Gry planszowe dla majsterkowiczów. Kółko i krzyżyk

Obecnie istnieje wiele gier planszowych dla dzieci, które pozytywnie wpływają na rozwój i pozwalają na ciekawe spędzenie czasu wolnego. Główną zaletą gry planszowej jest to, że nie wymaga ona żadnego dodatkowego sprzętu, ale można ją wykonać samodzielnie. W tym artykule dowiesz się jak samemu zrobić kółko i krzyżyk.

Zrób to sam w kółko i krzyżyk. Pomysły

Kółko i krzyżyk to jedna z najsłynniejszych gier, w które mogą grać zarówno dzieci, jak i dorośli. Podstawową zasadą jest to, że dwaj przeciwnicy wypełniają pola krzyżykami i zerami, starannie kalkulując logikę przeciwnika.

Kółko i krzyżyk to jedna z najsłynniejszych gier, w które mogą grać zarówno dzieci, jak i dorośli. Podstawową zasadą jest to, że dwaj przeciwnicy wypełniają kwadraty krzyżykami i zerami, starannie kalkulując logikę przeciwnika.

Jeśli Twoje dziecko nie potrafi rysować, ta gra mu się spodoba. Jedną z najprostszych opcji tego rekwizytu do gry jest wcześniejsze przygotowanie żetonów z kółkami i krzyżykami. Aby to zrobić, weź pierścienie z plastikowych butelek i przyklej kółka z oznaczeniami w środku. Następnie na kartce narysuj pole do gry i kolejno układaj żetony.

Jeśli Twoje dziecko nie potrafi rysować, ta gra mu się spodoba. Jedną z najprostszych opcji dla tych rekwizytów do gry jest wcześniejsze przygotowanie żetonów z kółkami i krzyżykami. Aby to zrobić, weź pierścienie z plastikowych butelek i przyklej kółka z oznaczeniami w środku. Następnie na kartce narysuj pole do gry i kolejno układaj żetony.

Wióry mogą być wykonane z innych materiałów, a pole może być wykonane na tkaninie. Jeśli chcesz komuś zaprezentować taką grę, wykaż się kreatywnością i zrób pole w kształcie serca i żetonów różnych kolorów w postaci małych serduszek.

Wióry mogą być wykonane z innych materiałów, a pole może być wykonane na tkaninie. Jeśli chcesz komuś podarować tę grę, wykaż się kreatywnością i stwórz pole w kształcie serca i żetonów w różnych kolorach, również w postaci małych serduszek.

Ostatnio popularne jest rzemiosło filcowe. Ten materiał jest bardzo wygodny do robótek ręcznych, ponieważ jego krawędzie nie kruszą się. Wystarczy pokroić frytki i zrobić pole. Możesz starannie przyszyć ściegi wokół krawędzi, aby ozdobić serca..

Ostatnio popularne jest rzemiosło filcowe. Ten materiał jest bardzo wygodny do robótek ręcznych, ponieważ jego krawędzie nie kruszą się. Wystarczy pokroić frytki i zrobić pole. Możesz starannie uszyć szwy wokół krawędzi, aby ozdobić serca.

Jeśli chcesz grać w kółko i krzyżyk podczas jedzenia, stwórz grę magnetyczną. Weź 4 patyczki do lodów, pomaluj je farbą, a następnie sklej, aby uzyskać pole do gry. Musisz przykleić magnesy z tyłu. Oddzielnie wykonaj liczniki w oznaczeniu zer i krzyżyków. Przyklej do nich również magnesy i przymocuj je do lodówki..

Jeśli chcesz grać w kółko i krzyżyk podczas jedzenia, stwórz grę magnetyczną. Weź 4 patyczki do lodów, pomaluj je farbą, a następnie sklej, aby uzyskać pole do gry. Musisz przykleić magnesy z tyłu. Oddzielnie wykonaj liczniki w oznaczeniu zer i krzyżyków. Przyklej do nich również magnesy i przymocuj je do lodówki.

nastolnye-igry-svoimi-rukami.-dlya-detej-37 nastolnye-igry-svoimi-rukami.-dlya-detej-36

Nadzieję, że pomysły jak zrobić kółko i krzyżyk podobało Ci się i możesz spędzić z dzieckiem ciekawie wolny czas.