DIY obszerne pocztówki wideo

Pocztówki wolumetryczne zrób to sam. Jak zrobić? Wideo

Co może być ładniejszego i słodszego niż dziecięce rękodzieło zrób to sam! Kiedy dzieci chcą zadowolić swoje matki i babcie, bardzo się starają. Pocztówki to jedno z dziecięcych rękodzieł, które rodzice pielęgnują od wielu lat, ponieważ wiążą się z nimi miłe wspomnienia. Robić karty zrób to sam dość proste, ale przydadzą się na każdą okazję.

Materiały:

– kolorowy papier

– papier z wzorami;

– kilka koralików;

– styropian;

– klej PVA;

– nożyce;

– nóż biurowy;

– prosty ołówek.

Pocztówki wolumetryczne zrób to sam. MK z wideo

Oferujemy opis standardowego schematu tworzenia pocztówki wolumetrycznej. To rzemiosło z kwiatami jest idealne na prezent dla mamy lub babci..

Oferujemy opis standardowego schematu tworzenia pocztówki wolumetrycznej. To rzemiosło z kwiatami jest idealne na prezent dla mamy lub babci.

Narysuj dwa najprostsze kwiaty, z których jeden powinien być większy od drugiego. Możesz wydrukować dowolny szablon kwiatu z Internetu lub użyć szablonu. Teraz dołączamy nasze narysowane lub wydrukowane szablony do kolorowego papieru i starannie obrysowujemy je prostym ołówkiem..

Oryginalna pocztówka. Obejrzyj wideo: Pocztówka HAND MADE 3D "Słoneczny kot"

Na zielonym papierze narysuj co najmniej pięć listków i też je wytnij.Teraz weź gruby papier, złóż go na pół. To będzie podstawa naszej pocztówki.Weź wzorzysty papier i wytnij go tak, aby zmieścił się z jednej strony naszej pocztówki, ale o 5 mm mniej z każdej strony. Przyklejamy PVA, aby przykleić wzorzysty papier do podstawy naszego blankietu, który stanie się tłem.

Być może chcesz zrobić pocztówkę z filmem: HAND MADE Postcard z trójwymiarowym kwiatkiem

Stwórz objętość, wycinając małe kostki pianki. Wysokość sześcianu powinna mieć kilka milimetrów, dzięki czemu będzie objętość. Teraz przyklejamy jedną z kostek do środka naszej pocztówki..

Przyklejamy nasz kwiat. Najpierw przyklej większy kwiatek do kostki styropianowej, następnie przyklej kostkę styropianową do środka kwiatka i przyklej do niego mniejszy kwiatek.

Przeczytaj także: Pocztówki Quilling

Ozdabiamy środek kwiatu koralikami, również go sklejając. Zielone liście przyklejamy do kostek piankowych. Możesz przykleić je wokół gotowego kwiatka lub przykleić je wzdłuż dolnej części pocztówki. Jak sobie życzysz.

Przyklejamy nasz kwiat. Najpierw przyklej większy kwiatek do kostki styropianowej, następnie przyklej kostkę styropianową do środka kwiatka i przyklej do niego mniejszy kwiatek. Środek kwiatu

Pozostaje zrobić najważniejszą rzecz na pocztówce – napisz ciepłe słowa z życzeniami, gratulacjami lub wierszami pisanymi z miłością.

Obejrzyj wideo: Oryginalne pocztówki DIY 3D w 5 minut dla mamy i babci

Takie proste rzemiosło jak karta zrób to sam gotowy. Nie bój się eksperymentować z paletą kolorów, wielkością i liczbą kwiatów i liści. Możesz zastąpić kwiaty motylami, jesiennymi liśćmi, sercami i ozdobić, w zależności od motywu pocztówki. Wszystko jest bardzo proste. Podaruj sobie i swojej rodzinie.