Rękodzieło z kulek własnymi rękami. Instrukcja krok po kroku, zdjęcie

Jak zrobić kształty z kulek. Zdjęcie krok po kroku z opisem

Balony sprawią, że każde świąteczne wydarzenie będzie niezapomniane, dlatego ostatnio pojawiły się zapotrzebowanie na kompozycje z balonów w postaci postaci zwierząt lub roślin. Teraz możesz zaskoczyć ukochaną osobę bukietem kwiatów z balonów lub dużą postacią z kreskówek. Aby zrobić oryginalne rękodzieło z bali, nie trzeba mieć żadnych specjalnych umiejętności, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku i powtórzyć wszystkie kroki za pomocą zdjęcia.

Rodzaje balonów

  1. Lateks. Oto niektóre z najpopularniejszych typów balonów używanych w projektowaniu lotniczym. Ich powierzchnia może być matowa, błyszcząca, ze złotym lub srebrnym połyskiem..
  2. Milar lub folia. W takich balonach hel jest zatrzymywany najdłużej, do 3 tygodni. Rękodzieło z balonów foliowych jest mocniejsze i trwalsze.
  3. Plastikowe kulki wykonane są ze specjalnego hipoalergicznego materiału i są szeroko stosowane przez projektantów do dekoracji wnętrz.

Jeśli zdecydujesz się zrobić kwiatek lub zwierzę, będziesz potrzebować zwykłych balonów lateksowych. Mogą mieć różne rozmiary i kształty, więc wybierz je według własnego pomysłu..

Jak zrobić psa z balonu własnymi rękami

Weź długi lateksowy balon. Lekko pociągnij końcówkę przed napompowaniem. Te balony są nadmuchiwane za pomocą pompki, ponieważ są dość ciasne. Aby wymodelować psa balonowego, nie napompuj go całkowicie. Kiedy przekręcisz figurę, powietrze powinno być równomiernie rozłożone na kuli, jeśli nie ma miejsca, twój statek po prostu pęknie.

Weź długi lateksowy balon. Lekko pociągnij końcówkę przed napompowaniem. Te balony są nadmuchiwane za pomocą pompki, ponieważ są dość ciasne. Aby wymodelować psa balonowego, nie napompuj go całkowicie. Kiedy przekręcisz figurę, powietrze powinno być równomiernie rozłożone na kuli, jeśli nie ma miejsca, twój statek po prostu pęknie.

Zacznij toczyć piłkę z bazy. Przekręć trzy razy, aby zrobić trzy kiełbaski. Teraz musisz zrobić z nich psią twarz. Aby to zrobić, przekręć jedną z „kiełbasek”. Następnie będziesz musiał dwukrotnie przekręcić piłkę, aby uformować łapy psa..

Zacznij toczyć piłkę z bazy. Przekręć trzy razy, aby zrobić trzy kiełbaski. Teraz musisz zrobić z nich psią twarz. Aby to zrobić, przekręć jedną z „kiełbasek”. Następnie będziesz musiał dwukrotnie przekręcić piłkę, aby uformować łapy psa.

Zrób kiełbasę na ciało, a następnie dwie kolejne na drugą parę łap. Pozostaje tylko zrobić kucyk i twój pies jest gotowy. Piesek z balonów wywoła u Twojego dziecka wiele entuzjastycznych emocji i będzie dobrą alternatywą dla zakupionych zabawek..

Zrób kiełbasę na ciało, a następnie dwie kolejne na drugą parę łap. Pozostaje tylko zrobić kucyk i twój pies jest gotowy. Piesek z balonów wywoła u Twojego dziecka wiele entuzjastycznych emocji i będzie dobrą alternatywą dla zakupionych zabawek.

Słoń balonowy DIY

Aby zrobić słonia, potrzebujesz również długiego balonu. Wykonaj trzy zwroty akcji, aby uzyskać te same „kiełbasy”. W przypadku słonia zwiększ je nieco. Następnie zegnij drugą „kiełbasę” na pół i przekręć. Skończysz z jednym uchem słonia. Podobnie zrób kolejne ucho słonia.

Aby zrobić słonia, potrzebujesz również długiego balonu. Wykonaj trzy zwroty akcji, aby uzyskać te same „kiełbasy”. W przypadku słonia zwiększ je nieco. Następnie zegnij drugą „kiełbasę” na pół i przekręć. Skończysz z jednym uchem słonia. W ten sam sposób wykonaj kolejne ucho słonia.

Następnie musisz uformować małą głowę, a następnie dwie przednie nogi..

Zrób ciało słonia i jeszcze dwie nogi. Pozostaje zrobić tylko mały ogon, a słoń jest gotowy. Zegnij pień i zaprezentuj rzemiosło komuś, kogo chcesz pocieszyć.

Jak zrobić ośmiornicę z długich kul

Jeśli lubisz duże rzemiosło, spróbuj zrobić ośmiornicę. Aby to zrobić, potrzebujesz kilku kulek o różnych kolorach. Weź jedną średniej wielkości okrągłą kulkę, która będzie działać jak ciało ośmiornicy. Będziesz musiał dołączyć do niego dwa małe – to są oczy. Mogą być ozdobione flamastrem lub zwykłym papierem..

Jeśli lubisz duże rzemiosło, spróbuj zrobić ośmiornicę. Aby to zrobić, potrzebujesz kilku kulek o różnych kolorach. Weź jedną średniej wielkości okrągłą kulkę, która będzie działać jak ciało ośmiornicy. Będziesz musiał dołączyć do niego dwa małe - to są oczy. Mogą być ozdobione flamastrem lub zwykłym papierem.

Pozostaje przyczepić macki z długich kulek i twoja ośmiornica jest gotowa. Ten statek można wykorzystać do dekoracji wnętrza w stylu marynistycznym..

Pozostaje przyczepić macki z długich kulek i twoja ośmiornica jest gotowa. To rzemiosło można wykorzystać do dekoracji wnętrza w stylu marynistycznym.

żyrafa balonowa

Z piłek możesz zrobić różne zwierzęta, nawet żyrafę. Aby to zrobić, będziesz musiał przekręcić go dwukrotnie, aby zrobić głowę i uszy żyrafy. Następnie zrób długą szyję.

Z piłek możesz zrobić różne zwierzęta, nawet żyrafę. Aby to zrobić, będziesz musiał przekręcić go dwukrotnie, aby zrobić głowę i uszy żyrafy. Następnie zrób długą szyję.

Pozostaje skręcić dwie przednie nogi, dłuższy tułów, dwie tylne nogi i ogon. Żyrafa jest gotowa.

Instrukcje krok po kroku to doskonały materiał, dzięki któremu łatwo nauczysz się robić różne rzemiosło z kulek własnymi rękami. Pokaż swoją wyobraźnię i spędź ciekawie wolny czas. Po opanowaniu prostego modelowania kulek możesz przejść do bardziej złożonych kształtów. Aerodesign to modny trend, który z hobby może stać się źródłem dodatkowego dochodu.