Jak zrobić piękną kartę zrób to sam dla mamy

DIY prezent dla mamy. Klasa mistrzowska ze zdjęciem

Chcesz podarować mamie miły prezent? Piękna pocztówka z kolorowego papieru przez długi czas przypomni Ci o Twojej miłości i trosce. Rzemiosło DIY można wykonać w krótkim czasie przy minimalnych kosztach. Mamy nadzieję, że lekcja mistrzowska krok po kroku ze zdjęciem pomoże Ci opanować proces tworzenia prostej pocztówki..

Materiały:

– klej

– cekiny

– kolorowy karton

– nóż biurowy

– znaczki pocztowe

– Szkocka

– wstążka

– nożyce.

Robienie pocztówki dla mamy. Klasa mistrzowska

Najpierw wymyśl, jakie kwiaty ozdobią twoją kartę, a następnie wykonaj puste miejsca. Jeśli masz tylko biały karton, spróbuj wyciąć stokrotki. Możesz pomalować rdzeń żółtym markerem lub przykleić żółte kółko. Będziesz musiał przygotować 3-4 kwiaty.

Jako bazę możesz użyć arkusza tektury w odpowiednim kolorze. Następnie posmaruj arkusz klejem i posyp go iskierkami. Oddzielnie możesz narysować na nim ramkę farbami lub podkreślić ją iskierkami. W górnej i dolnej części ramy będziesz musiał wykonać nacięcia, aby wstawić tam kwiaty..

Jako bazę możesz użyć arkusza tektury w odpowiednim kolorze. Następnie posmaruj arkusz klejem i posyp go iskierkami. Oddzielnie możesz narysować na nim ramkę farbami lub podkreślić ją iskierkami. Na górze i na dole ramki musisz wykonać nacięcia, aby wstawić tam kwiaty.

Przeczytaj także: Prezenty dla mamy: Uchwyty do piekarnika

Udekoruj swoją kartę silikonowymi pieczątkami. Pamiętaj, aby pokryć brokatem, który dobrze przylega do kleju.

Wytnij trzy łodygi z zielonego kartonu i włóż je do szczelin. Aby kwiaty były stabilne mocuje się je taśmą od strony seamy..

Udekoruj swoją kartę silikonowymi pieczątkami. Pamiętaj, aby pokryć brokatem, który dobrze przylega do kleju. Wytnij trzy łodygi z zielonego kartonu i włóż je do szczelin. Aby kwiaty były stabilne mocuje się je taśmą od strony seamy.

Weź gruby arkusz A4 i złóż go na pół. Przyklej swój ozdobiony blank z podpisem mamy na górze.

Użyj wstążki do udekorowania łodyg. Pozostaje tylko naprawić same kwiaty. Możesz do tego użyć taśmy dwustronnej..

Użyj wstążki do udekorowania łodyg. Pozostaje tylko naprawić same kwiaty. Możesz do tego użyć taśmy dwustronnej.

Ciekawy artykuł: pomysły na prezent dla mamy dla majsterkowiczów

Skróć łodygi, aby kwiaty wyglądały pięknie. Nie jest konieczne mocowanie wszystkich kwiatów na pocztówce do łodygi, można je przykleić w dowolnym rogu. Spróbuj zrobić kolorowe kwiaty, wtedy twoje rzemiosło będzie wyjątkowe i zabawne.

Kartka z bukietem kwiatów dla mamy jest gotowa, pozostaje tylko napisać ciepłe słowa i podarować ten cenny, ręcznie robiony prezent. Dziś z papieru można wykonać wiele różnych ciekawych rękodzieł, które staną się niezapomnianą pamiątką lub posłużą do dekoracji wnętrz. Podaruj bliskim miłe chwile i spędź ciekawy wolny czas ze svoimi-rukamy.com.