DIY serce rzemiosła

DIY pomysły na serce. Klasa mistrzowska

Aby podarować pamiątkę bliskiej osobie lub udekorować upominek nie potrzeba dużo pieniędzy, wystarczy wykazać się wyobraźnią i wykorzystać materiały, którymi dysponuje każdy dom. Serce szwaczki wykonane jest z niemal każdego materiału: cukierków, papieru, korków od szampana, nici. W tym artykule postanowiliśmy zebrać dla Ciebie proste lekcje mistrzowskie, jak zrobić oryginał serce na prezent.

Serce wolumetryczne wykonane z tektury

Materiały:

– karton

– klej

– nożyce

– cienki papier

– foremka do ciastek w kształcie serca

– Gazeta.

Weź żelazny lub plastikowy kształt serca i zakreśl go dwukrotnie na kawałku tektury na jedno rzemiosło. Do wykonania obszernego serca wskazane jest użycie gęstej tektury falistej.

Weź żelazny lub plastikowy kształt serca i zakreśl go dwukrotnie na kawałku tektury na jedno rzemiosło. Do wykonania obszernego serca zaleca się stosowanie gęstej tektury falistej.

Serce będzie obszerne, jeśli zostanie wypełnione cienkim papierem, który dobrze wchłania klej. Aby to zrobić, oderwij dużo małych kawałków papieru i zacznij przyklejać go do tekturowych serc za pomocą PVA.

Serce będzie obszerne, jeśli zostanie wypełnione cienkim papierem, który dobrze wchłania klej. Aby to zrobić, wybierz dużo małych kawałków papieru i zacznij przyklejać je do tekturowych serc za pomocą PVA.

Po całkowitym sklejeniu jednej części serca drobnym papierem, aby zwiększyć objętość, przyklej ją drugą połową serca wykonaną z tektury.

Po całkowitym przyklejeniu jednej części serca drobnym papierem, aby zwiększyć objętość, przyklej ją do drugiej połowy serca wykonanej z tektury.

Pokrój gazetę na paski i zacznij kleić ją wokół serca, aby całkowicie zakryła tekturę.

Pokrój gazetę na paski i zacznij przyklejać ją do serca, aby całkowicie zakryła tekturę.

Pozwól klejowi dobrze wyschnąć, a następnie możesz zacząć dekorować swoje rzemiosło. Otrzymasz piękną pamiątkę w kształcie serca, która jest dość prosta w wykonaniu..

Jak zrobić serce z nici dziewiarskich

Serce z nici i drutu jest wygodne w użyciu nie tylko do kreatywnego pomysłu na prezent, ale także do wykonania dekoracji do pomieszczeń. Spróbuj zaskoczyć ukochaną osobę i udekoruj pokój takimi serduszkami.

Serce z nici i drutu jest wygodne w użyciu nie tylko do kreatywnego pomysłu na prezent, ale także do wykonania dekoracji do pomieszczeń. Spróbuj zaskoczyć ukochaną osobę i udekoruj pokój takimi sercami.

Najpierw przygotuj gruby drut dziewiarski i nić w odpowiednim kolorze. Za pomocą szczypiec przytnij drut na odpowiednią długość i wygnij go na kształt serca. U góry wystarczy zagiąć drut szczypcami..

Najpierw przygotuj gruby drut dziewiarski i nić w odpowiednim kolorze. Za pomocą szczypiec przytnij drut na odpowiednią długość i wygnij go na kształt serca. U góry wystarczy zagiąć drut szczypcami.

Następnie zacznij owijać kształt serca nitkami dziewiarskimi. Rób wszystko w dowolnej kolejności, najważniejsze jest to, że nie ma wielu dziur. Możesz użyć technik izothreading lub string art, aby uczynić rzemiosło bardziej dokładnym..

Następnie zacznij owijać kształt serca nitkami dziewiarskimi. Rób wszystko w dowolnej kolejności, najważniejsze jest to, że nie ma wielu dziur. Możesz użyć technik izothreading lub string art, aby uczynić rzemiosło bardziej dokładnym.

Przeczytaj także: DIY filcowa klasa mistrzowska serca

Następnie zacznij owijać kształt serca nitkami dziewiarskimi. Rób wszystko w dowolnej kolejności, najważniejsze jest to, że nie ma wielu dziur. Możesz użyć technik izothreading lub string art, aby uczynić rzemiosło bardziej dokładnym.Serce nici dziewiarskich

Istnieje wiele sposobów na zrobienie serca własnymi rękami, więc wybierz najbardziej odpowiedni, w zależności od celu i dostępnych materiałów. Wystrój pokoju jest łatwy dzięki serduszkom w kształcie papierowej girlandy, a na prezent spróbuj zrobić obszerne serce..