Rękodzieło DIY z płyt CD, zdjęcie

Najlepsze rękodzieło z płyt CD i CD. Zdjęcie

Płyta kompaktowa to doskonały materiał do rękodzieła, ponieważ ma niezaprzeczalne zalety: wygodny kształt, prosta obróbka, błyszcząca powierzchnia, otwór w środku. Zabawne i praktyczne przedmioty, a także dekoracje wnętrz można wykonać własnymi rękami, nie tylko z drogich materiałów, ale także z niepotrzebnych płyt CD. Obecnie coraz rzadziej używa się płyt CD, ponieważ zostały zastąpione przez pendrive’y i karty pamięci. Nie spiesz się, aby wyrzucić ten przydatny materiał, zobacz nasz wybór zdjęć i stwórz niepowtarzalny Rękodzieło z płyt CD.

Rękodzieło z płyt CD, zdjęcie

Jeśli masz dzieci i chcesz podarować im nową zabawkę, to płyta CD pomoże Ci w krótkim czasie wykonać oryginalny produkt..

Jeśli masz dzieci i chcesz podarować im nową zabawkę, to płyta CD pomoże Ci w krótkim czasie wykonać oryginalny produkt.

Spróbuj z dzieckiem tworzyć aplikacje na dysku, a dostaniesz zabawne zwierzątka.

Spróbuj z dzieckiem zrobić aplikacje na płycie, a dostaniesz zabawne zwierzątka.

Chcesz zaskoczyć przyjaciela oryginalnym rzemiosłem? Zegarek z płyty CD przez długi czas będzie przypominał o dawcy, zwłaszcza gdy jest wykonany własnymi rękami..

Chcesz zaskoczyć przyjaciela oryginalnym rzemiosłem? Zegarek z płyty CD przez długi czas będzie przypominał o dawcy, zwłaszcza gdy jest wykonany własnymi rękami.

Możesz spróbować zrobić taki zegar z dysku. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i wybranego mechanizmu zegarowego..

Możesz spróbować zrobić taki zegar z dysku. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i wybranego mechanizmu zegarowego.

Wiele ramek do zdjęć można dziś kupić, ale czasami trudno jest znaleźć ramki w tym samym stylu. Najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne wykonanie ramki do zdjęcia. Wystarczy połamać krążek na małe kawałki, zrobić ramkę z tektury lub płyty wiórowej i przykleić kawałki krążka na wierzch.

Wiele ramek do zdjęć można dziś kupić, ale czasami trudno jest znaleźć ramki w tym samym stylu. Najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne wykonanie ramki do zdjęcia.

Stare płyty CD mogą zrobić ładne podstawki

Stare płyty CD mogą zrobić ładne podstawki

Jeśli trochę rozpuścisz dysk, otrzymasz dziwaczny świecznik

Jeśli trochę rozpuścisz dysk, otrzymasz dziwaczny świecznik

Każda dziewczyna ma dużo biżuterii, która czasami jest utrzymywana w nieładzie i mylona ze sobą. Jeśli zrobisz stojak z krążków, znacznie łatwiej będzie znaleźć pasujące kolczyki do stroju..

Każda dziewczyna ma dużo biżuterii, która czasami jest utrzymywana w nieładzie i mylona ze sobą. Jeśli zrobisz stojak z dysków, znacznie łatwiej będzie znaleźć odpowiednie kolczyki do stroju.

Za pomocą krążka możesz zrobić piękne lustro, które ozdobi domek dla lalek.

Za pomocą dysku możesz zrobić piękne lustro, które ozdobi domek dla lalek.

Współcześni rzemieślnicy wykonują z płyt nie tylko proste przedmioty, ale nawet żyrandole.

Współcześni rzemieślnicy wykonują z płyt nie tylko proste przedmioty, ale nawet żyrandole.

Zobacz zdjęcie, co jeszcze można zrobić z dysków:

Zabawka DIY z płyty CD

ciekawe rękodzieło z płyt CD, które można powiesić

Rękodzieło DIY z płyty CD

Aplikacje CD

Dziś możesz zrobić dużą liczbę majsterkowiczów z płyt CD. Najważniejsze, aby nie spieszyć się z wyrzucaniem materiałów przydatnych do robótek ręcznych..