prezenty na walentynki zrób to sam zdjęcie

Bardzo przyjemnie jest dawać prezenty. Poza tym bardzo przyjemnie jest otrzymywać prezenty. Ale szczególnie cenione są te prezenty, które zostały stworzone własnymi rękami. Nie trzeba się tym dziwić. W końcu takie prezenty powstały z duszą i wyobraźnią. Zwyczajem jest wręczanie różnych prezentów, ręcznie robionych pamiątek w Walentynki. Z reguły takie prezenty są starannie trzymane przez pozostałe połówki i wywołują w nich tylko ciepłe emocje. W tym artykule pokażemy Ci, jakie prezenty walentynkowe możesz zrobić własnymi rękami. Tutaj znajdziesz zdjęcia takich prezentów, a także najbardziej oryginalne pomysły, które na pewno zechcesz zrealizować.

Pomysły na prezent

Krakersy ze słodyczami.

Walentynki to wyjątkowe święto. W tym dniu możesz rozkoszować się prezentami nie tylko swoich bliskich. Okazuje się, że słodkie prezenty można podarować dziewczynom i przyjaciołom. Każda osoba z przyjemnością otrzyma kolejny prezent. Aby stworzyć taką prezentację należy przygotować:

najbardziej oryginalne prezenty na Walentynki

 • rolki papieru toaletowego lub ręczniki papierowe,
 • taśma i papier do pakowania,
 • konfetti i nożyczki,
 • małe pamiątki lub słodycze.

Postęp:

 1. Cylinder jest przecięty na pół.
 2. Następnie każdą połówkę cylindra należy wypełnić mini upominkami lub słodyczami..
 3. Teraz połówki cylindrów są złożone i sklejone taśmą.
 4. Następnie pobierany jest arkusz pięknego papieru do pakowania. Powinny owinąć dwie połówki cylindra. Ponownie zabezpiecz konstrukcję taśmą..
 5. Segmenty taśmy muszą być przymocowane do obu końców cylindra. Końce wstążek można zwinąć nożyczkami..

Aby dostać się do zawartości cukierka, musisz rozwinąć ten prezent w środku.

Prosty wazon z sercami.

Warto zauważyć, że robienie prezentów na 14 lutego własnymi rękami jest dość proste. Na tę czynność można poświęcić minimum wysiłku. Jednak mimo to te prezenty zachwycą każdego miłymi wspomnieniami tego dnia. W Walentynki możesz zrobić oryginalny wazon własnymi rękami. Do jego stworzenia wystarczy:

 • słoik,
 • czerwony filc i mocna nić,
 • igła, taśma i klej.

Postęp:

 1. Najpierw z czerwonego filcu wycina się serca. Nie trzeba ich powiększać..
 2. Igłę i nitkę należy przewlec przez wszystkie serca. Pozostaw odległość 7 cm między sercami..
 3. Jeśli wszystkie serca są umieszczone na nitce, to jej koniec jest zawiązany węzłem..
 4. Następnie za pomocą taśmy lub kleju przymocuj jeden koniec nici do słoika. Następnie owinąć cały słoik tą nitką..

Prezent świąteczny jest gotowy! Możesz teraz wlać do niej wodę i umieścić w niej kwiaty.

DIY zdjęcie prezentu walentynkowego

Śliczny bukiet.

Jeśli nie wiesz, który prezent na Walentynki zrobić własnymi rękami, zwróć uwagę na poniższe zdjęcie. Być może tę grupę można przypisać liczbie tych bardzo oryginalnych prezentów. Aby stworzyć oryginalny bukiet, przygotuj:prezenty na 14 lutego zrób to sam

 • zielony filc i sznurek,
 • nici proste i nici wielokolorowe,
 • satynowa wstążka,
 • biała farba akrylowa (odpowiednia jest również farba w sprayu),
 • gałązki i gorący klej.

Postęp:

 1. Nasz bukiet składać się będzie z pomponów. Dlatego nić owija się wokół palców około 75 razy. Aby zrobić duży pompon, nić owija się wokół 4 palców. Do małego pompona potrzebujesz 3 palców. Owiń wymaganą liczbę zwojów na palcu, a następnie odetnij nić.najbardziej oryginalne prezenty na Walentynki
 2. Teraz odetnij kolejny kawałek nici. Będzie to potrzebne do owinięcia grudki, która była owinięta wokół palców. Zawiąż nić w węzeł.
 3. Teraz usuń nić z palców. (Zrób to ostrożnie). Następnie nożyczkami odetnij wszystkie pętle po lewej i prawej stronie..prezenty na 14 lutego zrób to sam
 4. Dopasuj nitki, aby pompon był puszysty. Wyrównaj pompon. Odetnij nadmiar nitek.
 5. Po stworzeniu pomponów zrób dla nich łodygi. Są pomalowane na biało.
 6. Następnie za pomocą gorącego kleju przykleja się pompon do łodygi.
 7. Liście są wycinane z filcu. Mogą mieć absolutnie dowolny kształt. Płatki są również przyklejane do łodygi za pomocą kleju..
 8. Trzeba zrobić kilka podobnych kwiatów.

Gotowy bukiet owinięty jest piękną wstążką lub sznurkiem. Możesz również uzupełnić bukiet wstążką z gratulacjami..

Kostka do układania puzzli.

Rękodzieło walentynkowe to oryginalny prezent dla każdego. A wszystko dlatego, że jest niezwykłe. Ponadto są bardzo łatwe do wykonania własnymi rękami. Jesteśmy gotowi zaoferować Ci kolejną klasę mistrzowską. Aby zrobić rzemiosło, przygotuj:

 • 4 kostki drewna,
 • pędzle i farby akrylowe,
 • cekiny w różnych kolorach i klej PVA,
 • wzór serca i prosty ołówek.

prezenty na 14 lutego zrób to sam

Postęp:

 1. Umieść wszystkie 4 kostki na płaskiej powierzchni..
 2. Umieść szablon serca na kostkach. Musi być obrysowany ołówkiem..
 3. Klej PVA nakłada się na miejsce serca już na kostkach.
 4. Teraz warto ostrożnie wlewać iskierki. Nadmiar iskier jest strząsany za pomocą pędzla. Możesz nałożyć klej na brokat, aby uzyskać dobrą przyczepność. Klej musi wyschnąć.
 5. Następnie kostki muszą być obracane i powtarzane tak samo, aby stworzyć kolejne serce. Jednak do stworzenia nowego serca używany jest inny kolor brokatu, więc musisz pokryć wszystkie boki kostek..
 6. Gotowe kostki składa się w piękną torebkę, którą można również ozdobić serduszkami..najbardziej oryginalne prezenty na Walentynki

Kreatywny prezent dla faceta.

W Walentynki zwyczajowo daje się zupełnie inne prezenty. Są kupowane w sklepach lub robione własnymi rękami. Kolejny prezent zostanie doceniony przez faceta. Wykonanie go jest dość proste. Brać:

 • biały karton,
 • nożyczki i ramka na zdjęcia,
 • szminka czerwona.

Postęp:

 1. Często karton jest wycinany. W rezultacie powinieneś otrzymać arkusz, który będzie większy niż Twoja ramka na zdjęcia..
 2. Nałóż kilka buziaków na biały karton.

  Włóż kartonik do ramki i na jego plecach napisz gratulacje dla ukochanej.

Mistrzowska klasa majsterkowania walentynek

Diament origami.

Dziewczyny kochają diamenty. Przez cały czas pierścionki były uważane za przyjemny prezent. Ale jeśli nie masz możliwości podarowania prawdziwego pierścionka z brylantem, spróbuj zrobić to za pomocą techniki origami. Możesz zrobić taki diament z: kartki papieru, kleju i nożyczek. Możesz także potrzebować linijki. Cały proces tworzenia można zobaczyć na zdjęciu..prezenty na 14 lutego zrób to sam

najbardziej oryginalne prezenty na Walentynki

prezenty na 14 lutego zrób to sam

Sparowane koszulki.

Możesz zadowolić ukochaną osobę oryginalnym T-shirtem. Co więcej, bardzo modne jest dawanie takich koszulek. Na koszulkach można umieścić wiele różnych notatek, które pozwolą pokazać otaczającym Cię czułe uczucia..najbardziej oryginalne prezenty na Walentynki

Wreszcie

W tym artykule wymieniliśmy najbardziej oryginalne prezenty walentynkowe. Jak widać, ich wykonanie jest bardzo proste. Jednak takie prezenty mogą sprawić, że każdy mieszkaniec naszej planety stanie się szczęśliwym człowiekiem..