Jak zrobić ananasa z szampana i cukierków. Wideo

Ananas DIY ze słodyczy i szampana. Wideo

Cukierki i szampan to najczęstsze prezenty, które są idealne na każdą okazję dla osób w każdym wieku. Jeśli chcesz, aby Twój prezent nie został zapomniany i zaskoczył ukochaną osobę lub szefa w pracy, spróbuj zrobić ananas z szampanem i czekoladkami.

Aby wykonać tak oryginalne opakowanie, będziesz potrzebować:

  • – butelka szampana;
  • – cukierki;
  • – włókno bambusowe;
  • – pistolet na klej;
  • – nożyce;
  • – taśma-aspidistr.

Oryginalne opakowanie szampana na święta

Najpierw musisz przygotować cukierki i całkowicie ukryć kucyki. Można to zrobić za pomocą zwykłej taśmy. Jeśli nie masz pistoletu do klejenia, ukryj kucyki taśmą dwustronną, za pomocą której możesz przykleić cukierek do butelki..

Kurs mistrzowski ze zdjęciem: ananas DIY ze słodyczy i szampana, lekcje mistrzowskie, wideo

Owiń butelkę szampana włóknem bambusowym i zabezpiecz zwykłą nitką. Na wierzchu przykleimy cukierki, aby nitka nie była widoczna. Rozpocznij klejenie od dołu, a następnie trochę wymieszaj w rzędach, aby cukierki ułożyły się we wzór szachownicy. Ponieważ wstępnie pokryłeś butelkę błonnikiem, widoczne szczeliny między cukierkami będą naśladować wygląd skórki ananasa..

Owiń butelkę szampana włóknem bambusowym i zabezpiecz zwykłą nitką. Na wierzchu przykleimy cukierki, aby nitka nie była widoczna. Rozpocznij klejenie od dołu, a następnie trochę wymieszaj w rzędach, aby cukierki ułożyły się we wzór szachownicy. Ponieważ wstępnie pokryłeś butelkę błonnikiem, widoczne szczeliny między cukierkami będą naśladować wygląd skórki ananasa.

Przeczytaj także: Jak zrobić ananasa z szampanem i cukierkami

Weź zieloną wstążkę i wytnij różne szerokości liści ananasa dla swojego ananasa. Muszą być przyklejone od góry butelki, a następnie nieco opuszczone. Aby liście były lekko zakrzywione, ukształtuj je za pomocą jakiegoś solidnego przedmiotu. Gdy liście ananasa będą gotowe, dodaj cukierki tak, aby butelka nie była widoczna.

Na wierzchu ananasa można również ozdobić włóknem bambusowym, aby zamienić rzemiosło w prawdziwy owoc tropikalny..

Dziś jest wiele pomysłów na pakowanie szampana. Needlewomen używają różnych cukierków i materiałów, aby własnymi rękami zrobić ananasa z butelki szampana.

Obejrzyj ciekawy film: Ananas ze słodyczy

Wideo krok po kroku z klasą mistrzowską: Ananas z szampana i słodyczy

Możesz spróbować samemu zrobić szampańskie ananasowe rzemiosło i przekazać darowiznę. W ciągu 15 minut będziesz mógł w oryginalny sposób zapakować szampana i udekorować nim świąteczny stół.