Jak zrobić serce z róż i serwetek. Klasa mistrzowska

Wykonaj serce z serwetek nadaje się na wyznanie miłości lub miły prezent dla ukochanej osoby. Można go również wykorzystać do dekoracji wnętrza sali, w której odbędzie się wesele lub inna uroczysta impreza. Wykonanie pięknych, obszernych serc o różnych kształtach i rozmiarach jest dość łatwe, a koszty będą minimalne. Podnieś serwetki w tym samym kolorze, zwiń z nich papierowe róże lub inne kwiaty i przyklej je do podstawy.

Materiały:

– styropian;

– papier falisty;

– linijka;

– nóż;

– ołówek;

– igła;

– wątki;

– serwetki.

Jak zrobić serce z papierowych róż

Zanim zaczniesz robić te rzemiosło, zdecyduj o wielkości i celu serca. W zależności od tego jako bazę można użyć zwykłej tektury lub pianki..

Zanim zaczniesz robić te rzemiosło, zdecyduj o wielkości i celu serca. W zależności od tego jako bazę można użyć zwykłej tektury lub pianki.

Aby zamknąć piankę, przyklej podstawę papierem falistym. Przygotuj szablon z wyprzedzeniem, aby baza okazała się równa i w razie potrzeby możesz wykonać te same rzemiosło..

Przygotuj szablon z wyprzedzeniem, aby baza okazała się równa i w razie potrzeby możesz wykonać te same rzemiosło.

Przydatny artykuł: Stwórz serce z serwetek

Róże na serwetki są robione po prostu. Aby to zrobić, musisz wyciąć te same paski, a następnie złożyć je na pół. Następnie delikatnie przekręć paski, aby nie dać krawędzi, a kwiat pozostanie bujny. Za pomocą pistoletu do klejenia lub zszywacza możesz naprawić serwetkę, aby zachowała swój kształt. Przygotuj wystarczającą ilość pustych miejsc, aby całkowicie wypełnić powierzchnię podstawy.

Za pomocą pistoletu do klejenia lub zszywacza możesz naprawić serwetkę, aby zachowała swój kształt. Przygotuj wystarczającą ilość półfabrykatów, aby całkowicie wypełnić powierzchnię podstawy.

Jeśli twoje rzemiosło będzie ozdobą samochodu, będziesz musiał wcześniej przemyśleć sposób jego zamocowania. Aby to zrobić, weź mocną nitkę i zszyj piankę w kilku miejscach..

Jeśli twoje rzemiosło będzie ozdobą samochodu, będziesz musiał wcześniej przemyśleć sposób jego zamocowania. Aby to zrobić, weź mocną nitkę i zszyj piankę w kilku miejscach.

Każdą różę należy przymocować do podstawy za pomocą igły i kleju silikonowego, aby nie odleciała. Okaże się bardzo trwałym i pięknym rzemiosłem w kształcie serca na samochód ślubny..

Każdą różę należy przymocować do podstawy za pomocą igły i kleju silikonowego, aby nie odleciała. Okaże się bardzo trwałym i pięknym rzemiosłem w kształcie serca na samochód ślubny.

Spróbuj złożyć serce z papierowych serwetek i udekoruj nim świąteczny stół. Aby to zrobić, użyj techniki origami..

Spróbuj złożyć serce z papierowych serwetek i udekoruj nim świąteczny stół. Aby to zrobić, użyj techniki origami.

Przeczytaj także: Papierowe serca DIY

Przydatne wideo: Jak zrobić serce z papierowych róż

Bądź kreatywny, a Twoje serce z papieru kwiatowego stanie się wyjątkowe. Dekoracja papierowa jest dziś bardzo popularna i nie trzeba jej kupować, ponieważ można to zrobić samodzielnie w krótkim czasie. Możesz spróbować zrobić girlandę z takich serc lub zawiesić je na suficie w pokoju..