DIY kolaż zdjęć w kształcie serca

Chcesz zrobić oryginalny prezent dla bliskiej osoby lub kreatywnie udekorować wnętrze sypialni? Spróbuj zebrać serce ze zdjęć. Ostatnio coraz popularniejszy staje się kolaż zdjęć, który zastępuje zwykłe albumy ze zdjęciami. Możesz ułożyć kształt serca za pomocą zdjęcia na różne sposoby, najważniejsze – nie bój się eksperymentować i stwórz piękne rzemiosło własnymi rękami z całego serca.

Jak zrobić serce ze zdjęcia?

W przypadku kolażu bardzo wygodne jest wykorzystanie zdjęć z Instagrama, które mają kwadratowy kształt. Możesz łączyć dowolne inne ujęcia z telefonu, tabletu lub aparatu. Najważniejszą rzeczą podczas drukowania jest wybór formatu 3×4 jeśli chcesz zrobić panel ze zdjęcia w ramce (20×20). Zdjęcia są potrzebne kwadratowe, ale wydrukuj je tak, aby był mały biały pasek papieru do klejenia. W takim przypadku wszystkie zdjęcia będą wyraźnie widoczne, a kształt serca stanie się znacznie łatwiejszy do złożenia..

W przypadku kolażu bardzo wygodne jest wykorzystanie zdjęć z Instagrama, które mają kwadratowy kształt. Możesz łączyć dowolne inne ujęcia z telefonu, tabletu lub aparatu. Najważniejsze, aby podczas drukowania wybrać rozmiar 3×4,Serce z fotografii

Nie bój się robić śmiesznych zdjęć, bo taki prezent wywoła uśmiech i wprawi w dobry nastrój. Chwile z przyjaciółmi lub rodziną to jedne z najlepszych chwil w życiu każdego człowieka..

Weź biały kwadratowy arkusz papieru lub kartonu o boku 20 cm.Najpierw narysuj na nim kształt serca, a następnie zacznij go wypełniać.

Weź biały kwadratowy arkusz papieru lub kartonu o boku 20 cm.Najpierw narysuj na nim kształt serca, a następnie zacznij go wypełniać.

Najwygodniej jest wklejać zdjęcia od dołu. Nie bój się przekroczyć krawędzi innego zdjęcia. Możesz przyciąć białe paski. W ten sposób otrzymasz serce z kwadratowych zdjęć..

Najwygodniej jest wklejać zdjęcia od dołu. Nie bój się przekroczyć krawędzi innego zdjęcia. Możesz przyciąć białe paski. W ten sposób otrzymasz serce z kwadratowych zdjęć. Pozostaje tylko wybrać piękną ramę do swojego rzemiosła i zaprezentować ją ukochanej osobie.

Pozostaje tylko wybrać piękną ramę do swojego rzemiosła i zaprezentować ją ukochanej osobie.

Pozostaje tylko wybrać piękną ramę do swojego rzemiosła i zaprezentować ją ukochanej osobie.

Przeczytaj także: Stwórz serce z kolorowego papieru

We wnętrzu sypialni za pomocą zdjęcia możesz ozdobić całą ścianę. Aby to zrobić, będziesz musiał również zebrać wiele pięknych zdjęć i zdecydować o ich rozmiarach. Aranżacja w kształcie serca będzie wyglądać pięknie, jeśli kupisz oprawki o tym samym kształcie, kolorze i stylu. Potrzebne będą 53 ramki i 53 zdjęcia.

We wnętrzu sypialni za pomocą zdjęcia możesz ozdobić całą ścianę. Aby to zrobić, będziesz musiał również zebrać wiele pięknych zdjęć i zdecydować o ich rozmiarach.

Jeśli zdecydujesz się po prostu przykleić swoje zdjęcia w kształcie serca na ścianie, pamiętaj, że z czasem zanikają. Innym sposobem ich ochrony jest laminowanie..

Jeśli zdecydujesz się po prostu przykleić swoje zdjęcia w kształcie serca na ścianie, pamiętaj, że z czasem zanikają. Innym sposobem ich ochrony jest laminowanie.

Możesz zrobić serce ze zdjęcia, używając różnych metod pozowania. Twoje dłonie powinny tworzyć kształt serca, jednocześnie niech wyraz twarzy na wszystkich zdjęciach będzie inny..

Możesz zrobić serce ze zdjęcia, używając różnych metod pozowania. Twoje dłonie powinny mieć kształt serca, ale jednocześnie niech wyraz twarzy na wszystkich zdjęciach będzie inny.

Jak widać pomysłów na prezent w kształcie serca jest bardzo dużo. Nie zapomnij o robieniu zdjęć, bo to, co znika z pamięci, pozostaje w albumie na długo.

Jak widać pomysłów na prezent w kształcie serca jest bardzo dużo. Nie zapomnij o robieniu zdjęć, bo to, co znika z pamięci, pozostaje w albumie na długo.Serce ich zdjęć na papierze