DIY bukiet słodyczy. Mnóstwo zdjęć. Słodki projekt

Stojak na cukierki pojawił się stosunkowo niedawno i zyskał dużą popularność. Taki prezent na długo zachwyci oko i przypomni dawcy. Cukierkowe bukiety to oryginalna kompozycja czekoladek.

Nowoczesne kwiaciarnie oferują bukiety wizytowe, rocznicowe i ślubne w technice Sweet Design. Zrobiliśmy dla Ciebie specjalny wybór najbardziej piękne bukiety słodyczy ze zdjęciami. Mamy nadzieję, że te pomysły przydadzą się w inspiracji lub staną się dobrym przykładem bukietu, o którym tylko marzyłeś..

Nowe pomysły na bukiety cukierków

Taki kosz będzie oryginalnym prezentem zrób to sam nie tylko dla przyjaciół czy członków rodziny, ale spodoba się również Twojemu szefowi. Delikatne odcienie kolorów i harmonia kompozycji sprawiają, że jest niepowtarzalna i reprezentacyjna..

słodki projekt kosza

Słodki design słoneczników przypomni Ci o ciepłych, letnich dniach.

Z czekoladek można zrobić słoneczniki, które będą dobrym przypomnieniem ostatnich letnich dni

Możesz samodzielnie wymyślić kształt kwiatu, zrobić wiele pustych miejsc, a następnie ułożyć je w jeden pęczek.

aby zrobić kwiatek z cukierka, potrzebujesz tektury falistej

Zobacz także artykuł: Kwiaty z papieru falistego

Nie wiesz, jak zaaranżować butelkę szampana na prezent? Oferujemy wykonanie pięknych kwiatów ze słodyczy i powtórzenie kompozycji ze zdjęciem.

udekoruj butelkę szampana techniką słodkiego projektowania

Taka czapka może pięknie ozdobić samochód ślubny lub wnętrze sypialni. Możesz wybrać inny schemat kolorów. Kwiaty na kapeluszu są łatwe do wykonania. Aby to zrobić, wystarczy opanować podstawy projektowania Sweet..

oryginalna czapka do dekoracji samochodu ślubnego

Zimą bardzo chcę cieszyć się jasnymi kolorami. Niestety asortyment kwiatów jest bardzo mały, więc najlepszym rozwiązaniem będą kwiaty cukierkowe..

prosty i jasny bukiet kwiatowy wykonany z sizalu i tektury falistej

Kolejna opcja na zimowy bukiet cukierków

fioletowe i białe tulipany można zrobić z cukierków własnymi rękami, a następnie ułożyć w bukiet

Pomimo tego, że sztuczne kwiaty nie potrzebują wody, nadal będą wyglądać oryginalnie w wazonie. Taka kompozycja lakonicznie wpasuje się we wnętrze sypialni..

bukiet kwiatów w wazonie ozdobi sypialnię

Masz dość zwykłych bukietów? Chcesz zaskoczyć i nie wiesz jak? Taka torebka spodoba się każdej dziewczynce lub Twojej córeczce..

torebka nie pozostawi obojętnej żadnej dziewczyny. Oryginalny słodki dodatek

Ten cukierkowy bukiet będzie pięknie prezentował się w salonie lub kuchni. Przyjrzyj się temu z bliska i spróbuj zrobić to samo. Technika tworzenia bukietów słodyczy jest dość prosta, więc poradzi sobie nawet początkujący.

spójrz na ten bukiet kwiatów pod różnymi kątami i sam powtórz kompozycję

Wybór kwiatów dla mężczyzn to trudne zadanie, ale rozwiązanie go jest dość proste dzięki nowemu kierunkowi florystyki. Taki piłka nożna wykonana z cukierków będzie miłą słodką niespodzianką dla fanów piłki nożnej.

jeśli masz dziecko lub przyjaciela, piłkarza, spodoba mu się taki bukiet w kształcie piłki futbolowej

Teraz już dużo wiesz nowe pomysły jak zrobić piękne bukiety słodyczy. Bardzo przyjemnie jest otrzymać kwiaty, które nigdy nie zwiędną w prezencie. Życzymy twórczego sukcesu.