DIY Kartki Walentynkowe - Pocztówka Wolumetryczna

DIY Kartki Walentynkowe – Pocztówka Wolumetryczna

Efekt 3D jest dziś szeroko stosowany do drukowania na papierze lub tekstyliach. Ta iluzja optyczna wygląda dość interesująco i ekskluzywnie. Na sklepowych półkach pojawiły się też piękne pocztówki 3D, które niestety kosztują. Chcesz podarować ukochanej osobie oryginalną kartkę w kształcie serca? Spróbuj sam. Za pomocą naszych instrukcji krok po kroku możesz szybko zamienić zwykłą kartkę papieru w obszerne serce – walentynkę.

Za pomocą naszych instrukcji krok po kroku możesz szybko zamienić zwykłą kartkę papieru w obszerne serce - walentynkę.

Materiały do ​​robienia walentynek – kartki 3d

– gruby papier;

– nożyce;

– nóż biurowy;

– biały papier na kopertę;

– długopis.

Wycinanie wolumetrycznej pocztówki 3D

Wycinanie wolumetrycznej pocztówki 3D

1. Najpierw wydrukuj szablon pocztówki, którą chcesz wyciąć.

Najpierw wydrukuj szablon pocztówki, w której chcesz go wyciąć.

2. Ostrożnie wykonuj nacięcia na obwodzie serca.

3. Wytnij nadmiar części, które będą przeszkadzać w złożeniu karty..

4. Zrób fałdy tak, aby kartkę można było złożyć na pół..

zrób pocztówkę 3D - walentynki

5. Powoli i starannie złóż kartę.

Złóż kartę powoli i starannie. pocztówka zd gotowa

6. Teraz zacznijmy robić kopertę. Zmierz szerokość gotowej pocztówki. Od środka białej kartki papieru odmierz ½ szerokości karty po obu stronach i dodaj 5 mm do każdej krawędzi. Narysuj kwadrat tak, aby pasował do pocztówki. Złóż boki, aby utworzyć linie zagięcia. Użyj nożyczek do wycięcia ostrych rogów koperty i przyklej boki.

7. Do wykonania koperty można również skorzystać z gotowych szablonów z Internetu.

8. Twój prezent jest gotowy. Napisz ładne słowa na karcie i włóż ją do koperty. Dodatkowo w kopercie możesz umieścić kolorowe kwadraciki, które dostałeś w momencie wycinania pocztówki lub użyć konfetti.

W starożytności ludzie dawali sobie nawzajem karty. Ze względu na brak poczty konieczne było przekazanie takiego prezentu bezpośrednio z ręki do ręki. Brak usług pocztowych doprowadził do wysokich kosztów usług przesyłania pocztówek, więc tylko bogaci mogli sobie pozwolić na takie niespodzianki..

Obejrzyj film na ten temat: Craft Valentine – karta wolumetryczna

Dziś każdy z niedrogich materiałów może zrobić piękną pocztówkę własnymi rękami. Niestety, w związku z pojawieniem się nowych technologii, wymiana pocztówek staje się coraz mniej powszechna. Ale trzeba przyznać, że o wiele przyjemniej jest otrzymać prezent z papieru z przyjemnymi zapasami niż SMS, który można w każdej chwili usunąć. Pocztówki to dzieła sztuki, które podobnie jak obrazy mają pewien urok i przypominają darczyńcę..