Halloweenowe rękodzieło z dyni

DIY Halloween Dynia Rzemiosła

Halloween to święto złych duchów. Można go zobaczyć nie tylko na pokazach kostiumowych, ale także w domu. Konieczne jest jednak specjalne przygotowanie się na takie wydarzenie: wykonaj dekoracje własnymi rękami, rękodzieło.

Dynia to główny atrybut Halloween. Zanim zaczniesz dekorować wnętrze, powinieneś ustalić, czy na warzywach są pęknięcia lub zgniłe miejsca, aby dynia przetrwała dłużej, proszę domowników i gości.

Halloweenowe rękodzieło z dyni

Dyniowi bohaterowie baśni i bestii

Uważa się, że dynia powinna być okropnym atrybutem wakacji, ale tak nie jest. Jeśli masz w domu dzieci, lepiej zrobić miłe i pozytywne zwierzęta lub bohaterów bajek..

Dyniowi bohaterowie baśni i bestii

Aby udekorować dobrą dynię, trzeba ją pomalować w określonym tonie, pozwolić warzywu wyschnąć, przykleić oczy, nos, anteny postaci z bajki z arkusza tektury lub pomalować farbami.

Aby zrobić dobrą dynię, musisz ją pomalować w określonym tonie, niech warzywo wyschnie

Powszechnie przyjmuje się, że dynia powinna być okropnym atrybutem wakacji.

Aby udekorować nietoperza, pomaluj dynię czarną matową farbą i przyklej papierowe skrzydełka do warzyw.

Aby udekorować nietoperza, pomaluj dynię czarną matową farbą i przyklej papierowe skrzydełka do warzyw

Halloweenowy glamour: malowane dynie

Jeśli Twoja firma będzie składać się z płci pięknej, polecamy stworzenie atmosfery mrocznego glamour. Należy wziąć dynie i pomalować je na czarny, różowy, czerwony i inne odcienie, poczekać, aż farba wyschnie i posypać brokatem warzywa.

Halloweenowy glamour: malowane dynie

Niezwykle i ciekawie wyglądają dynie, które są pomalowane na naturalny kolor za pomocą przyklejonych guzików o różnych rozmiarach i odcieniach..

Można je układać zarówno chaotycznie, jak i w formie słów, a do ogona warzywa można dodać kokardę lub satynową wstążkę

Można je umieszczać zarówno losowo, jak i w formie słów, a do ogona warzywa można dodać kokardę lub kwiat satynowych wstążek.

Można je umieszczać zarówno losowo, jak i w formie słów, a do ogona warzywa można dodać kokardę lub kwiat satynowych wstążek

Dekoracja z dyni na Halloween dla dzieci

Dynię można zaprojektować nie tylko w postaci bajkowej postaci, ale także zrobić z niej małe lub duże zwierzę. Na przykład dla gąsienicy weź 6 małych okrągłych dyń i pomaluj je na jasnozielony odcień. Gdy warzywa są suche, przyklej oczka i czułki z tektury lub filcu na głowę gąsienicy.

Dekoracja z dyni na Halloween dla dzieci

Udekoruj gąsienicę dziewczynki kokardką lub peruką i załóż czapkę dla chłopca. Ułóż dynie w sposób kręty, jakby gąsienica się poruszała. Po Halloween takie zwierzę można zostawić w ogrodzie, aby przypominało wakacje i dodatkowo ozdobiło teren placu zabaw..

Dodatkowo dynia będzie świetnie wyglądać w postaci cukierka lub ciasta.

Dodatkowo dynia będzie świetnie wyglądać w postaci cukierka lub ciasta. Aby zrobić cukierek, pomaluj dynię jasnymi kolorami i wymyśl ozdobę na wierzchu. Ciasto dyniowe powinno być również jaskrawo pokolorowane w różnych kolorach i ułożyć na sobie warzywa o różnych rozmiarach.

Zobacz też: Rękodzieło dziecięce z darów natury

Wycinanie ornamentu na dyni

Wycinanie ornamentu na dyni

Dla tych, którzy mają kreatywność istnieje możliwość stworzenia oryginalnej dekoracji – rzeźbionej dyni. Praca jest oczywiście żmudna, ale wynik przekroczy wszelkie oczekiwania. Po przygotowaniu wzoru lub ornamentu warzywo pokrywa się farbami..

Po przygotowaniu wzoru lub ornamentu warzywo pokrywa się farbami.

Rękodzieło z dużej dyni zrób to sam, wybór zdjęć

Rękodzieło z dużej dyni zrób to sam, wybór zdjęć

Zrób to sam powóz z dynibajeczny powóz z dyni

dom z oknem od strony portu

wazony z dyni

kosz wyrzeźbiony z dyni

Lampa DIY

jesienne rękodzieło z dyni

zrób to sam ptak

śmieszne jesienne rękodzieło: koty

Przeczytaj także więcej przydatnych artykułów w nagłówku: Rękodzieło wiejskie