Kwiaty z klasy mistrzowskiej Thomasa

Wykonujemy kwiaty w puszkach od Thomasa, mistrzowska klasa ze zdjęciem

Paciorecznik – to niezwykle piękny kwiat o jasnych płatkach i bujnych liściach. Roślina rośnie w warunkach naturalnych w Indiach, Chinach i Ameryce, a do Europy została wprowadzona w XVI wieku. Canna zachwyca swoim pięknem i dekoracyjnością, dlatego w tym artykule dowiesz się, jak zrobić ten kwiat z pianiranu.

Materiały:

– pistolet na klej;

– drut nr 24;

– taśma taśmowa;

– nożyce;

– Farba olejna;

– pianiran.

jak zrobić kwiaty z klasy mistrzowskiej Thomasa

Kwiaty klasy mistrzowskiej od Thomas

Kwiaty klasy mistrzowskiej od Thomas

1. Do kwiatka potrzebne są płatki o różnych kształtach. Możesz wydrukować szablon z Internetu lub zakreślić płatki żywego kwiatu.

2. Przenieś szkice płatków do żółtego pianiranu i wytnij 6 płatków każdy według pierwszych trzech wzorów i 4 płatki każdy według największych wzorów..

Do kwiatka potrzebne będą płatki o różnych kształtach. Możesz wydrukować szablon z Internetu lub zakreślić płatki żywego kwiatu.

3. Zwiń każdy płatek w tubę i prostując, nadaj mu kształt.

4. Wąskie płatki powinny być lekko wydłużone z zakrzywioną krawędzią.

5. Aby płatki wyglądały jak żywe, rozciągnij ich brzegi.

kwiat na spince do włosów z klasy mistrzowskiej Thomasa

6. Weź czerwoną farbę olejną i nałóż ją na gąbkę. Tonuj wszystkie płatki.

7. Zegnij krawędź warkocza w pierścień i przyklej dwa płatki naprzeciwko siebie. Przyklej trzeci płatek, większy niż dwa pierwsze, z boku.

kwiaty ze zdjęcia Thomasa z klasy mistrzowskiej

8. Zrób sześć nieotwartych pąków. Dwa z nich można zostawić, a z pozostałych zrobimy kwiaty. Zaczynamy pracę z płatkami, które na schemacie są oznaczone cyframi 4-6..

9. Przyklej płatki, aby zrobić kwiat.

10. Teraz wszystkie kwiaty trzeba zebrać w całą gałąź. Zacznij od pąków. Zbierając gałązki, owiń zieloną taśmą.

11. Jeśli chcesz zrobić piękną spinkę do włosów, przymocuj kwiaty do spinki za pomocą taśmy.

Kwiaty pianirowe są bardzo podobne do naturalnych, dlatego znajdują szerokie zastosowanie w dekoracji wnętrz,

Kwiaty z pianiranu Są bardzo podobne do żywych, dlatego są szeroko stosowane w wystroju wnętrz, do ozdabiania ubrań i toreb, a także w produkcji biżuterii i innych akcesoriów. Możesz zrobić kilka długich gałązek kanny i dodać do niej liście, wtedy kwiat wypełni pokój nutami czułości i wyrafinowania..

Kwiaty z klasy mistrzowskiej wideo Thomasa

Świeże kwiaty są krótkotrwałe, więc zachwycają właścicieli tylko przez krótki czas. Kwiat Thomasa nie boi się deszczu ani jasnego słońca, dlatego uzyskuje się z niego piękną biżuterię do włosów. Chcesz zadowolić swojego przyjaciela lub dziecko? Zabezpiecz kwiat gumką lub spinką do włosów i podaruj go jako ręcznie robiony prezent. Takimi produktami można ozdobić fryzurę panny młodej lub absolwenta..