka były bardziej oryginalne. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny wybór kreatywnych komplementów dla gości.

bombonierki na wesele

kreatywne prezenty dla gości

słoiki z cukierkami lub bombonniere

panna młoda i pan młody bombniere

komplementy dla gości

Oferujemy również kilka schematów ułatwiających wykonanie bonbonniere..

pudełka wykonane z papieru, Proponujemy Państwu również kilka schematów ułatwiających wykonanie bonbonnet

schematy bombniere

Mamy nadzieję, że nasz artykuł ze zdjęciami i filmami na temat jak zrobić bonbonnieres Wam się podobało, a na uroczystym wydarzeniu można naprawdę zaskoczyć gości.