prezenty na 23 lutego zrób to sam zdjęcie

Rosjanki kilka razy w roku przyjmują gratulacje od kobiet. Z reguły dzieje się to podczas słynnych świąt takich jak: 8 marca, Dzień Matki, Walentynki. Ale w przypadku mężczyzn sytuacja jest nieco inna. Zasadniczo gratulacje przyjmują dopiero 23 lutego. Wszystkim ludziom należy pogratulować tego dnia, mimo że nie służyli w wojsku. Jeśli nie wiesz, co dać mężczyźnie w Dzień Obrońcy Ojczyzny, zwróć uwagę na prezenty, które zostały wykonane własnymi rękami. Takie prezenty mogą pozostawić na mężczyźnie miłe wrażenie, które będzie wspominał przez cały rok. W tym artykule postanowiliśmy wymienić wszystkie oryginalne prezenty na 23 lutego, które możesz zrobić własnymi rękami dla mężczyzn. Generalnie zdobądź wszystko, czego potrzebujesz, zainspiruj się naszymi pomysłami i zacznij tworzyć coś pięknego..

Pomysły na prezenty na 23 lutego

Piękny kubek. 

Aby zrobić prezent na 23 lutego mężowi własnymi rękami, musisz spróbować. Ponadto w takim przypadku może być potrzebna wyobraźnia. Podarowanie prostej szklanki 23 lutego to powszechny pomysł. Dlaczego nie zamienisz niepozornego kubka w oryginalne dzieło sztuki. Aby zrobić tak oryginalny kubek należy przygotować:

 • ziarna kawy i filiżanka,
 • waciki i waciki,
 • brązowa farba akrylowa,
 • Super klej.

Postęp:

 1. Najpierw całą powierzchnię kubka przyklejamy płatkami kosmetycznymi. Staraj się mocno skleić krążki, aby nie były widoczne żadne szczeliny..
 2. Owiń kubek nitką.
 3. Powierzchnia płatków kosmetycznych powinna być dobrze pokryta farbą akrylową..
 4. Ziarna kawy można teraz przykleić do kubka. Aby rzemiosło wyglądało na obszerne, ziarna można skleić w dwóch rzędach.

prezent na 23 lutego zrób to sam mojemu mężowi

Poduszka DIY “Na pamięć”.

Wszyscy ludzie są zadowoleni z otrzymywania prezentów. Mężczyźni też nie są wyjątkiem. Jeśli chcesz zadowolić wybraną osobę czymś oryginalnym, zamień prostą poduszkę w oryginalny prezent. Taki produkt zawsze będzie przypominał o Tobie mężczyźnie. Umieść fajne zdjęcie lub napis na takiej poduszce prezentowej. Aby wykonać tak oryginalną poduszkę należy przygotować:

 • poduszka w białej poszewce,
 • drukarka odrzutowa,
 • kolaż migawek lub fotografii,
 • papier termiczny.

Postęp:

 1. Najpierw wydrukuj kolaż zdjęć lub zdjęcie na papierze termicznym.
 2. Teraz dołącz obrazek do poszewki na poduszkę. I dokładnie wyprasuj żelazkiem.
 3. Usuń papier z tkaniny po całkowitym ostygnięciu..

prezenty na 23 lutego zrób to sam zdjęcie

Prezent „Butelka”.

W Dzień Obrońcy Ojczyzny każdy mężczyzna z przyjemnością otrzyma butelkę drogiego alkoholu. Ale samo podanie butelki alkoholu jest trywialne. Spróbuj udekorować butelkę w oryginalny sposób. Aby zrobić butelkę, przygotuj:

 • koszula dla chłopca (wskazane jest, aby zabrać ją w pudełku i koszula powinna być w pudełku),
 • alkohol w butelce,
 • igła i krawat,
 • nożyczki i nici.

Postęp:

 1. Najpierw załóż koszulę na butelkę, a następnie zapnij na niej guziki..
 2. Zawiąż rękawy za butelką.
 3. Teraz zawiąż krawat na szyjce butelki
 4. Jeśli pod spodem pozostało dużo materiału, odetnij niepotrzebne i zszyj wszystko porządnie.
 5. Uzupełnij kompozycję pamiątkowymi medalami lub zamówieniami.

oryginalne prezenty na 23 lutego dla kolegów mężczyzn

To wszystko, co oryginalny prezent na Dzień Obrońcy Ojczyzny jest gotowy. Jeśli nauczysz się robić te oryginalne prezenty na 23 lutego, możesz je zaprezentować kolegom. Ponadto możesz przedstawić jako prezent i inne prezenty, które również musisz wykonać własnymi rękami..

Pocztówki na 23 lutego.

Dziś wystarczy własnoręcznie zrobić prezenty na 23 lutego. Rzuć okiem na jeszcze jedno zdjęcie, aby zadowolić swojego mężczyznę czymś oryginalnym..

Pocztówka to coś, czym często gratulujemy naszym bliskim. W Dzień Obrońcy Ojczyzny pocztówki powinny być komiczne. Muszą być udekorowane: gladiatorami, rycerzami, żołnierzami lub innymi znanymi dziś postaciami. Aby wykonać taką kartę, wystarczy wydrukować rysunek rycerza. Wydrukuj również twarz osoby, której karta zostanie okazana. Przyklej twarz taśmą dwustronną. Nie zapomnij ozdobić swojej karty świątecznym napisem.oryginalne prezenty na 23 lutego dla mężczyzn własnymi rękami

Bank z pieniędzmi.

Wykonanie tego prezentu jest dość proste. Weź czysty słoik i napełnij go pieniędzmi. W takim przypadku użyj banknotów o różnych nominałach. Ten słoik powinien być zamknięty papierem do pakowania. Zwiąż go sznurkiem i uszczelnij woskiem.

Ten bank można podpisać na różne sposoby. Na przykład może to być tak: „Posiekana kapusta”, „Vinaigrette w banku”.DIY prezent na 23 lutego dla ukochanej

Ciekawie ukształtowane ciasteczka. 

Możesz łatwo zrobić prezent dla ukochanej własnymi rękami 23 lutego. Wszyscy mężczyźni kochają słodycze. Dlaczego więc nie zadowolić ich swoimi talentami podczas tego święta. Proponujemy Ci upiec pyszne ciasteczka w ciekawy sposób. Pamiętaj, że tego typu delikatność może zadowolić każdego mężczyznę..

prezent na 23 lutego zrób to sam mojemu mężowi

Bukiet skarpet.

Skarpetki to praktyczny prezent dla każdego mężczyzny. W końcu każdy wie, że ten element garderoby bardzo szybko się zużywa. Ale oddawanie skarpetek w zwykłym formacie jest nudne. Koniecznie trzeba prezentować ten prezent w jakiś oryginalny sposób. Spróbuj zrobić bukiet ze skarpet i podaruj go swojemu kochanemu mężczyźnie.prezent na 23 lutego zrób to sam mojemu mężowi

Bonbonnieres ze słodyczami.

Następny prezent będzie świetny do podarowania kolegom z pracy lub kolegom z klasy. Kup małe cukierki i zrób bonbonniere w kształcie gwiazdy. Pamiętaj, że każdy mężczyzna będzie bardzo zadowolony z takiego prezentu..prezenty na 23 lutego zrób to sam zdjęcie

Dzianiny.

23 lutego to najzimniejszy miesiąc w roku. Dlatego w tym dniu należy dawać mężczyźnie dzianiny. Możesz oczywiście ograniczyć się do błahych rzeczy. Możesz także zrobić na drutach coś oryginalnego. Na przykład może to być kask lub inny kreatywny przedmiot wykonany z przędzy..ciekawe prezenty na 23 lutego zrób to sam

Sprzęt sportowy wykonany ze słodyczy.

Dawanie słodyczy to zawsze przyjemność. A otrzymywanie takich prezentów jest podwójnie przyjemniejsze. Ale 23 lutego warto zrobić coś oryginalnego. Na przykład możesz zbudować kettlebell lub hantle z grubej tektury i przykleić ten przedmiot słodyczami..oryginalne prezenty na 23 lutego dla mężczyzn własnymi rękami

Jak pogratulować kreatywnym kolegom z pracy

Ręczniki są dostępne dla współpracowników. Trzeba je jednak podać w oryginalny sposób. Zawiąż każdy ręcznik wstążką i znajdź w sklepie specjalne czapki kąpielowe z motywem świąt. Również na drukarce wydrukuj twarze swoich kolegów i przymocuj je do ręczników..

Zbiorniki zrób to sam na wakacje.

Postaraj się zrobić ciekawe prezenty na 23 lutego własnymi rękami, które możesz dać swoim bliskim mężczyznom. Teraz zaproponujemy Wam kilka pomysłów na stworzenie kreatywnych czołgów..

Zrób więc pierwszą wersję zbiornika z cukierków i butelki piwa. Przede wszystkim ułóż kształt zbiornika i sklej go cukierkami. Dołącz butelkę piwa do zbiornika, aby reprezentować pysk.prezenty na 23 lutego zrób to sam zdjęcie

Zbiornik może być wykonany ze skarpetek i ozdobiony piękną satynową tasiemką.

DIY prezent na 23 lutego dla ukochanej

Kolejna wersja zbiornika na skarpety.

oryginalne prezenty na 23 lutego dla mężczyzn własnymi rękami

Kubek cukierków.

Do 23 lutego możesz zrobić ogromną liczbę prezentów. Ale wszyscy chętnie otrzymają w prezencie oryginalny słodki kieliszek. Warto powiedzieć, że ten prezent będzie wymagał różnych cukierków. Długie cukierki służą do ozdabiania szkła, a pozostałe cukierki służą do ozdabiania spodka i samego kubka. W pracy będziesz potrzebować grubego kartonu, cukierków i kleju. Wykonanie takiego kubka jest niezwykle łatwe. Tworzymy bazę z tektury i sklejamy ją słodyczami.

oryginalne prezenty na 23 lutego dla mężczyzn własnymi rękami

Wreszcie

Jak widać, łatwo jest zrobić oryginalne prezenty na 23 lutego. Jest też bardzo fajny. W końcu stworzenie jakiejś oryginalnej rzeczy przynosi przyjemność i pozytywne emocje. Dlatego twórz wyjątkowe i piękne prezenty i ciesz się nimi swoich ukochanych mężczyzn..