DIY pomysły na prezent dla dziewczynki na Walentynki

oryginalny prezent na Walentynki własnymi rękami

Być może najbardziej współczesne dziewczyny nie mogą się doczekać Walentynek. A to wszystko dlatego, że uważane są za osoby romantyczne. W tym dniu oczekują od wybranego przez siebie magii i pewnego rodzaju romansu. Oczywiście troskliwi faceci rozumieją pragnienia swoich pań. I w tym dniu starają się zaskoczyć ich wspaniałym prezentem. Warto jednak zauważyć, że najlepszym prezentem jest ten, który został stworzony własnymi rękami. A jeśli zamierzasz zaskoczyć swoją dziewczynę czymś niezwykłym, spróbuj zrobić oryginalny prezent dla dziewczyny 14 lutego własnymi rękami. A idee tej publikacji z pewnością pomogą Ci w tej niełatwej sprawie..

DIY prezenty dla dziewczynek na Walentynki

Walentynki.

Czy zdecydowałeś się pogratulować ukochanej walentynki? Więc nie kupuj tego w sklepie, zrób to sam. Spróbuj wprowadzić w życie kilka ciekawych pomysłów. Poniżej zaproponujemy Ci kilka opcji na walentynki.

jakie prezenty wręczane są w walentynki

oryginalny prezent na 14 lutego pomysły na dziewczynę zrób to sam

oryginalny prezent na Walentynki własnymi rękami

Tablica pamiątkowa.

Chcesz wiedzieć, jakie prezenty wręczane są w Walentynki? W takim razie powinieneś wiedzieć, że w te święta można wręczyć różnorodne prezenty. Ale najbardziej cenione są prezenty, które zostały stworzone ręcznie. Wydrukuj kilka wspólnych zdjęć. Zrób z nich kolorowy kolaż. Ale przyklej te zdjęcia na konkretnej tablicy. Udekoruj ten produkt różnymi serduszkami.oryginalny prezent na Walentynki własnymi rękami

Pudełko ze słodyczami.

Wszystkie dziewczyny uwielbiają słodycze. Dlatego możesz kupić różne smakołyki i znaleźć dla nich pudełko. Pudełko musi być ozdobione dekoracjami i wypełnione słodyczami, które zostały zakupione w sklepie.oryginalny prezent na 14 lutego pomysły na dziewczynę zrób to sam

Cukierkowy wieniec.

Kolejnym oryginalnym prezentem dla dziewczynki jest wianek w kształcie serca. Aby stworzyć rzemiosło, powinieneś przygotować:jakie prezenty wręczane są w walentynki

 • cukierki w czerwonych opakowaniach,
 • gruby karton,
 • klej i nożyczki.

Postęp:

 1. Przede wszystkim narysuj wzór serca na tekturze. Aby szablon okazał się równy, najpierw musisz narysować serce na zwykłej kartce papieru. Aby to zrobić, kartkę papieru składa się na pół i pół serca wyciąga się z jej zakładki..
 2. Przenieś ścieżki do szablonu i wytnij. Warto też wyciąć przestrzeń wewnątrz serca..
 3. Szablon serca można owinąć papierem do pakowania i taśmą. Tutaj wszystko jest proste. Przyklej szablon serca do kolorowego papieru i ponownie wytnij serce.
 4. Następnie użyj taśmy dwustronnej, aby przykleić cukierki do szablonu serca. Jednocześnie staraj się mocno przykleić słodycze do szablonu..

jakie prezenty wręczane są w walentynkijakie prezenty wręczane są w walentynkijakie prezenty wręczane są w walentynki

Topiary dla dziewczynki.

Kawowe serce to wyjątkowy i niezwykły prezent. Każda dziewczyna będzie bardzo zadowolona, ​​gdy otrzyma ten prezent na Walentynki. W momencie jego powstania poświęcisz temu przedmiotowi swoją uwagę i troskę. Wykonanie takiego rzemiosła jest bardzo proste. Rozważ szczegółowy proces tworzenia.

oryginalny prezent na Walentynki własnymi rękami

Postęp:

 1. Weź gruby karton i wytnij z niego kilka serc.
 2. Do jednego serca z tektury należy przykleić ołówek lub patyczek do lodów. Każdy inny kij też będzie działał. Ten kij będzie służył jako łodyga dla rzemiosła.
 3. Do kawałka tej tektury, na której znajduje się patyczek, należy przymocować 3 waciki.
 4. Następnie połącz ze sobą parę pustych miejsc. W rezultacie twoje serce będzie obszerne..
 5. Ponadto tekturowy wykrój jest przyklejany wacikami. Należy to zrobić po obu stronach. Następnie owiń serce dowolną nitką wełny.
 6. Teraz obszerne serce należy pomalować ciemnobrązową farbą. Pozostaw rzemiosło do wyschnięcia.
 7. Gdy statek jest całkowicie suchy, jest przyklejany ziarnami kawy. Ta praca powinna być wykonana po obu stronach..
 8. Owiń łodygę sznurkiem teksturowanym. W tym przypadku możesz również użyć: jasnej satynowej wstążki lub warkocza. Nici też będą działać.
 9. W przypadku rzemiosła zdobądź garnek o pięknym wyglądzie. Dodatkowo udekoruj go ozdobnym płótnem. Możesz również użyć tkaniny lub koronki..
 10. Teraz umieść mały kawałek styropianu na dnie garnka. Możesz użyć plasteliny. W tej podstawie dobrze umocuj kawowe serce na łodydze..
 11. Garnek powinien być wypełniony gwiazdkami i ziarnami cynamonu..

oryginalny prezent na Walentynki własnymi rękami

W ten sposób możesz stworzyć oryginalne serce dla swojej ukochanej..

Prezent dla ukochanej.

Dziś bardzo łatwo jest zrobić oryginalny prezent na Walentynki własnymi rękami. Prezent stworzony własnymi rękami z pewnością zachwyci Twoją Panią Serca. Aby zrobić kolejny prezent, należy przygotować minimalną ilość materiałów. Potrzebujesz więc:

 • prosta żarówka,
 • mały blok drewna,
 • kawałek drutu w kolorze,
 • klej i szczypce.

Postęp:

 1. Przede wszystkim warto usunąć całą zawartość z żarówki. W tym celu ostrożnie odkręć podstawę i usuń wszystkie elementy spalania..
 2. Teraz wykręć serca z drutu.
 3. Te serca należy włożyć do szklanego klosza.
 4. Konstrukcję należy przymocować do drewnianego pręta.
 5. Nie zapomnij ozdobić tej konstrukcji przyjemną spowiedzią..

jakie prezenty wręczane są w walentynki

Wreszcie

Teraz możesz dowiedzieć się, jakie prezenty są wręczane w Walentynki. Pamiętaj, że istnieje ogromna liczba pomysłów na prezent. I w tej ilości zawsze możesz znaleźć te rzemiosło, które jest bardzo proste do wykonania. Ogólnie rzecz biorąc, włóż swoją duszę w tworzenie tych rękodzieł i spraw, aby ten dzień dla ukochanej kobiety był niezapomniany i wyjątkowy..