DIY obręcz wstążka

Piękna obręcz do włosów z kwiatami kanzashi. Zdjęcie

Ozdabianie włosów tamborkiem jest nie tylko wygodne, ale i modne. Dziś naturalność jest w modzie, więc opaski z kwiatami będą prawdziwym dobrodziejstwem dla nowoczesnych piękności. Rozmawialiśmy już o cechach techniki kanzashi, aw tym artykule dowiesz się, jak się układać obręcz z kwiatami z satynowych wstążek. Podobną techniką polecamy ozdobić wszelkie spinki do włosów, wianki i gumki do włosów, wtedy Twój wizerunek będzie delikatny i romantyczny o różnych porach roku..

Materiały:

– satynowe wstążki w różnych kolorach;

– zapalniczka;

– pinceta;

– klej;

– koraliki lub pół koraliki;

– poczuł;

– kant.

Obręcz Kanzashi, klasa mistrzowska

Zacznijmy robić kwiaty do obręczy. Liście wykonamy z kwadratów taśmy o szerokości 2,5 cm lub 5 cm. Potrzebne będą trzy rodzaje modułów: dwa rodzaje okrągłe i ostre.

Aby zrobić ostry moduł, weź kwadrat taśmy, złóż go na pół po przekątnej, a następnie ponownie złóż trójkąt na pół. Krawędzie zatopić świeczką, następnie odciąć nadmiar i ponownie roztopić.

Aby zrobić ostry moduł, weź kwadrat taśmy, złóż go na pół po przekątnej, a następnie ponownie złóż trójkąt na pół. Połącz brzegi świeczką, a następnie odetnij nadmiar i ponownie rozpuść.

Możesz zacząć robić płaski okrągły płatek. Aby to zrobić, weź również kwadrat satynowej wstążki, złóż go po przekątnej, a następnie złóż krawędzie do linii środkowej trójkąta. Uszczypnij płatek pęsetą, jak pokazano na zdjęciu i zapal świecą.

Okrągły płatek wolumetryczny jest wykonany w podobny sposób jak okrągły płaski. Trójkąt składa się z kwadratu, a rogi są wygięte do środka. Wyrównaj płatek podczas procesu produkcyjnego i zapal krawędzie świecą.

Okrągły płatek wolumetryczny jest wykonany w podobny sposób jak okrągły płaski. Trójkąt składa się z kwadratu, a rogi są wygięte do środka. Wyrównaj płatek podczas procesu produkcyjnego i zapal krawędzie świecą.

Zrób wiele płatków każdego rodzaju ze wstążek o różnych kolorach, aby zbierać piękne kwiaty za pomocą techniki kanzashi. Zrób puste miejsca na liście osobno. Zalecamy przyklejenie płatków do filcowych kółek za pomocą pistoletu do kleju. Każdy płatek można również przyszyć indywidualnie do filcu. Przyklej pół koralik lub koraliki na środku kwiatu.

Przeczytaj, jak jeszcze możesz zrobić obręcz do włosów: DIY kwiatowe opaski na głowę od Thomasa

Aby obręcz wyglądała pięknie i nie rzucała się w oczy, wykonaj kwiaty o różnych rozmiarach. Rozważ także kolorystykę, wtedy gotowy produkt będzie piękny i harmonijny.

Aby obręcz wyglądała pięknie i nie rzucała się w oczy, wykonaj kwiaty o różnych rozmiarach. Rozważ także kolorystykę, wtedy gotowy produkt będzie piękny i harmonijny. Gdy wszystkie kwiaty będą gotowe, przygotuj okład. Musi być starannie owinięty taśmą, a wskazane jest przyklejenie go, aby akcesorium było trwałe. Przyklej kwiaty na wierzchu i obręcz jest gotowa!

Obręcz do włosów z kwiatami zrób to sam bardzo łatwo. Najważniejsze jest opanowanie produkcji modułów kanzashi i wypracowanie techniki do perfekcji..