prezenty od pieluch dla dziewcząt na lekcjach mistrzowskich

Pojawienie się dziecka jest zawsze radosnym wydarzeniem nie tylko dla rodziców, ale także dla bliskich i bliskich przyjaciół. Jeśli chcesz być oryginalny i podarować przydatny prezent, proponujemy zrobić go samemu. Prezenty na pieluchy są popularne stosunkowo niedawno, ale pojawiło się już wiele pomysłów, jak je zaaranżować. W tym artykule dowiesz się, jak zrobić rower i wózek z pieluch..

Rowerek z pieluch to świetny prezent dla chłopca

Wybór prezentu dla noworodka to trudny proces, ponieważ małe dziecko nie będzie bawić się zabawkami przez kilka miesięcy, a jego rodzice już dawno kupili wszystko, czego potrzebuje po raz pierwszy. Aby prezent własnymi rękami był przydatny, użyj pieluch.

Rowerek z pieluch to świetny prezent dla chłopca

Materiały:

– pieluchy;

– miękka zabawka;

– taśmy;

– nożyce;

– Gumki papiernicze;

– pieluchy;

– grzechotki.

Mistrzowska klasa pieluchowa

Weź zakupione pieluchy i podziel je na pół. Odłóż na bok kilka, przydadzą się również do owinięcia grzechotek. Z pieluch muszą być wykonane dwa koła. Aby to zrobić, są one składane w kółko i zaciskane gumkami biurowymi. Kiedy okrąg się utworzy, musisz zrobić dziurę w środku. Aby to zrobić, wetknij w nią rękę i zawiąż pieluchy taśmą, aby się trzymały.

Mistrzowska klasa pieluchowa

Weź grzechotki, owiń je pieluszką, zabezpiecz gumkami i włóż w otwór koła. W takim przypadku złożoną pieluchę należy włożyć w jedno koło, z którego następnie uformujemy kierownicę. Dodatkowo każde koło musi być owinięte ręcznikiem..

Umieść suwaki na wierzchu roweru i wykonaj kierownicę z końców pieluchy, skarpet i wstążek.

Umieść suwaki na wierzchu roweru i wykonaj kierownicę z końców pieluchy, skarpet i wstążek. Wsadź na rower misia i pięknie udekoruj prezent.

Zobacz też: Ciasto na pieluchy DIY

DIY prezent od pieluch dla dziewczynki: Wózek

Wózek na pieluchy to najbardziej przydatny i oryginalny prezent dla noworodka. Możesz zrobić to samodzielnie z pieluszek, tektury falistej, wstążek, ręczników dziecięcych i kawałka kartonu.

DIY prezent od pieluch dla dziewczynki: Wózek

Przede wszystkim konieczne jest wykonanie z tektury podstawy do owalnego wózka. Weź 30 pieluszek i zacznij je zwijać. Przymocuj każdą taką rolkę gumką. Ułóż pieluchy pionowo na kartonie tak, aby całkowicie zakryły podstawę wózka i przymocuj gumką.

Przede wszystkim konieczne jest wykonanie z tektury podstawy do owalnego wózka. Weź 30 pieluszek i zacznij je zwijać

Weź 5 pieluszek i włóż je do zjeżdżalni w jednej części wózka i przykryj drugą pieluchą na górze. Przymocuj obrabiany przedmiot elastyczną opaską. Podstawa wózka już gotowa, pozostaje zrobić koła i ułożyć.

Przymocuj obrabiany przedmiot elastyczną opaską. Podstawa wózka już gotowa, pozostaje zrobić koła i ułożyć

W przypadku kół musisz wziąć cztery pieluchy, złożyć je i zwinąć w rolkę. Do dekoracji wózka potrzebny jest papier falisty. Możesz go przykleić gorącym klejem. Całkowicie przyklej ramę wózka papierem i wyprostuj krawędzie, aby uzyskać drobne fale. Na spód wózka można przykleić kolorowy papier lub karton. Przykryj pieluchy ręcznikiem na górze. Koła trzeba też owinąć w tekturę falistą, a następnie przykleić do ramy wózka.

Koła trzeba też owinąć w tekturę falistą, a następnie przykleić do ramy wózkaKoła trzeba też owinąć w tekturę falistą, a następnie przykleić do ramy wózka

Możesz ozdobić wózek wstążkami lub koralikami. Nie zapomnij o miękkiej zabawce lub grzechotce, która pięknie uzupełni Twój kreatywny prezent..

Zamiast zabawki możesz użyć kartonowego stojaka z obrazkiem dziecka

Zamiast zabawki możesz użyć kartonowego stojaka z obrazkiem dziecka. Zrób rączkę wózka z kartonu i udekoruj wstążkami.

Prezenty na pieluchy to najlepszy pomysł dla noworodka

Prezenty na pieluchy to najlepszy pomysł dla noworodka. Teraz nie musisz długo szukać zabawek czy pamiątek, a potem martwić się, czy Twoje dziecko ich potrzebuje..

Prezent od pieluch, wideo

Przydatne rzemiosło przez długi czas będzie przypominać o dawcy.