DIY prezenty dla kobiet 8 marca

Zawsze przyjemnie jest dawać prezenty, a jeszcze przyjemniej jest robić je własnymi rękami, dlatego sugerujemy, aby dokładnie przygotować się na szybko zbliżające się święto 8 marca i złapać inspirację i każdy „szalony” pomysł na naszych stronach internetowych!

Zastanówmy się więc, jakie prezenty dla kobiet 8 marca możesz naprawdę zrobić w domu własnymi rękami? Przede wszystkim pocztówki. Jest pięknie i przyjemnie, opcji jest milion!

Karta podarunkowa DIY na 8 marca

Pocztówki mogą być rysowane ręcznie, aplikacje quillingowe, wolumetryczne.

Dużą popularnością cieszą się pocztówki, aplikacje, w których można wykorzystać zarówno różne rodzaje papieru, jak i wszelkiego rodzaju tkaniny, nie wyklucza się opcji z guzikami i wstążkami. Jako szablon (wzór) możesz użyć dowolnego obrazu z przedmiotem o pożądanym kształcie, na przykład samowarem, sylwetką kobiety, sukienką … obowiązkową podstawą pocztówki i najlepiej z niej wyjść gruby karton.

Teraz zobacz, jakie wątki mogą narodzić się spod twoich zręcznych rąk..

Jeśli przygotowujesz pocztówkę z całą rodziną, możesz zrobić to tak:

Jeśli przygotowujesz pocztówkę z całą rodziną, możesz zrobić to tak

Cóż, jaka mamusia (babcia) pozostanie obojętna na bukiet z kwiatami:

Cóż, jaka mamusia (babcia) pozostanie obojętna na bukiet kwiatów

I możesz nie tylko dawać kwiaty, ale także filiżankę, a nawet pisać gratulacje i podziękowania za wszystko, za wszystko!

I możesz nie tylko dać kwiaty, ale także filiżankę, a nawet pisać gratulacje

A może powinieneś być trochę oryginalny i ułożyć wszystkie główne elementy pocztówki za pomocą przycisków:

A może powinieneś być trochę oryginalny i rozłożyć wszystkie główne elementy pocztówki za pomocą guzików

Jeśli wybrana przez Ciebie osoba jest znakomitą kucharką, podaruj jej pocztówkę z fartuszkiem, z której dowiesz się, jak bardzo cenisz jej kulinarne umiejętności i arcydzieła:

Jeśli wybrana przez Ciebie osoba jest doskonałym kucharzem, daj jej pocztówkę z fartuszkiem.

Jeśli chcesz zrobić pocztówkę dla zapalonej fashionistki, będzie fajniej, jeśli pocztówka zostanie wykonana w tym stylu:

Jeśli chcesz zrobić pocztówkę dla zapalonej fashionistki, będzie fajniej, jeśli pocztówka zostanie wykonana w tym stylu.

Malowanie DIY jako prezent 8 marca

Ręcznie malowany obraz może posłużyć jako prezent na 8 marca. Tak więc dla miłośników kotów taki domowy obraz byłby idealną opcją:

Malowanie DIY jako prezent 8 marca

Aby to zrobić, musisz zaopatrzyć się w ramę, gruby kolorowy czarny papier, płótno lub płótno, nożyczki i oczywiście klej..

Jeśli jesteś dobry w rysowaniu, możesz sam narysować kota i motyle, jeśli nie, na ratunek przyjdą Ci zdjęcia z Internetu, wydrukowane i wycięte.

Potem wszystko jest proste – naciągamy płótno na ramę, wycinamy motyle i czarnego kota i po prostu przyklejamy. Będzie świetnie, jeśli motyle „przelecą” poza granicę kadru, obraz natychmiast ożyje i rozweseli się.

Cóż, jeśli jesteś mistrzem, dużo wynalazków, a w twoim domu jest wiele zakamarków, będziesz mógł wykonać nietypowe ramki, wstawiając do nich swoje ulubione zdjęcia lub zdjęcia:

Cóż, jeśli jesteś mistrzem, dużo wynalazków, a w twoim domu jest wiele zakątków

Taka niezwykła oprawa nie tylko doda Ci otuchy, ale także znacząco ozdobi Twój dom..

Jak widać, dla mistrza (nawet początkującego) nie ma rzeczy niemożliwych. A pomysły na prezenty rodzą się z niczego, wystarczy przyjrzeć się bliżej …

Kiedy prezenty na 8 marca są gotowe, bardzo ważne jest, aby na czas pamiętać o:

Kiedy prezenty są gotowe, bardzo ważne jest, aby o nich pamiętać

Lub, jeśli jesteś szlachetnym specjalistą kulinarnym, to:

Lub, jeśli jesteś szlachetnym specjalistą kulinarnym, to

Albo dość skromnie i jednoznacznie:

Albo całkiem skromnie i jednoznacznie