DIY prezenty walentynkowe

DIY pomysły na prezenty walentynkowe

Zbliżają się Walentynki i każdy, kto nie miał jeszcze czasu na przygotowanie się do tego święta, musi szybko zakasać rękawy i stworzyć rodzaj „cudu”, który może okazać drugiej połowie całą miłość i troskę, które przytłaczają dawcę!

A my Ci w tym pomożemy i podzielimy się pomysłami: zarówno opowiemy, jak i pokażemy!

Pomysł numer 1

W Walentynki musisz dobrze się bawić, obsypać ukochaną osobę prezentami i pokazać swoje uczucia! Aby pokazać wszystkim, kto jest dla Ciebie najlepszy, te dzianinowe rękawiczki pomogą:

W Walentynki musisz dobrze się bawić, obsypać ukochaną osobę prezentami i pokazać swoje uczucia!

Dla tych, którzy umieją robić na drutach, stworzenie takiego „kreatywnego” prezentu nie będzie trudne, ale wręcz przeciwnie, praca będzie się spierać jednym tchem, w oczekiwaniu na reakcję na TAKIE zaskoczenie!

Dla tych, którzy wiedzą, jak robić na drutach, stworzenie takiego „kreatywnego” prezentu nie będzie trudne.

A co z tymi kochankami, których godność nie obejmuje umiejętności robienia na drutach, ale komu naprawdę, bardzo podobał się nasz pomysł? Jest dla nich wyjście, ale wciąż muszą uzbroić się w nitkę i igłę i po prostu uszyć takie rękawiczki! Co więcej, aby nadać prezentowi jeszcze więcej symboliki, możesz uszyć zwykłą rękawiczkę w kształcie serca! Wszyscy od razu zrozumieją kto, gdzie i z kim!

Pomysł numer 2

Kartka świąteczna z deklaracjami miłości będzie, jeśli nie najlepszym prezentem, to jednym z najbardziej – na pewno!

Kartka świąteczna z deklaracjami miłości będzie, jeśli nie najlepszym prezentem

Do takiej aplikacji potrzebujesz grubej białej tektury na podstawę pocztówki i grubego kolorowego papieru o odpowiednich kolorach. Uzbrój się też w nożyczki, klej PVA, wstążki i długopis.

Wszystko odbywa się bardzo prosto! Na biały podkład papierowy jest przyklejany, barwiony i klejony tak, aby wystające krawędzie białego papieru pełniły rolę ramki. Następnie wycinamy i przyklejamy „drzewo” z ciemnobrązowego lub czarnego papieru. Kolejnym krokiem jest wycięcie serc z różowego papieru i nieco większego z białego, wystające krawędzie białych serc powinny mieć kształt płatków! Teraz w kolejce jest 20-25 małych różowych serc z papieru. Aby ułatwić pracę z małymi sercami, szukaj w sklepach specjalnych kręconych stempli, istnieją w postaci serc, a w postaci kwiatów, liści …

Teraz raczej odetnij małe białe kartki i usiądź, aby komponować swoje wyznania miłosne! On dobrze włączy swoją wyobraźnię, a jeśli jesteś tak zaawansowany i utalentowany, że możesz napisać to wszystko wierszem – cześć i chwała dla ciebie, a twoje wysiłki na pewno otrzymają odpowiedź w twoim drogim sercu! Bierzemy długopis i pięknym pismem układamy wszystko wymyślone przez Ciebie na zwojach, przekręcamy je i zawiązujemy cienkimi jasnymi wstążkami!

Różowe serduszka przyklejamy do białych serduszek, a już na nich przyczepiamy zwoje z wyznaniami miłosnymi skręcone w tubę!

Pomysł numer 3

Nie każdy może sobie pozwolić na taki prezent, jednak może on stopić każdy lód i zrobi niezapomniane wrażenie na Pani Twojego serca.!

Nie każdy może sobie pozwolić na taki prezent, jednak jest on w stanie stopić każdy lód i zrobi niezapomniane wrażenie na

Pomysł numer 4

Wróćmy do „walentynek”! Jak pamiętacie, to nazwa kartek i prezentów, które mają kształt serca i są wręczane na Walentynki.!

Wróćmy do „walentynek”! Jak pamiętacie, to nazwa kartek i prezentów, które mają kształt serca i są wręczane na Walentynki.

Czy ta „walentynka” coś Ci przypomina? Yin i Yang, męski i kobiecy, harmonia … dlaczego nie?! Taką pocztówkę robi się szybko, prosto, bez żadnych przygotowań! Rozważ ponownie nasze instrukcje krok po kroku na zdjęciach:

Pomysł numer 5

Ale taki obraz, wykonany własnymi rękami, z łatwością wpasuje się w każde wnętrze i przyniesie mu trochę radości..

Ale taki obraz, wykonany własnymi rękami, z łatwością wpasuje się w każde wnętrze

Aby zrobić to zdjęcie, zdobądź ramkę o odpowiednim rozmiarze, arkusz grubej tektury i biały papier na liście i pień drzewa. Przygotuj również mały kawałek czerwonego papieru, nożyczki i oczywiście klej PVA..

Sama praca nie zajmie dużo czasu, ale da Ci minuty inspiracji.