DIY tort na pieluchy, zdjęcie krok po kroku

Prezent dla noworodka powinien być nie tylko piękny, ale także przyjazny dla środowiska. Dlatego często pojawia się pytanie: „Co dać małemu dziecku?” Pamiętaj, że prezent musi być praktyczny, bo na początku maluch nie będzie z niego korzystał. Tort na pieluchy DIY to jeden z najlepszych prezentów dla niemowląt. Zdjęcie krok po kroku pomoże Ci złożyć tort i zaprezentować niezwykłą niespodziankę.

Jak powstaje ciasto na pieluchy. Klasa mistrzowska ze zdjęciem

Technologia robienia ciasta z pieluszek jest dość prosta, a wszystko, czego od ciebie wymaga, to kreatywność i wyobraźnia. Przygotuj wcześniej wszystkie niezbędne materiały, ponieważ oprócz pieluch będziesz potrzebować:

– taca na ciasto

– spinacze do bielizny

– wstążki

– zabawki i artykuły dekoracyjne

– pocztówki

– kwiaty

– taśma dwustronna.

Wygląd tortu zależy od liczby pieluszek, których chcesz użyć. Aby zrobić duże, trzypoziomowe ciasto, potrzebujesz co najmniej 84 sztuk. Do każdej warstwy możesz użyć pieluch o różnych rozmiarach lub twardościach, dzięki czemu ciasto będzie długo przypominało dawcę..

Do każdej warstwy możesz użyć pieluch o różnych rozmiarach lub twardościach, aby ciasto długo przypominało dawcę.

Najpierw połóż dolny poziom, przyda się do tego około 50 pieluszek. Weź tacę lub zawiń kawałek tektury ładnym papierem. Następnie ułóż przygotowany stos pieluszek. Włóż rolkę papieru toaletowego do środka i zawiąż dolną warstwę taśmą.

Przeczytaj także: Rękodzieło z szyszek własnymi rękami, schematy fotograficzne dla dzieci

Teraz podziel pozostałe pieluchy na większą i mniejszą część, aby zrobić jeszcze dwa poziomy. Podobnie, zrób jeszcze dwa poziomy i zabezpiecz je jeden na drugim. Aby zasymulować prawdziwe ciasto, weź kolorowe wstążki i owiń je wokół ciasta. Możesz je naprawić taśmą dwustronną. Użyj kwiatów pianiranu lub figurek filcowych jako dekoracji!.

Aby zasymulować prawdziwe ciasto, weź kolorowe wstążki i owiń je wokół ciasta.

Pozostaje udekorować ciasto przydatnymi prezentami dla dziecka. Może to być książeczka, botki, kokardki, suwaki, krem ​​lub żel pod prysznic. Wybierz wszystko w jednym kolorze, wtedy tort okaże się naprawdę kreatywny i będzie wyglądał pięknie ze wszystkich stron.

Aby zasymulować prawdziwe ciasto, weź kolorowe wstążki i owiń je wokół ciasta.

Jeśli prezent jest dla dziewczynki, preferuj różowe kolory, a niebieski i zielony są odpowiednie dla chłopca..

Kolejna mistrzowska klasa ciasta na pieluchy krok po kroku:

mistrzowska klasa ciasta na pieluchy krok po kroku:

ciasto na pieluchy z szampanem ciasto na pieluchy

Nadzieję, że zdjęcia krok po kroku jak zrobić ciasto z pieluch zrób to sam przyda się. Podaruj piękne i przydatne prezenty, które na długo pozostaną w Twojej pamięci i zostaną uchwycone na zdjęciu.